وحدت و همدلی در کاهش جرایم نقش مهمی دارد

 

20057.jpg

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری سیستان و بلوچستان گفت: وحدت و همدلی در کاهش میزان جرایم نقش مهمی دارد؛ بنابراین برای توسعه وحدت در استان همه مسئولین و مردم باید تلاش کنند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سیستان و بلوچستان، کهنسال در جمع ریش‌سفیدان و سران طوایف نیکشهر، اظهار کرد: ریش‌سفیدان و بزرگان هر منطقه و محل در پیشگیری از جرائم و ناهنجاری‌های آن محل و منطقه نقش بسیار مهم و تاثیرگذاری دارند.

 

وی گفت: به منظور تامین امنیت و آسایش مردم همه باید تلاش کنیم و تدابیر لازم را برای پیشگیری و کاهش جرائم در جامعه داشته باشیم.

 

معاون امور اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان سیستان و بلوچستان در ادامه اظهار کرد: مردم نقش و مشارکت بسیار خوبی در ایجاد، استمرار و تثبیت امنیت در جامعه دارند.

 

وی بیان کرد: ریش‌سفیدان و معتمدین در شورای حل اختلاف می‌توانند بسیار کمک‌کننده و مثمر ثمر باشند.

 

کهنسال تصریح کرد: ضروری است تا در این برهه از زمان شناخت خود را نسبت به توطئه‌ها و ترفندهای دشمنان بیشتر کنیم؛ چرا که دشمن همواره در صدد ایجاد شکاف و تفرقه‌انگیزی بین مذاهب اسلامی است.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

داشتن کتاب در مصاحبه دکتری چند نمره یا امتیاز دارد؟

در نوشته ذیل اطلاعاتی در مورد داشتن کتاب برای مصاحبه دکتری داده شده و اضافه بر آن سوالاتی که ممکن است در روز مصاحبه ازکتاب شما بپرسند؛ توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *