ممنوعیت های دانشگاه پیام نور برای ثبت نام از متقاضیان بورسیه و هیأت علمی

رئیس هیأت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور به برخی ممنوعیت های جذب استاد و بورسیه در این دانشگاه اشاره کرد.

محمد آریا منش در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جذب بورسیه در دانشگاه پیام نور، گفت: دانشگاههای کشور بر اساس مصوبه وزارت علوم هر ساله دو بار فراخوان جذب برای استخدام پیمانی منتشر می کردند، اما وزارت علوم در سال گذشته اعلام کرد که بورسیه ها را در فراخوان مستقل پذیرش کند.

وی ادامه داد: همزمان با فراخوان جذب وزارت علوم برای بورسیه، دانشگاه پیام نور هم در این فراخوان شرکت می کند و در واقع این دانشگاه جذب بورسیه مستقل از وزارت علوم ندارد.

رئیس هیأت اجرایی جذب دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه سیاستهای دانشگاه پیام نور در جذب بورسیه ها تغییراتی داشته، افزود: پیام نور بر جذب دکتری تاکید دارد مگر اینکه در مقاطع محروم دانش آموختگان دکتری حاضر به تدریس نباشند.

آریامنش تاکید کرد: در فراخوانهای جدید شرایط دانشگاه پیام نور به صورت شفاف مطرح می شود، چون پیش از این افرادی شرایط ثبت نام را نداشتند اما در مرحله مصاحبه پذیرفته می شدند. هم اکنون اعلام کردیم که متقاضیان دارای معدل ۱۵ به پایین اجازه ثبت نام در پذیرش جذب و بورسیه پیام نور را ندارند و این دانشگاه صرفاً از دانشگاههای معتبر کشور و دارای رتبه علمی بالا، افراد را برای جذب و بورسیه می پذیرد.

به گفته وی، دانشگاه پیام نور درصدد است حتماً برترین های علمی را در این دانشگاه به عنوان استاد بپذیرد.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *