مشاوره حقوقی

نتایج آزمون دکتری ۹۶(اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دکتری)

با سلام.

همانطور که می دانید آزمون دکتری امسال به صورت تجمیع شده بین همه دانشگاه ها و با برگزاری و مدیریت آزمون توسط سازمان سنجش و آموزش کشور انجام شد. به عبارت دیگر دانشگاه های روزانه- شبانه- پیام نور- پردیس خودگردان- غیرانتفاعی و دانشگاه های آزاد یک آزمون داشتند و نتایج اولیه آزمون از سایت سنجش و آموزش کشور منتشر خواهد شد.

کارنامه آزمون دکتری هفته آخر فروردین ماه ۹۶ در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و مجازین به انتخاب رشته برای پذیرش در کدرشته های امتحانی در نیمه اول اردیبهشت ماه ۹۶ باید به سایت سازمان سنجش و سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

مجازین به انتخاب رشته برای پذیرش در کدرشته های امتحانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم باید در زمان اعلام شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند. همچنین مجازین به انتخاب رشته برای پذیرش در کدرشته های امتحانی دانشگاه آزاد نیز باید به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنند.

البته افرادی که هم مجاز به انتخاب رشته برای پذیرش در کدرشته های امتحانی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی وابسته به وزارت علوم و و هم مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد هستند می توانند به سایت های سازمان سنجش و مرکز سنجش مراجعه کرده و فرم های مربوطه را تکمیل کنند.

برای استفاده از بسته های مصاحبه دکتری از کتب انتشارات عدلیه استفاده کنید:

 

لیست کتب منتشر شده دکتری حقوق

دکتری حقوق خصوصی:

حقوق مدنی- حقوق تجارت- متون فقه خصوصی- متون حقوقی

دکتری حقوق عمومی

حقوق اساسی- حقوق اداری- زبان تخصصی- متون حقوقی

حقوق جزا و جرمشناسی

حقوق جزای عمومی و اختصاصی- آیین دادرسی کیفری- جرمشناسی- متون فقه جزایی- متون حقوقی

حقوق بین الملل

حقوق سازمانها- حقوق بین الملل عمومی- متون فقه قسمت جهاد- متون حقوقی

حقوق نفت و گاز

تجارت بی الملل- نفت و گاز- متون تخصصی- داوری تجاری بین المللی- تعهدات مدنی- قراردادها

 

——————–

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

——————————

 

kjhd[ n;jvd kjhd[ n;jvd 96 n;jvd kdli ljlv;c shdj shclhk sk[a shdj sk[a نتایج آزمون دکتری ۹۶ اسامی دعوت شدگان دعوت به مصاحبه دعوت شدگان به مصاحبه دکتری مصاحبه دکتری منابع لازم برای مصاحبه دکتری ۹۶ آزمون دکتری ۹۶ اساتید مصاحبه کننده دکتری نیمه متمرکز منظور از دکتری نیمه متمرکز مصاحبه دکترای حقوق عمومی مصاحبه دکتری حقوق عمومی مصاحبه دکتری حقوق جزا و جرمشناسی مصاحبه دکتری حقوق بین الملل مصاحبه دکتری نفت و گاز اساتید مصاحبه کننده دکتری نفت و گاز تاریخ مصاحبه دکتری نفت و گاز لیست دعوت شدگان به مصاحبه دکتری نتایج اعلام شده دکتری نتایج دکتری نیمه متمرکز ۹۶ اسامی دعوت شدگان به مصاحبه دانشگاه آزاد

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

ابطال مصوبه حدنصاب نمره مصاحبه دکتری دانشگاه تهران از سوی دیوان عدالت اداری

با شکایت یکی از داوطلبان آزمون دکتری، دستورالعمل کسب حداقل ۵۰ نمره از مصاحبه دانشگاه …

یک دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید
    اگر لطف کنید قیمت بسته های مختلف رو تو سایت بزنین . ضمناً در صورت تسلط بر این موارد امکان قبولی در دوره روزانه وجود دارد یا خیر؟

    No votes yet.
    Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *