نظر هیات منصفه مطبوعات درباره «ابرار»

 

1-2234.jpg

هیات منصفه مطبوعات نظر خود را درباره پرونده‌های «ابرار» و «اندیشه مهر تابان» اعلام کرد.

 

علی‌اکبر کساییان در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: جلسه رسیدگی به پرونده‌های روزنامه ابرار و نشریه اندیشه مهر تابان صبح یکشنبه در شعبه 76 دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی مدیرخراسانی و اعضای هیات منصفه مطبوعات برگزار شد.

 

دبیر هیات منصفه مطبوعات ادامه داد: علی صارمی نویسنده روزنامه ابرار بابت اتهامات نشر اکاذیب و توهین مجرم شناخته شد و هیات منصفه مطبوعات به اتفاق آرا وی را مستحق تخفیف در مجازات تشخیص نداد.

 

کساییان در رابطه با پرونده نشریه اندیشه مهر تابان گفت: اکبر کریمی مدیرمسئول و دو تن دیگر از متهمان این نشریه به نام‌های خسرو مهدوی و عمران قریشی در رابطه با اتهام افترا، با اکثریت آرا مجرم تشخیص داده نشدند.

 

وی ادامه داد: در مورد اتهام توهین، هیات منصفه مطبوعات متهمان مذکور را با اکثریت آرا مجرم دانست و با توجه به عذرخواهی متهمان از شاکی و در نظر گرفتن رافت اسلامی، هیات منصفه مطبوعات، تخفیف را مستحق این افراد دانست.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

آدرس دیوان عالی کشور- تلفن دیوان عالی کشور- نحوه شکایت در دیوانعالی کشور

آدرس دیوانعالی کشور تهران- توپخانه- خیابان خیام- رو به روی پارک شهر- کاخ دادگستری (در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *