کتاب متون فقه جزایی(حدود قصاص دیات- قضا و شهادت) برای دکتری نیمه متمرکز 1399

فایل ذیل در حقیقت یک خلاصه و چکیده ای هست از کتاب متون فقه جزایی که توسط انتشارات عدلیه چاپ شده است. این کتاب در سال 1397 ویرایش شده است.

برای چاپ این کتاب واقعا زحمت زیادی کشیده شده و برای اولین بار به سبک کتب دکتری نیمه متمرکز و مطابق آزمون دکتری امسال تالیف شد. روال این کتاب اینطور است که هر چند صفحه یک قسمت نکات مهم دارد بدین صورت که به طور نمونه ده صفحه متن ترجمه شده و بعد از آن نکات مهم مطلب درآورده شده است. بعد بلافاصله تست و خودسنجی آن قسمت آمده و کتاب سبک متون فقه ساده سازی شده به خود گرفته. جالب اینکه زیر هر خط یا نهایت دو سه خط ترجمه آن به صورت بسیار دقیقی بیان شده و روی کلمات مهم- نکات مهم- جملاتی که امکان آمدن سوال هست در کتاب ذکر شده است. جالب اینکه این کتاب تفسیری است یعنی کتابی فراتر از متون فقه استدلالی و لمعتین و متون فقه اسدالله لطفی است. و جالبتر اینکه نظریات فقهای امامیه و چلنجی که در مباحث فقهی صورت گرفته و هر ساله چند سوال از قسمت نظریات می آید را مطرح کرده است.برای تالیف و انتشار این کتاب 4 تا از اساتید دانشگاه با مدرک دکتری فقه- دکتری جزا مشارکت داشته اند و یکی هم در حقیقت از دوستان حوزوی پایه 10 بود و در نهایت بنده هم به عنوان ناظر نهایی بوده ام.

در نهایت هم آخر کتاب سوال های دکتری از سال 91 به بعد آمده و اضافه بر آن در قسمت ضمیمه هم تعدادی سوال پیشنهادی آمده است

جهت تهیه این کتاب به انتشارات عدلیه تماس بگیرید:

02166921002

02166581748

 

روی عبارت ذیل کلیک کنید:

 

دانلود کتاب دکتری فقه جزایی(حدود قصاص-دیات- قضا و شهادت– (phd)

 

 

نکته: دقت داشته باشید که این کتاب را از همه جای ایران می توانید به همراه سایر کتب مخصوص دکتری جزا سفارش پستی دهید و طی 48 ساعت کتاب را در درب خانه خود تحویل بگیرید.

نکته: سایر کتبی که برای دکتری جزا چاپ کرده ایم عبارت است از:

آیین دادرسی کیفری

جرمشناسی کلیک کنید

حقوق جزای عمومی

حقوق جزای اختصاصی

 

 

آدرس انتشارات عدلیه در اینستاگرام به شرح ذیل است:

https://www.instagram.com/nashr.adliye/

 

 

 

————————————————–

 

 متون فقه جزایی دکتری بسته دکتری متون فقه جزیی جزوه دکتری متون فقه جزا متون فقه دکتری نیمه متمرکز 96 دکتری متون فقه دکتری 96 حدود و قصاص و دیات حدود و قصاص و دیات جزوه دکتری دیات جزوه متون فقه دیات متون فقه بسته دکتری جزوه متون فقه دکتری جزوه قصاص و دیات جزوه حدود و دیات و قصاص بسته دکتری قصاص و دیات ترجمه متون فقه جزایی ترجمه تحریر الروضه نموداری ترجمه کامل متون فقه بسته دکتری متون فقه قسمت دیات دکتری نیمه متمرکز 96 دکتری دانشگاه آزاد دانلود رایگان دانلود رایگان کتاب متون فقه حدود دانلود رایگان قسمت جزا دکتری متون فقه جزا دانلود جزوه حدود دانلود جزوه متون فقه قتل عمد دانلود جزوه متون فقه دیه قتل غیر عمد نظر فقهای امامیه در مورد دیات اختلاف فقهای امامیه در مورد حدود دانلود سوالات دکتری متون فقه از 91 الی 95 سوالات دکتری متون فقه بسته دکتری متون فقه جزا و جرمشناسی آزمون دکتری 96 دانلود رایگان تست دکتری دانلود رایگان متون فقه با ترجمه دانلود رایگان متون فقه 1 دانلود رایگان متون فقه جزایی با ترجمه دانلود متون فقه مسجد سرایی دانلود متون فقه شیروانی دانلود سوالات و پاسخنامه دکتری حقوق 96

 

 

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

حقوق کار دکتری

دانلود رایگان جزوه حقوق کار( جزوه دکتری حقوق کار- جزوه حقوق کار دکتر سید محمد هاشمی- جزوه حقوق کار دکتر بابک درویشی- جزوه حقوق کار دکتر استوارسنگری- جزوه حقوق کار دکتر عزت الله عراقی- جزوه خلاصه و تستی حقوق کار)

با سلام مسلما این مطلب برای همه حقوقی ها مفید می باشد؛ مخصوصا دانشجویانی که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *