معاون اول قوه قضاییه:بانوان اولین مدافع تفکیک جنسیتی هستند

hemmat khahi-5-582.jpg

معاون اول قوه قضاییه با قابل دفاع دانستن اقدام شهرداری در اجرای طرح تفکیک جنسیتی گفت که بانوان اولین مدافع اجرای این طرح هستند.

 

به گزارش خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رییسی در جمع خبرنگاران درباره‌ اجرای طرح تفکیک جنسیتی در شهرداری تهران گفت: به نظر من اینکار حرکت بسیار خوبی است؛ زیرا فاصله زنان برای انجام یک کار بهتر به یک کاملا آرام و مناسب نیازمند هستند.

 

وی گفت: جلوگیری از اختلاط زن و مرد در محیط اداری به این جهت است که زن و مرد بتوانند خدمت رسانی بهتری به مردم داشته باشند و این کار یک حرکت خوب در جهت ایجاد فضای مناسب کار وتلاش برای بانوان است.

 

رئیسی اظهار کرد: اینکار کاملا قابل دفاع است و اولین مدافع آن هم بانوان خواهند بود.

 

معاون اول قوه قضاییه همچنین درباره‌ اقدامات رژیم صهیونیستی در غزه گفت: فکر می‌کنم بیش از هر زمان دیگری نفرت عمومی نسبت به رژیم صهیونیستی وجود دارد.

 

وی افزود: هیچ زمانی در تاریخ بیش از ۶۰ سال غصب سرزمین فلسطین این میزان نفرت عمومی نسبت به رژیم صهیونیستی وجود نداشته است و بیش از از هر زمانی دیگر بحثی از سازش و مذاکره و مباحث سیاسی نسبت به رژیم غاصب و آدم کش صهیونیستی، محکوم و منتهی به شکست است.

 

رئیسی ادامه داد: لذا امروز تجربه مقاومت تجربه موفقی بوده که در چند دوره، مردم فلسطین لبنان و به ویژه مردم غزه از خود نشان داده‌اند و تنها مشکلی است که می‌تواند سرزمین فلسطین را نجات دهد.

 

معاون اول قوه قضاییه با اشاره به صحبت رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت مقاومت مردم غزه و کرانه باختری گفت: ان‌شاءالله مقاومت مردم فلسطین به حقوق حقه خود خواهد رسید.

 

وی افزود: امروز در دنیا به نحوی است که هر کس دم از رژیم اسراییل و طرفداری از آن بزند، او هم منفور مردم خواهد بود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

برگزاری جلسات نقد آرا در دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران

دهمین نشست نقد آراء به همت پژوهشگاه قوه قضائیه و معاونت آموزش دادگستری استان تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *