جزوه دکتری سازمانهای بین المللی

کتاب دکتری حقوق سازمانهای بین المللی(آزمون دکتری 99 و 1400)

با سلام- همانطور که می دانید مطابق اطلاعیه جدید سازمان سنجش(در مرداد 98) درس تخصصی متون فقه از لیست منابع دکتری حقوق بین الملل حذف شده است؛ بنابراین داوطلبان لازم است بر روی دو درس حقوق بین الملل عمومی و سازمانهای بین المللی متمرکز شوند. از بین این دو درس نیز حقوق سازمانها به عنوان پاشنه آَشیل یا نقطه ضعف داوطلبان این شاخه محسوب می شود؛ دلیلش هم این است که هر ساله موضوعات بسیار جدیدی در حقوق بین الملل اتفاق می افتد که مرتبط با سازمانهای بین المللی است. همچنین گروه های جدیدی نیز به وجود می آید که اتفاقا تمرکز برخی از سوالات دکتری بر روی این موضوعات است. به طور نمونه اگر آزمون دو سال اخیر یعنی سال 98 و 97 را نگاه کنید می بینید برخی از سوالات در هیچ کتابی نیست. مثلا در خصوص نشست دریای خزر- گروه جی 7- گروه 24- گروه 77- موضوع ایجاد سازمانهای غیردولتی جدید- اتفاقات روز جدید و… با موضوعاتی مواجه هستیم که کمتر کتابی یا مقاله ای به این موضوعات پرداخته است. بنابراین داوطلبان نیاز به یک کتاب کاملا تخصصی دارند. بنابراین با مطالعه چند جلد کتاب شاید در نهایت بتوان 50 درصد سوالات را پاسخ داد. پس داوطلبان نیاز به کتاب کاملا تخصصی و کاربردی دارند. انتشارات عدلیه سعی کرده است که در حد توان و با توجه به تغییرات سوالات دکتری امسال جدیدترین ویرایش کتاب خود را ارائه دهد که با نگاهی به نمونه صفحات کتاب، داوطلبی که تخصص و آشنایی کافی با آزمون دکتری دارد متوجه ارزش این کتاب خواهد شد؛ چرا که ما با بررسی سوالات دکتری، مسائل روز، نهادهای جدید، آرا و نظرات دیوان، بهترین مقالات و کتب اساتید دست به تالیف این کتاب زده ایم. پس بهتر است خود نمونه را نگاه نمایید و چنانچه باب میلتان بود می توانید از کتابهای دیگرمان نیز بهره مند شوید. ما موسسه ای هستیم که فقط تمرکزمان در دکتری حقوق بوده و سعی کرده ایم بیشترین کتب، بسته ها و جزوات را در خصوص آزمون دکتری بین الملل و مصاحبه دکتری ایجاد کنیم.

چنانچه نیاز به تهیه این کتاب و یا کتب دیگر دکتری بین الملل و یا اینکه نیاز به مشاوره و راهنمایی تخصصی دارید با انتشارات عدلیه تماس بگیرید:

02166921002و 02166581748

برای دانلود نمونه کتاب روی عبارت ذیل کلیک کنید:

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب حقوق اساسی عدلیه

کتاب جامع حقوق اساسی(مخصوص آزمون کارشناسی ارشد حقوق عمومی سال 1399)

مقدمه حقوق اساسی تخصصا عنوان درسی است که دانشجویان رشته حقوق در مقاطع مختلف تحصیلی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *