آزمون های شبیه ساز دکتری حقوق خصوصی
سوالات تالیفی دکتری حقوق خصوصی

کتاب سوالات شبیه سازی شده آزمون دکتری حقوق خصوصی

این کتاب حاوی سوالات تالیفی و یا شبیه سازی شده مخصوص آزمون دکتری حقوق خصوصی است. این کتاب مخصوص دکترای حقوق خصوصی بوده و در تالیف آن از منابع مختلف مرتبط با آزمون دکتری استفاده شده است. برخی سوالات این کتاب از قوانین و مقررات و آرای وحدت رویه طرح شده است. برخی سوالات آن از کتب اساتید رفرنس مانند دکتر کاتوزیان- دکتر ربیعا اسکینی طرح شده است و برخی سوالات هم از بسته دکتری حقوق خصوصی انتشارات عدلیه- ضمنا چنانچه سوالی از آزمون های کارشناسی ارشد و یا دکتری دانشگاه آزاد مفید بوده، در لابه لای سوالات تالیفی نیز مشاهده می شود. قبل از تست زدن لازم است منابع اصلی و یا بسته دکتری حقوق مدنی انتشارات عدلیه را مطالعه بفرمایید.

منظور از شبیه سازی این است که در طرح سوالات تالیفی، سطح سوالات و ارتباط مفهومی با سوالات دکتری حقوق خصوصی از سال 90 الی 98 و همچنین سوالات دکتری حقوق خصوصی دانشگاه آزاد در سالهای قبل در نظر گرفته شده است.

سوالات این کتاب شامل سه بخش حقوق مدنی- حقوق تجارت و متون فقه معاملات است. سطح سوالات این کتاب برای دکتری است و به نظر نمی رسد جهت وکالت و کارشناسی ارشد زیاد کارآیی داشته باشد.

جهت مشاهده نمونه صفحاتی از این کتاب روی عبارت ذیل کلیک کنید:

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

علایم ویروس کرونا چیست؟(کرونا ویروس)

با سلام خدمت باز دیدکننده عزیز. در این روزها برای شما پاسخ به این پرسش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *