یک وکیل دادگستری:ابعاد پرونده بابک زنجانی گسترده‌تر از پرونده ۳ هزار میلیاردی است

(14).JPG

یک وکیل دادگستری با بیان اینکه ابعاد پرونده بابک زنجانی بسیار گسترده‌تر از پرونده فساد مالی است، گفت: هرچه سریع‌تر باید اموال وی در داخل و خارج از کشور شناسایی شود.

 

علی رسول‌زاده فرساد در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به پرونده بابک زنجانی، اظهار کرد: قطعا بابک زنجانی برای تحصیل اموال به این گستردگی، معاونین، مشاوران و شرکایی داشته است، ولی تا مطالعه دقیق این پرونده، نمی‌توان در موردش اظهارنظر کرد.

 

وی با بیان این که پرونده بابک زنجانی پرونده بزرگ نفتی است که در سطح داخلی و بین‌المللی مطرح است، ادامه داد: اگر عزم و اراده جدی وجود داشته باشد امکان شناسایی مسببین این پرونده وجود دارد و قطعا دستگاه قضایی می‌تواند به راحتی متهمان پرونده بابک زنجانی را شناسایی و محاکمه کند.

 

این وکیل دادگستری تاکید کرد: شناسایی اموال بابک زنجانی از سوی دستگاه قضایی و از طریق مراجعی همچون اجرای احکام به راحتی می‌تواند انجام شود.

About ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: 66965272 -021

Check Also

محمد جواد گواهی: اوراق صکوک

دانشجوی کارشناسی ارشد حقوق خصوصی رباط کریم مقدمه                                                        نیاز، در طول زندگی بشر موجب تحرک …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

hacklinkci anal porn