X مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی با وکیلX مشاوره حقوقی با وکیل دادگستریX مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستریX طلاقX طلاق توافقیX رابطه نامشروعX اعتبار عکس از رابطه نامشروعX عقدX حضانتX طلاق به صورت توافقیX شرط صمن عقدX شروط ضمن عقدX بررسي شروط ضمن عقددX طرح دادخواستX وکالتX زندانX حبسX مهریهX شکایت کیفری
مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی ۳۱

مشاوره تلفنی: ۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک:ptsearch11@gmail.com

 

mandana fathi
نام :
سلام
من در کشور امریکا زندگی میکنم و از همسرم هم طلاق اون کشور رو گرفتم ولی برای گرفتن طلاق ایرانی از این جا فکر میکنم زیاد طول بکشه یعنی هنوز تو شناسنامه ایرانی من اسم این اقا هست می خواستم بدونم با توجه به این که ایشون هم راضی هسند که طلاق ایرانی هم جاری شود از چه راههایی میتوان اقدام کرد که سریعتر به نتیجه رسید ؟ ایا با دادن وکالت هردوی ما به اقوامان در ایران امکانش هست که در ایران اقدام به طلاق کرد یا خیر ؟اگر هست چه مدت طول میکشد ؟ لطفا مرا راهنمایی کنید متشکرم
پرسش :
خانم ماندانا اگر همسرتان نیز راضی به طلاق است می توانید با دادن وکالت به وکیل در ایران طلاق توافقی بگیرید در این حالت کمتر از یک هفته حکم طلاق صادر واجرا می شود.موفق باشید.
پاسخ :

امین حامی کیان
نام :
با سلام و عرض ادب.
جناب، در صورت امکان در خصوص شرایط و الزامات و چگونگی عودت ودیعه مسکن مستاجر توسط موجر در پایان مدت اجاره ملک توضیحاتی را مرقوم فرمائید. اینجانب در اردیبهشت ۸۵ یک آپارتمان مسکونی را با قرارداد محضری و رسمی رهن کرده ام ، حالا که زمان یک ساله به پایان رسیده ، مالک اصرار دارد که بعد از تخلیه کامل ملک ، ودیعه را عودت خواهد داد. آیا این کار ایشان از نظر قانون مالک و مستاجر صحیح است؟ در ضمن تهدید کرده که میرود حکم تخلیه میگیرد؟
من چه کنم برادر؟ آیا اگر تخلیه کنم بعداً با کلی دوندگی و شکایت پولم را باید پس بگیرم؟ قانون چی میگه؟
از بذل توجه و سرعت در راهنمائی جنابعالی ، صمیمانه سپاسگزارم.
پرسش :
جناب حامی عرفا پس از تخلیه مورد اجاره وهمزمان با تحویل کلید ودیعه مسترد می شود واینکه ایشان اصرار دارد با تخلیه کامل ودیعه را مسترد کند منعی وجود ندارد شما می توانید ملک را تخلیه وهنگام تحویل کلید مبلغ ودیعه را دریافت و تسویه حساب کنید. والا ایشان می تواند با سپردن ودیعه به حساب سپرده دادگستری حکم تخلیه بگیرد و شما برای وصول ودیعه به مرجع مربوطه مراجعه کنید .راه اول بسیار منطقی ومناسب است.موفق باشید.
پاسخ :

آذری
نام :
از جواب مفید شما تشکر می کنم.
سایت شما واقعا مفید و آموزنده است.
فقط خواستم از زحمات شما تشکری کرده باشم.
خداوند به شما اجر بدهد
پرسش :
بنده هم از اظهارمحبت شما سپاسگزارم.موفق باشید
پاسخ :

azadeh
نام :
باسلام
من میخواستم برای خرید خانه اقدام کنم میشود مراحل قولنامه کردن خانه و خرید آنرا برایم شرح دهید درضمن خانه دارای وام مسکن هم میباشد .
خیلی ممنون
پرسش :
خانم آزاده متاسفانه امکان توضیح نحوه تنظیم قولنامه در این قسمت به دلیل شرایط خاص هر معامله علی الخصوص وجود وام بانکی مقدور نمی باشد توصیه می کنم برای تنظیم قولنامه مورد نظرتان حتما به وکیل مراجعه کنید.موفق باشید.
پاسخ :

جواد مرادی
نام :
با سلام
بنده برای نوروز ۸۶ به یکی از آژانسهای مسافرتی مراجعه کرده و در یک تور مشهد ثبت نام کردم . روز حرکت به مشهد رفته و متوجه شدم معرفینامه هتل که از طرف آژانس به من داده شده اعتبار ندارد . در واقع آژانس با آن هتل اصلا قرارداد نداشت . بنا به ضرورت توسط همان آژانس به یک هتل دیگر معرفی و پذیرش شدم ولی کل هزینه اسکان را که حدود چهار برابر مبلغ هتل قبلی بود و به آژانس قبل از عزیمت داده بودم ، از جیب پرداخت کردم . لطفا بفرمائید آیا می توانم مبلغ پرداختی یا خسارت را از آژانس مسافرتی طلب کنم؟
پرسش :
بله می توانید کلیه خسارات وارده را مطالبه کنید.
پاسخ :

اسماعیل
نام :
بنده یک واحد از ملکی را خریداری کردم وبقیه واحدها متعلق به فروشنده میباشد اما سند در رهن بانک میباشد و بااینکه دادخواستی به خواسته الزام به تنطیم سند رسمی دادیم و طی لایحه ای فک رهن را هم خواستا ر شدیم پرونده به شورا ی حل اختلاف رفت اما شورا اعلام کرد که فک رهن از حدود اختیار ما خارح میباشد حالا با اینکه بقیه واحدهای ملک در اختیار فروشنده است ایا میتوانیم طی دادخواستی خواستار فروش واحدها و فک رهن شویم تا سند به طور رسمی به من منتقل شود و ایا رای وحدت رویه ای در مورد تسهیل سند رسمی ملکی که در رهن بانک میباشد وجود دارد یا خیر با تشکر .
پرسش :
در ابتدا باید دادخواستی به خواسته الزام مالک به فک رهن وتنظیم سند رسمی انتقال بدهید پس از صدور حکم چنانچه مالک به رای صادره تمکین نکرد طی تشریفات قانونی دیگر ،با هزینه خودتان فک رهن نموده ومبالغ پرداختی و کلیه خسارات وارده را از اموال وی توقیف ومطالبه کنید.موفق باشید .
پاسخ :

رامبد
نام :
سلام

آیا در طلاق به درخواست زوج- مراجعه به شورای حل اختلاف ضروری است؟

پرسش :
جناب رامبد قانونا الزامی وجود ندارد لیکن ظاهرا بر اساس رهنمود های رئیس قوه قضائیه در مواردی که امکان صلح وسازش باشد دادخواست طلاق به شورای حل اختلاف ارجاع می گردد.
پاسخ :

آذری
نام :
ضمن تشکر از سایت پر محتویتان
اینجانب یک ملک خریداری کرده ام که در زمان خرید به اینجانب فقط ۲ سند نشان داده شده است و در قرارداد هم متراژ ملک را ۸۱۷ متر نوشته شده است و طرفین هم امضا کرده اند ولی بعدا مشخص شده است که ملک دارای ۳ سند جداگانه بود و اکنون فروشنده می گوید که ملکی را که در سند سوم است را به اینجانب نفروخته است. ولی متراژ کل ملک با ۳ سند جمعا طبق نظر
کارشناش دادگستری ۸۱۲ متر است آیا من می تونم از طرفم بخاطر کلاهبرداری شکایت نمایم یا نه و نیز آیا ملکی که در سند سوم است را می تونم از طریق قانون بگیرم یا نه؟ با تشکر
پرسش :
ضرورتی برای طرح شکایت کلاهبرداری نیست شما مالک ملک مذکور هستید ونشان ندادن سند سوم تاثیری در موضوع ندارد می توانید تمام ملک را متصرف شده والزام به تنظیم کل ملک رابخواهید.
پاسخ :

شادی
نام :
آقا لطفا در مورد صدور قرار تامین در دعاوی حقوقی تو ضیح دهید .ان شا ا… همچون قنوت درختان همیشه سبز باشید
پرسش :
از لطف شما شما سپاسگزارم پاسخگوئی در مورد قرار تامین در این قسمت مقدور نمی باشد لطفا اگر مورد مشخصی را در نظر دارید بیان کنید تا پاسخ داده شود اما در مورد قرار تامین انشاءالله بزودی طی مقاله ای به آن خواهیم پرداخت .
پاسخ :

اباذر احمدی
نام :
سلام ایا زن میتواند بدون رضایت شوهر به کار حجیم شبانه روزی در خارج از منزل بپردازد .در حالیکه اینکار با سلب اسایش خانه به جد مخل کار شوهر نیز هست.بسیار سپاسگزارم.
پرسش :
در صورتی که شوهر موافق نباشد واجازه ندهد حق ندارد وشوهر می تواند از طریق دادگاه مانع شود.
پاسخ :

فرهاد عبادی
نام :
ضمن عرض سلام و خسته نباشید سوالی داشتم به فردی چکی معادل ۲ میلیون تومان در وجه حامل پرداخت نموده ام ولی در قراردادی دست نوشته خود ایشان و با امضاء یک خط سیم کارت به طور اقساط خریداری شده و در قرارداد قید شده بعد از آخرین قسط سند به نام اینجانب واگذار شود . در این قرارداد یک فقره ژک به عنوان ضمانت نیز قید شده که در پایان عودت داده شود ولی طرف مقابل بعد از به نام سدن سند چک مربوطه را فروخته و فرد دیگری نیز به اجراء گذاشته تشکر می کنم راهنماپی بفرماپید آیا به جرم خیانت در امانت می توانم از ایشان شکایت نمایم
پرسش :
با توضیحی که داده اید وی مرتکب خیانت در امانت گردیده است ومی توانید از وی شکایت کنید.موفق باشید.
پاسخ :

فرهاد عبادی
نام :
ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت سرور گرامی :
در خصوص فردی که ۵ میلیون تومان وجه نقد به اینجانب داده و یک فقره چک به همین مبلغ دریافت نموده در مدت یک سال ۱۰ میلیون دریافت نموده ولی رسید دریافت نکرده ام و تنهاا اثبات این قضیه چک داده ام ولی هنوز اصل ۵ میلیون را می خواهد و تمام پرداخت ها را سود و بهره می دادند و در دادگاه با وثیقه آزاد شده ام سوال اینجانب از حضرتعالی این است که چطور می توانم ثابت کنم که طرف مقابل بهره خورده و آیا باید این مبلغ را پرداخت کنم محبت نماپید راهنماپی فرماپید
پرسش :
جناب عبادی ،متاسفانه اثبات این ادعا با توضیحی که داده اید مشکل خواهد بود لطفا تماس بگیرید وجزئیات را در اختیارم بگذارید شاید بتوان کاری کرد.
پاسخ :

مجید
نام :
با سلام خدمت شما
بنده مستاجری دارم که به مدت ۴ سال است در آپارتمان ما زندگی میکند . شنیده ام مستاجر اگر مدت طولانی در منزلی بماند میتواند ادعای مالکیت کند و یا دیگر ملک را تخلیه نکند لطفا در مورد این شنیده اظهار نظر فرمایید. و آیا میتوانم امسال هم برای ۵ امین بار با این شخص قرارداد ببندم یا نه؟
پرسش :
شنیده شما شایعه بی اساسی بوده است نگران نباشید به هر تعداد دفعه که می خواهید می توانید با وی قرارداد اجاره را تمدید نمائید.
پاسخ :

زهره
نام :
با سلام.همسر من ۲۹ اسفند ۸۴ ازمنزل خارج شده ونسبت به پرداخت نفقه من ودختر ۱۶ ساله ما بی توجه می باشدمن از ۲۲ فروردین ۸۵ وکیل گرفتم .برای اخذ مهریه وسایر حقوق قانونی خود ودر نهایت گرفتن طلاق خود وگرفتن حضانت فرزند -دختر-وباتوجه به اینکه یک قولنامه شخصی ودست نویس از همسرم دارم که همسرم در آن مرا مالک ۵۰ درصد یک باب منزل مسکونی _البته پول خرید زمین واقدامات اولیه برای ساخت آن رامن پرداختم.من شاغل می باشم وهزینه های یادشده را از حقوق خودم به اجبار همسرم پرداختم-اما هنوز در دادگاه جلسات مهریه تشکیل نشده ووکیل من در انجام تعهداتش تعلل می ورزد.من چه باید بکنم؟آیا من می توانم حقوق خود را به دست آورم؟آیا من می توانم نسبت به درخواست پولهایی که در این ۱۶ سال زندگی مشترک در زندگی خرج شده ادعایی بکنم یا نه
پرسش :
خانم زهره اگر به این نتیجه رسیده اید که وکیلتان در امور وکالتی تعلل می کند حق دارید وی را عزل کنید.۲-حقوقی که بتوانید اثبات کنید نادیده گرفته شده را می توانید بگیرید ۳-اگر ثابت کنید که پولی آورده اید و در منزل هزینه کرده اید بدون آنکه قصد تبرع داشته باشید می توانید آنرا مطالبه کنید.موفق باشید.
پاسخ :

علی
نام :
جناب من همانی هستم که امروز صبح مزاحم تلفنی شما شدم و در مورد پیدا شدن گوشی موبایلی که من برای خانمی تهیه کرده بودم صحبت کردم و شما با سعه صدر به حرفهای من گوش داده و راهنمایی فرمودید خواستم از شما تشکر کنم و خواهش کنم که هر چیزی که دوست دارید بعنوان یک بزرگتر به من بگید حتی …

پرسش :
دوست خوبم گوش اگر گوش تو و ناله اگر ناله من آنچه البته به جائی نرسد… فراموشش کن بدون هر گونه تردید.
پاسخ :

ساسان
نام :
با سلام
اینجانب قصد خرید قطعه ای از یک زمین را در شمال دارم. مالک زمین گفته که زمین مذکور دارای ۶ سند است که ابتدا باید سند مادر بگیرد و بعد سند تفکیکی و گفته است کل فرایند حدود ۲ سال طول می کشد. همچنین گفته برای اینکه هنگام خرید زمین خیال من راحت باشد ، گواهی تامین دلیل به من میدهد (یک همچین چیزی) تا مطمئن باشم در آینده هیچ مشکلی پیش نمی آید.
لطفا راجع بع تامین دلیل و صحت روش فروش مالک توضیح دهید. با تشکر
پرسش :
تامین دلیل ارتباطی با این موضوع ندارد خرید چنین املاکی نوعا با مشکلات زیادی همراه بوده وامکان فروش به افراد متعددی وجود دارد پیشنهاد می کنم از خرید آن صرف نظر کنید.
پاسخ :

امیر
نام :
سلام، خسته نباشید ،این ، بار چهارم است که سوال میکنم خیلی حیاتی است

من زنم و تنها دخترم ۳ ساله خرداد ۸۵ مهاجرت به کانادا کردیم .همه پولم را جمع کردیم و بردیم ، من دانشجوی دکترا هستم ، آبان که یک هفته مرخصی تنها اومدم ایران زنم توسط وکیلش مهریه ۵۰۰ سکه اجرا گذاشته و از آبان ۸۵ تا الان از ثبت منو ممنوع الخروج کرده ، هرچه تلاش کردم همشون خودشون رو قایم کردن ؛ یک نقشه بوده ؛ الان ۶ ماهه بچم رو ندیدم و صداشو نشنیدم ؛این چه جنایت هست !!! ندارم ۵۰۰ سکه بدم ؛ دادگاه که رفتم میگه ثبت تقسیط نداره و تا همشو یکجا ندی تا آخر عمر ممنوع الخروجی!!! بچه ام رو چه کنم ؟ فریب خوردم ، حالا وکیلش درخواست طلاق هم داده به استناد به عسر حرج که من کانادا زندگی رو ترک کردم ، درحالیکه خودش منو اینجا گیرانداخته!! واقعا شرم آوره ، الان ۶ ماهه که همه تحصیل و زندگیم رفت و فقط دنباله دادگاهم ، این چه ظبمیه ! چه باید کرد ؟ آقای شاهرودی میتونه کمک کنه ؟ لطفا این مشکل رو جدی بگیرید و ببینید مردان متخصص ایران را چگونه بی گناه نابود میکنند!

پرسش :
جناب امیر آقا هر چند مطابق قانون اعسار منعی برای پذیرش اعسار از برگه های اجرائی ثبت وجود ندارد ومهریه مطالبه شده نیز قابل تقسیط است لیکن رویه اداره ثبت در رفع ممنوع الخروجی پس از تقسیط مهریه همانگونه است که به شما گفته اند که بنظر اینجانب رویه مذکور صحیح نمی باشد .بله جناب آقای شاهرودی یا رئیس سازمان ثبت اسناد می توانند باتدبیر مناسب موضوع را حل وفصل نمایند لطفا با من تماس بگیرید .
پاسخ :

killer
نام :
با عرض سلام دوست گرامی شخصی به من که کارگر یک کافی نت هستم رجوع نمود و گفت برای ارایه یک تحقیق نیاز به فرمی با آرم مخابرات دارد . و من نیز فرم را برای او تهیه نمودم .فردای آن روز مشخص شد که نامبرده از فرم برای اخاذی و کسب شماره تلفن معشوقه اش استفاده نموده و اینک احضاریه از طرف کلانتری محل برای حضور در دادگاه به من تحویل داده اند .با توجه به اینکه برای ادعای خود شاهد نیز دارم رای دادگاه در باره من چگونه خواهد بود؟
پرسش :
در صورتیکه قاضی احراز کند در تهیه فرم مذکور سوءنیت نداشته اید شما را تبرئه خواهد کرد.
پاسخ :

مهدی
نام :
در مورد دیه پای شکسته ( در حد پلاتین ) حداقل تا حداکثر آن و منظور از ۴% دیه چیست ؟ با تشکر
پرسش :
حداقل واکثری در این خصوص نداریم اگر پزشکی قانونی ۴%بعنوان دیه تعیین کرده است منظور ۴% دیه کامل انسان (که در سالجاری ۳۵۰۰۰۰۰۰تومان تعیین گردیده) می باشد .
پاسخ :

فریبا
نام :
با سلام؛ من دارای یک ماشین پراید که از طریق شرکت سایپا ثبت نام کرده بودم شوهر اینجانب از اعتماد من سو استفاده کرد و ماشین را صورت قولنامه عادی بنام خودش فروخته است و مبلغ آن رابه من نداده است. ولی من به خاطر زندگیم اقدامی انجام نه داده ام. اماشوهر بدونه هیچ دلیلی درخواست طلاق داده است.و در حال حاضر خریدار از من تقاضا کرده است تا از طریق دفترخانه سند ماشین را به نام او انتقال دهم اما من امتناع کرده ام.وایشان رفته است بر علیه من شکایت کرده است اما تا کنون موفق نه شده است مرا قانونا الزام به انتقال سند نماید.آیا من چگونه می توانم از شوهرهم ماشین یا معادل ریالی آن را باز پس گیرم.و در این دعوا به حقم به رسم.
پرسش :
با سلام ،اگر شوهر شما بدون داشتن وکالت از شما این اقدام را انجام داده باشد می توانید از وی به اتهام فروش مال غیر شکایت کنید هم ماشین به شما برگردانده خواهد شد وهم ایشان مجازات زندان دارد اما اگر وکالت داشته ویا شما اجازه داده اید می توانید با طرح دادخواستی قیمت ماشین را از او مطالبه کنید وبه حقتان برسید.موفق باشید
پاسخ :

باژوند
نام :
با سلام، اینجانب با همکاری یک گروه تحقیقاتی مطالبی را در مورد فرار دختران بصورت کتاب منتشر کرده‌ایم که البته تدوین بخش حقوقی ان به عهده اینجانب بوده، آیا امکان ارسال چکیده‌ای از آن بصورت مقاله برای این سایت وجود دارد؟
پرسش :
با سلام بسیار خرسند خواهیم شد،لطفا نسخه ای از کتاب وچکیده موردنظر را بر روی سی دی ارسال فرمائید .موفق باشید.
پاسخ :

علیرضا خازنی فرد
نام :
ما با خانمم حدود یکسال ونیم است عقد هستیم در ابتدای ما شرط کردیم که دختر به قم بیاید من مهندسی برق دارم خانم لیسانس ریاضی کاربردی ۳شرط هم خانمم گذاشت که۱-حجابم مانتو باشد۲-به تهران برای دیدن والدین برویم۳-سالی ۱بار به شمال برویم
چون خانواده خانمم شمالی است
من پذیرفتم بعد از ۱.۵سال بواسطه خرید خانه ما در قرض افتادیم از آنها اجازه گرفتیم که کمی عقب بیفتد ولی آنها با بهانه هایی ازقبیل شما پول رنگ را عروسی می گرفتید به ما بی احترامی کردید گفتند بیایید طلاق توافقی بگیریم لطفا مرا راهنماپی کنید
پرسش :
جناب خازنی من متوجه نشدم در چه موردی باید راهنمائی کنم در مورد طلاق توافقی یا …؟لطفا تماس بگیرید.
پاسخ :

هستی
نام :
با عرض سلام و خسته نباشید
من زنی هستم که حدود ۱ ساله با مردی عقد کردم و لی هنوز سر یک خونه زندگی نرفتیم . می خواهم ازش طلاق خلع بگیرم و ۱ بار هم بیشتر باهم همبستر نشده ایم می خواستم بدونم آیا می تونم این درخواست رو بدم ؟ چقدر طول می گشه ؟ و آیا دادگاه نامه پزشکی قانونی رو هم میخواد ؟ و اینکه در نامه پزشکی قانونی چه جیزهایی قید میشه ؟
ممنون از شما
پرسش :
برای گرفتن طلاق از زوج یا باید تخلف زوج را ازشرایط عقدنامه اثبات کنید یا عسر وحرج خویش را یا از زوج وکالت در طلاق داشته باشید یا اینکه رضایت وی را برای طلاق کسب نمائید والا امکان طلاق گرفتن منتفی است.اگر شرایط فوق را دارید الزاما باید وکیل اختیار کنید اگر ابهامی دارید لطفا تماس بگیرید.موفق باشید
پاسخ :

م ن چالوس
نام :
زنم بامردمتاهلی(شاغل در قوه قضاییه) ارتباط غیر اخلاقی وشرعی غیرزنا(مستند باپرینت تلفن وبانوارهای صوتی)دارد.مهریه اش را هم به اجراگذاشته.از طریق محاکم عادی وسازمان حفاظت اطلاعات قوه قضاییه به چه ترتیب بااین خیانت واضح برخورد کنم.ضمنابااثبات این موضوع آیامیتوانم حق ملاقات بچه راازاوسلب کنم متشکرم
پرسش :
با طرح شکایت از ایشان در دادسرا وگزارش موضوع به حفاظت قوه قضائیه می توانید موضوع را پیگیری نمائید.حق ملاقات را نمی توانید از وی بگیرید اما سلب حضانت ممکن است.
پاسخ :

رامبد
نام :
با سلام

نحوه محاسبه نفقه به چه صورت می باشد؟ با توجه به اینکه بنده دانشجو هستم و هنوز عروسی نکرده ایم در صورتیکه همسرم تقاضای نفقه کنند میزان نفقه وی چقدر خواهد بود؟

پرسش :
جناب رامبد تعیین نفقه پس از درخواست زوجه با توجه به شان وی و وضعیت مالی زوج صورت می گیرد و میزان مشخصی ندارد رویه محاکم با توجه به مسائلی که عرض شد ومحل سکونت طرفین متفاوت است.
پاسخ :

ugd
نام :
سلام
وقتی طبق عادت این صفحه رو باز کردم و دیدم بعد از مدتها بروز شده ذوق زده شدم .
توی این مدت که نبودید به خیلی از سایتهای حقوقی سر زدم ولی مشابه این سایت رو نتونستم پیدا کنم و همین مساله باعث شد بیشتر قدر اینجا رو بدونم .
سال نو را صمیمانه به شما تبریک میگم و وظیفه خودم میدونم که بابت زحماتتون از شما تشکر کنم .
پرسش :
دوست عزیز از ابراز لطف ومحبت شما متشکرم امیدوارم من وهمکارانم نیز قدر همراهان بزرگواری چون شما را بدانیم ، بهروزی ،شادابی وشادکامی شما را در سال جدید از حق تعالی خواستاریم.
پاسخ :

مجتبی ق
نام :
۱) آیا در دوران عقد نفقه به زوجه تعلق می‌گیرد؟
۲) اگر جماع صورت گیرد چطور؟
پرسش :
بله به محض اجرای صیغه عقد، تکالیف زوجین نسبت به یکدیگر برقرار می شود از جمله پرداخت نفقه توسط زوج و تمکین توسط زوجه.

منبع: سایت وکیل

——————-

———————-

مرکز مشاوره رایگان

مشاوره خانوادگی

مشاوره خانواده

مشاوره تلفنی ازدواج

مشاوره تلفنی طلاق

مشاوره تلفنی مهریه

شماره تلفن مشاوره خانواده 

تلفن مرکز مشاوره تلفنی هوشمنر سراسری

شماره تلفن مشلوره تلفنی حقوقی

مشاوره حقوقی خانوادگی

سایت وکیل دادگستری

سایت وکلای دادگستری

سایت وکیل پایه یک دادگستری

سایت وکیل در بزد

سایت وکلای تهران

سایت وکیل مشاوره

سایت وکیل پایه یک

 

طلاق توافقی چگونه است

 چگونه توافقی طلاق بگیریم

چگونه مهریه خود را بگیریم

تلفن مشاوره

تلفن مشاوره حقوقی

تلفن مشاوره خانوادگی

تلفن مشاوره طلاق

تلفن مشاوره مهریه

تلفن مشاوره رایگان

 

 

تلفن مشاوره

تلفن مشاوره حقوقی

تلفن مشاوره خانوادگی

تلفن مشاوره طلاق

تلفن مشاوره مهریه

تلفن مشاوره رایگان

تلفن مشاوره حقوقی در ایام تعطیلات

تلفن مشاوره حقوقی در نوروز

تلفن مشاوره خانوادگی

تلفن مشاوره طلاق

تلفن مشاوره مهریه

تلفن مشاوره رایگان

 

مشاوره با وکیل در ایام تعطیلات
مشاوره حقوقی در ایام تعطیلات

مشاوره با وکیل رایگان

مشاوره با وکیل برای طلاق

مشاوره با وکیل حقوقی

مشاوره با وکیل خانواده

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره رایگان با وکیل

 

وکیل تلفنی رایگان

 

وکیل تلفنی رایگان

مشاوره وکیل تلفنی رایگان

 

وکیل تلفنی

شماره تلفن وکیل تلفنی

 

وکیل  مشاوره تلفنی

 

مشاوره وکیل تلفنی

مشاوره با وکیل رایگانمشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل برای طلاق

مشاوره با وکیل حقوقی

مشاوره با وکیل خانواده

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره رایگان با وکیل

 

مشاوره حقوقی طلاق

مشاوره حقوقی کار

مشاوره قضایی تلفنی

مشاوره قضایی انلاین

مشاوره قضایی خانوداه

مشاوره قضایی ۱۲۹

مشاوره قضایی انلاین قوه قضاییه

مهریه ۱۱۰ سکه چیست

متن قانون مهریه ۱۱۰ سکه چیست

شرایط اعمال و استفاده از مهریه ۱۱۰ سکه

مهریه ۱۱۰ سکه

محاسبه مهریه به نرخ روز

محاسبه خسارت تاخیر تادیه به نرخ روز

 مبنا و ملاک پرداخت دیه یوم الادا یا زمان وقوع تصادف

 شرکت بیمه چه میزان دیه می دهد

شکایت برای مطالبه مهریه

مشاوره با وکیل برای طلاقمشاوره با وکیل رایگان

مشاوره با وکیل حقوقی

مشاوره با وکیل خانواده

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره رایگان با وکیل

 

 قانون ۱۱۰ سکه مهریه

 ایا مهریه زندان دارد

 چگونه مهریه را قسطی کنیم

 چگونه حکم اعسار بگیریم

 متن استشهادیه اعسار مشاوره حقوقی رایگان

 مهریه بیشتر از ۱۱۰ هم زندان دارد.

ایا ۵۰ درصد دیه در حیت رسیدگی قابل دریافت است .

ترک انفاق  و به زندان انداختن شوهر

 عدم پرداخت مهریه و زندان

 حکم جلب به خاطر عدم پرداخت مهریه و دیه

مشاوره حقوقی با وکیل

سایت مشاوره حقوقی انلاین

شماهره تلفن وکیل

سایت وکلای یزد

سایت و ادرس وکیل در یزد

 شماره همراه وکیل در استان یزد

نحوه اعسار و تقسیط مهریه

 نحوه تعدیل مهریه همسر

نحوه قسط بندی مهریه

میزان پیش پرداخت و پیش قسط

 

مشاوره با وکیل

مشاوره با وکیل رایگان

مشاوره با وکیل برای طلاق

مشاوره با وکیل حقوقی

مشاوره با وکیل خانواده

مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره رایگان با وکیل

 

وکیل تلفنی رایگان

 

وکیل تلفنی رایگان

مشاوره وکیل تلفنی رایگان

 

وکیل تلفنی

شماره تلفن وکیل تلفنی

 

وکیل  مشاوره تلفنی

 

مشاوره وکیل تلفنی

 

 نحوه محاسبه پیش پرداخت و پیش قسط

مجازات مزاحمت برای زنان و دختران و نوامیس

مجازات زنای محصنه و زنای محصن

مجازات رابطه نامظروع و زنا

سایت مشاوره حقوقی تلفنی و انلاین

سایت مشاوره حقوقی ۱۲۹

سایت مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره حقوی غیر حضوری

تماس با وکیل

 شماره همرا وکیل

تماس تلفنی با وکیل

مشاور نت

سایت مشاوره حقوقی خانواده

سایت مشاوره حقوقی انلاین

شماره تماس وکیل

مرکز مشاوره حقوقی دادگستری

 سایت مشاوره حقوقی ۱۲۹

وکیل مشاور

شماره تلفن مشاوره حقوقی

شماره تلفن مشاوره تلفنی در ایام تعطیل

طلاق
طلاق توافقی
طلاق به درخواست زوج
طلاق به درخواست زوجه
ابطال نکاح
فسخ نکاح
مشاوره حقوقی خانواده قبل از ازدواج
نحوه مطالبه مهریه از طریق دادگاه یا اجرای ثبت
نحوه مطالبه نفقه زوجه

 

نحوه مطالبه نفقه فرزند مشترک

مشاوره حقوقی در روز تعطیل و

 

اعمال و اجرای شروط ضمن عقد نکاح
مطالبه اجرت المثل کارهای زوجهدرمنزل زوج
الزام زوجه به تمکین و انجام وظایف زناشویی
نحوه مطالبه واسترداد هدایای دوران نامزدی
نحوه حضانت و سرپرستی فرزند مشترک
نحوهسلب حضانت همسر اعتیاد گواهی پزشکی قانونی
مشاورهدرزمینه ازدواج موقت

شماره تلفن مشاوره رایگان

تماس تلفنی با وکیل در مشهد

پاسخ به مشکلات حقوقی در ایام

شماره تلفن مشاوره خانوادگی و طلاق

مرکز مشاوره حقوقی قوه قضاییه

وکیل مشاور رایگان

شماره وکیل دادگستری در تبریز
 وکیل مشاورتلفنی

 وکیل مشاور طلاق حضانت ملاقات

 شماره تلفن وکیل خانواده

مرکز مشاوره حقوقی

ارتباط با وکیل در تعطیلات

تلفن مرکز مشاوره حقوقی

مرکز مشاوره حقوق

شماره تماس با مرکز مشاوره حقوقی

 رایگان

  سایت وکالت و مشاوره حقوقی

سایت مشاوره حقوقی قوه قضاییه

مشاوره در خصوص تصادفات  و تعطیلات

وکالت انلاین و فوری

شماره تلفن همراه وکیل

 مشاوره حقوقی تلفنی

شماره وکیل دادگستری در تبریز

مشاوره حقوقی تلفنی در مشهد

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در اصفهان

 داوری

 

مطالبه مبلغ پرداختی ضامن

مطالبه تعهدات پرداختی ضامن به بانک ها

دادخواست مطالبه طلب

دادخواست مطالبه مبلخ پرداختی با بانک بابت تعهدات و بدهی و سررسید وام

 

‌ وصول مطالبات

مرکز خدمات حقوقی

موسسه حقوقی

 سایت مشاوره حقوقی انلاین

مرکزمشاوره حقوقی رایگان

 مشاوره حقوقی فوری

 مشاوره حقوقی تلفنی

 مشاوره حقوقی تخصصی

مرکزمشاوره حقوقی حضوری

 مشاوره رایگان حقوقی

 مشاوره حقوقی غیر حضوری

 مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره رایگان، وکالت

 مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

 مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره با وکلا

مشاوره پرونده های حقوقی

 مشاوره حقوقی خانواده

 مشاوره حقوقی مالی

 مشاوره حقوقی قراردادها

 مشاوره حقوقی ملکی

 مشاوره حقوقی کیفری

 مشاوره حقوقی جزایی

 مشاور حقوقی

 مشاوره ثبتی

 مشاوره حقوقی و قضایی

مشاوره حقوقی با وکیل

پرسش . پاسخ های حقوقی

مشاوره تلفنی با وکیل

 

سایت مشاوره حقوقی خانواده

سایت مشاوره حقوقی انلاین

شماره تماس وکیل

مرکز مشاوره حقوقی دادگستری

 سایت مشاوره حقوقی ۱۲۹

وکیل مشاور

شماره تلفن مشاوره حقوقی

شماره تلفن مشاوره تلفنی

طلاق
طلاقتوافقی
طلاقبهدرخواست زوج
طلاقبهدرخواست زوجه
ابطال نکاح
فسخ نکاح

ارتباط با وکیل

ارتباط انلاین به وکیل و وکلا

تماس با وکیل

دفتر وکالت و مشاوره حقوقی
مشاورهحقوقی خانواده قبل از ازدواج
نحوه مطالبه مهریه از طریق دادگاه یا اجرای ثبت
نحوه مطالبه نفقه زوجه
نحوه مطالبه نفقه فرزند مشترک
اعمال و اجرای شروط ضمن عقد نکاح
مطالبه اجرت المثل کارهای زوجهدرمنزل زوج
الزام زوجه به تمکین و انجام وظایف زناشویی
نحوه مطالبه واسترداد هدایای دوران نامزدی
نحوه حضانت و سرپرستی فرزند مشترک
نحوهسلب حضانت همسر اعتیاد گواهی پزشکی قانونی
مشاورهدرزمینه ازدواج موقت

شماره تلفن مشاوره رایگان

شماره تلفن مشاوره خانوادگی و طلاق

مرکز مشاوره حقوقی قوه قضاییه

وکیل مشاور رایگان

 وکیل مشاورتلفنی

 وکیل مشاور طلاق حضانت ملاقات

 شماره تلفن وکیل خانواده

مرکز مشاوره حقوقی

تلفن مرکز مشاوره حقوقی

مرکز مشاوره حقوق

شماره تماس با مرکز مشاوره حقوقی

 رایگان

  سایت وکالت و مشاوره حقوقی

سایت مشاوره حقوقی قوه قضاییه

وکالت انلاین و فوری

شماره تلفن همراه وکیل

 مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی در مشهد

مشاوره حقوقی تلفنی در تهران

مشاوره حقوقی تلفنی در اصفهان

 داوری

‌ وصول مطالبات

مرکز خدمات حقوقی

موسسه حقوقی

 سایت مشاوره حقوقی انلاین

مرکزمشاوره حقوقی رایگان

 مشاوره حقوقی فوری

 مشاوره حقوقی تلفنی

 مشاوره حقوقی تخصصی

مرکزمشاوره حقوقی حضوری

 مشاوره رایگان حقوقی

 مشاوره حقوقی غیر حضوری

 مشاوره حقوقی آنلاین

مشاوره رایگان، وکالت

 مشاوره حقوقی

مشاوره حقوقی

 مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره با وکلا

مشاوره پرونده های حقوقی

 مشاوره حقوقی خانواده

 مشاوره حقوقی مالی

 مشاوره حقوقی قراردادها

 مشاوره حقوقی ملکی

 مشاوره حقوقی کیفری

 مشاوره حقوقی جزایی

 مشاور حقوقی

 مشاوره ثبتی

 مشاوره حقوقی و قضایی

مشاوره حقوقی با وکیل

پرسش . پاسخ های حقوقی

مشاوره تلفنی با وکیل در یزد 

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی

سایت قوه قضاییه

No votes yet.
Please wait...
X مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی با وکیلX مشاوره حقوقی با وکیل دادگستریX مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستریX طلاقX طلاق توافقیX رابطه نامشروعX اعتبار عکس از رابطه نامشروعX عقدX حضانتX طلاق به صورت توافقیX شرط صمن عقدX شروط ضمن عقدX بررسي شروط ضمن عقددX طرح دادخواستX وکالتX زندانX حبسX مهریهX شکایت کیفری

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *