متون حقوقی آزمون کارشناسی ارشد حقوق
دانلود کتاب متون حقوقی

کتاب متون حقوقی آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1399(متون حقوق عمومی- متون حقوق خصوصی- متون حقوق جزا- متون حقوق بین الملل)

معرفی مختصر کتاب

متون حقوقی تقریبا در بیشتر شاخه های آزمون کارشناسی ارشد حقوق به عنوان درس تخصصی و اصلی آزمونی محسوب شده و ضریب آن از 1 الی3 متغیر می‌باشد. از ذکر این نکته نباید غافل شد که متون حقوقی پاشنه آَشیل داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد و به عبارت دیگر ضعف اصلی داوطلبان  شاخه حقوق می‌باشد و دلیل این امر هم خیلی واضح است؛ خیلی از داوطلبان علاقه ای به متون حقوقی نداشته و جای آن را در پاسخنامه آزمون خالی می‌گذارند.

با مطالعه این کتاب، داوطلب بر مشکلات آزمونی متون حقوقی فائق آمده و می‌تواند با مطالعه متون کاربردی همراه با آزمون های آماده سازی، رتبه خوبی را در آزمون کارشناسی ارشد کسب نماید. در کتاب پیش رو سعی کرده ایم از هر کدام از بخش های حقوق جزا، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق بشر، حقوق بین‌الملل و حقوق تجارت بین الملل، متن تخصصی و کاربردی  مرتبط با آزمون آورده ( به همراه لغات مهم) و نگاهی دقیق به سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد سالهای بین 90 الی 97(همراه با ترجمه دقیق) نیز داشته باشیم. ضمنا سعی شده است اگر مطلبی از کتب رفرنس ضرورت زیادی نداشته اما جهت یادگیری مسائل آزمونی راه گشا باشد در پاورقی کتاب آورده شود.

دانلود نمونه صفحات کتاب متون حقوقی: لطفا روی عبارت ذیل کلیک کنید:

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

جزوه ارث دکتر محمد حسین شهبازی(جزوه حقوق مدنی 8- جزوه حقوق مدنی هشت دکتر کاتوزیان/ خلاصه کتاب شفعه وصیت ارث دکتر ناصر کاتوزیان)

نکاتی در خصوص ارث    موجبات ارث : به تصریح ماده 861 ق. م ²موجبات ارث دو …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *