منابع آزمون استخدامی قوه قضاییه

مواد آزمون عبارتند از:

الف – آزمون عمومی شامل:


۱ –معارف اسلامی ۲- ریاضی و آمار مقدماتی ۳- زبان انگلیسی عمومی ۴- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ۵- زبان و ادبیات فارسی

نکات بسیار مهم :

۱- متاسفانه برخی سایتها اقدام به فروش سوالات قوه قضاییه کرده اند که اصلا به موارد آزمونی ربطی ندارند. لطفا موارد آزمونی را با سوالی که قصد خرید دارید حتما تطبیق دهید. این آزمون شامل موارد عمومی و تخصصی رشته شما میباشد و ربطی به استخدام وکلا  ندارد.

۲- از وب سایتهایی که شماره تماس پشتیبانی و نماد اعتماد الکترونیکی ندارند خرید ننماید چرا که از لحاظ قانونی این سایت ها اجازه فعالیت ندارند.

خود را برای آزمون قوه قضاییه آماده کنید

ب- آزمون تخصصی:


سئوالات تخصصی از رشته‌های تحصیلی پیش‌بینی شده در شرایط احراز رشته‌های شغلی مندرج در آگهی تهیه خواهد شد. تبصره: اقلیت‌های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر موارد امتحان توزیع می‌شود.

ج – آزمون چهار مهارت اولیه ICDL شامل (مهارتهای مبانی کامپیوتر، Windows ، Word ، Excel و تایپ ده انگشتی با سرعت حداقل ۱۵۰ حرف در دقیقه) این آزمون حداکثر سه ماه پس از پذیرفته شدن در آزمون‌های عمومی، تخصصی و مصاحبه انجام می‌شود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

یک دیدگاه

  1. من دانشجوی ترم ۲ رشته ی فقه وحقوق دانشگاه گنبد هستم علاقه ی زیادی به کار توی دادگستری دارم ولی نمیدونم سالانه چند نفر برای استخدام دادگستری میخان من قصد دارم از تابستون امسال برم دادگستری شهرمون بابل تا با محیط دادگستری اشنا بشم میخوام بلافاصله بعد فارغ التحصیلی این ازمونو بدم انشاالله که خداکمکم کنه وبتونم مووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووفق بشم.التماس دعا

    No votes yet.
    Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *