مشاوره حقوقی رایگان(lah,vi pr,rd vhd’hk)

مشاوره تلفنی با ابوالقاسم شم آبادی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

احمد عظیمی
نام :
با سلام و تشکر از راهنمایی ارزنده شما.
همسرم تقاضای نصف مهریه را نموده است که بصورت اقساط پرداخت می‌کنم. آیا می توانم نصف دیگر آن را بصورت اقساط پرداخت نموده و او را طلاق دهم؟ در ضمن دارایی دیگری غیر از حقوقم ماهیانه ام ندارم.
پرسش :
بله البته از طریق دادکاه.سربازی۱۶/۱۰/۸۵
پاسخ :

مارال اوریاد
نام :
من ۳.۵ سال پیش متارکه کردم و یک پسر ۱۳ ساه دارم و حضانت او با من است و در حال حاضر می خواهم او را با خود به خارج از ایران ببرم و اداره گذرنام پاسپورت به او نمیدهد اگر راه قانونی وجود دارد لطف کنید بفرمایید.با تشکر فراوان
پرسش :
اجازه خروج از کشور به افراد زیر ۱۸ سال منوط به اجازه پدر یا در صورت فوت وی قیم ویا دادگاه است بنا بر این هر چند حضانت او با شما باشد اجازه ویا خواست شما تاثیری در موضوع ندارد اگر خروج فرزنتان از کشور ضروری باشد می توانید از دادگاه تقاضای مجوز کنید.
پاسخ :

فرشته
نام :
سلام
شوهر من ۸ ماه پیش به علت ورشکستگی به خارج رفته است . الان هم در خارج توی زندان می باشد . با ما تماس گرفته و می گوید که که اگر برای من نامه تجرد ارسال کنید من می تونم از زندان بیام بیرون . نمی دانم باید چی کار کنم ؟ لطفا منو راهنمایی کنید .
پرسش :
احتمالا منظورشان از نامه تجرد طلاقنامه است به هر حال فکر نمی کنم طلاقنامه یا باصطلاح ایشان تجرد نامه کمکی در حل موضوع داشته باشد لطفا با تلفن های سایت با من تماس بگیرید وجزئیات بیشتری در اختیارم بگذارید.
پاسخ :

مریم
نام :
سلام آقای سربازی شما نمی توانید از طریق ثبت واحوال تهران مشخصات پدر ومادر پسر مورد علاقه من را پیدا کنید لطفا من را راهنمایی کنید آیا می توان از دانشگاه محل تحصیل که فارغ التحصیل شده بدست آورد.
پرسش :
متاسفانه نمی توانم. مسلما دستگاه مورد اشاره مشخصات ایشان را دارد اما مجاز به در اختیار گذاشتن چنین اطلاعاتی نیست.ظاهرا این خواستگار خیلی مرموز است چرا از خودشان نمی گیرید؟
پاسخ :

مهناز
نام :
با سلام وخسته نباشید خدمت آقای سربازی چگونه می توان از اداره گذرنامه پی بر شخصی خارج از کشور بوده چون خواستگار من است
پرسش :
دوست عزیز اداره گذرنامه صرفا به مراجع صالح قضائی یا اداری پاسخگوست ومجاز نیست اطلاعات اشخاص را در اختیار دیگران بگذارد.
پاسخ :

mehrdad
نام :
‌با سلام و تشکر
اگر یک شخص حقوقی (شرکت خصوصی) از یکی از دوایر دولتی (وزارتخانه) شکایتی داشته باشد آیا باید به دیوان عدالت اداری ارجاع کند یا به مراجع قضایی دیگر؟ و اگر این شرکت در شهرستان است چه؟
لطفا پاسخ خودتان را با حروف لاتین برایم بنویسید که قادر به دریافت آن باشم. با تشکر فراوان.
پرسش :
بستگی به نوع شکایت دارد لطفا توضیح دهید.یا تماس بگیرید.
پاسخ :

علوی
نام :
با سلام با توجه به توقیف مغازه از بابت مهریه در چه صورتی جز مستسنیات دین میباشد چو ن تنها سرمایه زندگی میباشد ۲- اگر شکایت خود را خانم پس بگیرد ایا کافی برای رفع توقیف از اداره ثبت میباشد یا بایستی خانم به اداره ثبت هم مراجعه نماید
پرسش :
مغازه جزء مستثنیات دین نیست.در صورتی که زوجه از توقیف منصرف شود با اعلام مراتب به مرجع توقیف (اجرای احکام دادگاه یا دایره اجرای اداره ثبت)از ملک مذکور رفع توقیف می شود
پاسخ :

نورانی
نام :
قانون تنصیف چیست و موارد صدق آن چیست
پرسش :
قانونی بنام تنصیف اموال زوج نداریم بلکه شرطی در عقدنامه های بعد از سال ۱۳۶۲درج گردیده که در صورت امضاء زوج وی متعهد میگردد چنانچه مسبب شکست زندگی مشترک باشد وزوجه تقصیری نداشته باشد زن می تواند تا نصف دارائی زوج را که در زمان زندگی مشترک بدست آمده مطالبه کند.در این خصوص دو مقاله در قسمت مقالات سایت موجود است .سربازی
پاسخ :

رویا
نام :
سلام خدمت آقای سربازی من وپسری همدیگر را دوست داریم می خواهیم ازدواج کنیم ولی پدر پسر چون من سه سال از پسر بزرگتر هستم مخالف است لطفا من را راهنمایی کنید.
پرسش :
گر چه موافقت وی شرط نیست ولی توصیه می کنم ابتدائا به روانشناس مجربی مراجعه کنید چنانچه نظرشان در مورد این ازدواج مساعد بود سعی کنید رضایت ایشان را تحصیل کنید اگر نظر روانشناس مساعد نبود از این ازدواج صرفنظر کنید.
پاسخ :

saeid
نام :
سلام.
دیه بکارت (مهرالمثل) چقدر است؟
ممنون
پرسش :
مقدار معینی ندارد بلکه مطابق ماده ۱۰۹۱ قانون مدنی با رعایت حال زن از حیث شرافت خانوادگی وسایر صفات ووضعیت او نسبت به نزدیکان وکسانی که در وضعیت یکسان قرار دارند همچنین معمول محل وغیره در نظر گرفته می شود.
پاسخ :

سعید
نام :
سلام.
۱-قانون حق کسب پیشه به چه افرادی تعلق می گیرد؟
۲- آیا این قانون از سال ۷۶ به بعد تغییر یافته است؟
لطفا مبالغ را ذکر نمایید.
ممنون
پرسش :
قانون مستاجر ومالک در مبحث سرقفلی بعد از سال ۷۶ تغییری نداشته است اینکه به چه افرادی تعلق می گیردیا نمی گیرد با توجه به تاریخ تنظیم اجاره نامه و…متفاوت است باید موردی سوال فرمائید .اگر منظورتان ارزش سرقفلی است مبلغ معینی ندارد نسبت به هر ملکی متفاوت است که توسط کارشناس رسمی دادگستری ارزیابی می شود.
پاسخ :

جواد
نام :
تفاوت فروش مال غیر با معامله فضولی چیست؟ با تشکر
پرسش :
در معامله فضولی معامله کننده خود را بعنوان مالک معرفی نکرده است وعناصری بنام فریب وسوءنیت درآن موضوعیت ندارد بر عکس در فروش مال غیر یا همان کلاهبرداری معامله کننده خود را مالک معرفی وبه قصد بردن مال خریدار ,وی را فریب می دهد.سربازی
پاسخ :

مریم
نام :
من به دنبال مشاور پزشکی میگشتم اما سوالم رو میگم شاید یکی جواب داد خواهر من تالاسمی مینور داره و نامزدش هم اسید اوریک بالا داره اما اون حالا میگه که ازدواج ما به مشکل برمیخوره برای بچه دار شدن نمیدونیم چیکار کنیم
پرسش :
متاسفانه نمی توانم کمکی به شما بکنم از طریق مشاوره های پزشکی می توانید موضوع را مطرح وبه جواب مناسب برسید.
پاسخ :

امیر
نام :
سلام به نظر شما ایا خرید زمین به شکل قولنامهای و بدون سند ایا درست است در صورت مثبت بودن چه نکاتی را باید مد نظر داشت حین معامله
پرسش :
صرفنظر از اینکه بسیاری از حمایتهای قانونی را در خرید اینگونه زمین ها از دست می دهید امکان خرید وفروش های متعدد وکلاهبرداری در اینگونه معاملات بسیار زیاد است مهم ترین نکته این است که از خرید آن صرفنظر کنید.
پاسخ :

مرجان
نام :
با سلام پدر من خانه مان را ۲هفته پیش قولنامه کرد که مبلغ پشیمان کرد ۲۰ میلیون است پس از مبایعه نامه و تحویل سند به بنگاه متوجه شدیم که قیمت ملکمان حداقل ۱۰ میلیون زیر قیمت فروختیم حالا خریدار حاضر به فسخ یا اضافه کردن مبلغی بیشتر نیست و می گوید در صورت فسخ ۲۰ میلیون دریافت می کند خواهشمندم راهنمایی فرمایید که چگونه می توان بدون پرداخت ضررو زیان ملکمان را پس بگیریم با توجه به اینکه در قیمت گزاری ملک توسط بنگاه کوتاهی صورت گرفته است باتشکر
پرسش :
ضرورتا با ملاحظه قولنامه می توانم راهنمائیتان کنم .
پاسخ :

مهران
نام :
با عرض سلام و خسته نباشیدمن در آذرماه سوالی از شما کردم به این مضمون:
با عرض سلام و خسته نباشید
اینجانب یک واحدی مسکونی از یک مجتمع را بصورت پیش خرید در سال ۸۱ خریداری کرده ام
پارسال بعد از تحویل گرفتن واحد متوجه شدم که واحد من،قسمتی از پارکینگ مجتمع
است که به صورت غیر قانونی تبدیل به مسکونی شده.
از طرفی به علت شکایت ساکنین مجتمع از شخص سازنده به شهرداری،شهرداری در دادگاه
تجدید نظر حکم به تخریب واحد من داد،ولی سازنده بعدا در دادگاه استناد کرد که بنابر قانون شهرداری
در سال ۸۱،اکثر سازنده ها،خلاف میساختند و بعد جریمه خلاف را به شهرداری میپرداختند
در نتیجه دیوان عدالت اداری حکم تخریب شهرداری را لغو کرد
از طرفی سازنده،الان در قید حیات نیست و من الان در واحدم ساکن هستم
سوال من این است که به نظر شما این پرونده به کجا ختم میشود؟آیا احتیاج به گرفتن وکیل دارم؟
با توجه به فوت سازنده و ساکن بودن من در واحد،آیا امکان تخریب واحد من ۱۰۰% از بین رفته است؟

و شما در جواب نوشتید
با تشکر از عنایت شما با توجه به نظر دیوان عدالت اداری که حکم تخریب کمسیون ماده ۱۰۰را نقض نموده ,امکان صدور حکم تخریب منتفی است نوعا در اینگونه موارد بر اساس فرمول خاصی که بنا به موقعیت ملک متفاوت است جریمه ای در نظر گرفته می شود

حال سوالی برایم پیش آمده
به نظر شما آیا احتمال دارد دیوان عدالت به جای نقض حکم تخریب شهرداری،دستور موقت
داده باشد؟اصلا من چگونه میتوانم بفهمم که دیوان عدالت چه حکمی داده؟با توجه به اینکه
هیچ شماره پرونده ای هم ندارم؟
اگر احتیاج به گرفتن وکیل هست،لطفا بفرمایید تا حضورا خدمت برسم و از این نگرانی خارج شوم.
با آرزوی موفقیت

پرسش :
جواب اینجانب بر فرض سوال شما بود بله ممکن است دیوان عدالت اداری دستور موقت داده باشد .شما می توانید از طریق وراث آنمرحوم مدارک مربوطه را مطالبه وملاحظه نمائید.اگر در دسترس نبودند از طریق شهرداری محل چنین امکانی را دارید.تا مدارک مربوطه ارائه نشود کمکی نمی توانم بکنم.
پاسخ :

زهرا
نام :
باسلام من همسری دارم که حدودیک سال و نیم است که بیماری لاعلاجی پیداکرده است و تنها بوسیله فرزندانم به ایشان رسیدگی میکردیم چند روز پیش اختلافی بین من و ایشان بوجود آمد که متاسفانه برادران ایشان که قبلا مساعدتی نمیکردند ایشان را به خانه خودشان برده اند و قصد نگهداری از ایشان را دارند در حال حاضر نظر دارند ساختمانی که ما در آن زندگی میکنیم را بفروشند و مارا آواره نمایند البته بگویم که ما از رسیدگی به ایشان به هیج عنوان کوتاهی نکرده ایم ولی متاسفانه باتوجه که همه دوستان و آشنایان به این امر واقف هستند خود ایشان این امر را نهی میکنند و نزد دیگران ابراز نارضایتی از من و فرزندانم را دارند .حال میخوام بدانم اگر ایشان شکایتی در خصوص تصاحب ساختمان را بنمایند نتیجه دادگاه در خصوص این شکایت چگونه خواهد شد . باتشکر ازشما
پرسش :
اگر مالک همسرتان است نمی تواند علیه شما شکایتی دائر بر تصاحب یا تصرف عدوانی کند اگر مالک برادران ایشان هستند می توانند خلع ید بخواهند لطفا برای توضیح ابهامات سوال تماس بگیرید.
پاسخ :

سهیلا
نام :
سلام
آرزو دارم راه حلی که پیش پای من قرار می دهید بتواند مرا از عمق افسردگی درآورد.من قبلا یک بار ازدواج کردم چندین سال پیش و توانستم به بذل مهریه و تمام نیازهایی که داشتم و حق من بود از او جدا شوم . این بهترین کاری بود که میتوانستم در زندگی ام انجام دهم . ما بچه نداشتیم .
پسری به خواستگاری من آمد . موضوع رو به او گفتم . ولی او گفت که نباید هیچ کس بفهمد و اینکه اسم اورا از شناسنامه ام پاک کنم . البته هنوز خواستگاری رسمی انجام نشده و گفته تا قبل از این کار باید این کارو انجام دهیم.
من به اداره ثبت احوال رفتم و خواستم مشکل را باخانمی که کارمند انجا بود درمیان بگذارم . اما او با نامردی مشکل مرا دوبرابر کرد و اسم اورا درشناسنامه المثنی من نوشت.
حالا المثنی دارم و نمی دانم با این اسم نفرین شده چه کار کنم ؟
من نمی خواهم اسمش تو زندگی ام باشد. من قصد فریب هیچ مردی را ندارم چون اگر فریب دهم زندگی خودم را به آتش کشیده ام . زندگی با دروغ دوام ندارد. اینها را می دانم و عمل می کنم. اما نمی خوام اسم او در شناسنامه ام باشد.
تو رو خدا بگویید چی کار کنم؟

پرسش :
خانم سهیلا متاسفانه قانونا نمی توانید چنین کاری انجام دهید ضمن آنکه توصیه می کنم از طرق غیر قانونی به فکر این کار نباشید زیرا ممکن است چنانچه در زندگی آینده اختلافی بین شما وهمسرتان به وجود آید که در هیچ زندگی دور از ذهن نیست از همین موضوع علیه شما استفاده کند که علاوه بر امکان فسخ نکاح مسائل بسیار نگران کننده ای از قبیل فریب در ازدواج مطرح شود .دوستانه به شما می گویم این موضوع را کلا فراموش کنید اگر با همین وضعیت ایشان حاضر به ازدواج با شما هستند اقدام کنید .
پاسخ :

مریم
نام :
سلام
آیا ازدواج دختر با پسر ومخالفت پدر پسر جایز است
پرسش :
قانونا موافقت پدر پسر لازم وضروری نیست .
پاسخ :

الهه
نام :
با سلام و خسته نباشی
من به پسری علاقمند شدم که شناسنامه اش را از من پنهان می کند. هرچه سعی کردم متوجه نشدم که چرا؟
سوال من از شما این است که آیا مراکزی وجود دارد که هویت اشخاص را بدون شناسنامه در اختیار قرار دهد و من او را بشناسم .
خواهش می کنم کمکم کنید.
من چگونه می توانم بدون نیاز به شناسنامه از او بفهمم . با توجه به اینکه درصدد هست که دروغ بگوید شناسنامه اش گم شده و المثنی بگیرد.
تا دیر نشده خواهش می کنم کمکم کنید.
پرسش :
تا آنجائی که من می دانم خیر چنین امکانی وجود ندارد.پیشنهاد میکنم شما هم تا از ایشان مطمئن نشده اید اقدامی نکنید.فکر می کنم تنها راهش رویت مدارک ایشان است از قبیل گذرنامه .گواهینامه وشناسنامه
پاسخ :

st_firozhi
نام :
با سلام وخسته نباشید من مشخصات فردی شخصی را می خواهم البته نام پدر ومادر او را چگونه می توانم من را راهنمایی کنید
پرسش :
راهکار قانونی بنظرم نمی رسد .
پاسخ :

saeid
نام :
با عرض سلام. در مورد قانون چک برگشتی: یک میلیون و پانصد هزار تومن از شخصی طلب دارم اگر چک او را برگه بزنم و آن شخص مالی از خودش نداشته باشد حکم چیست؟
آیا این مبلغ از طریق شورای حل اختلاف رسیدگی می شود؟
پرسش :
در هر صورت دادگاه وی را محکوم به پرداخت وجه چک می کند اگر پرداخت نکند می توانید اعمال ماده ۲ قانون محکومیت های مالی کرده و وی را حبس کنید. خیر در صلاحیت محاکم عمومی است.
پاسخ :

saeed
نام :
سلام. مغزهای را به شخصی برای مدت یکسال اجاره دادم و از او یک قطعه چک سفید امضا بدون درج در قرارداد جهت تخلیه و تسویه مغازه دریافت نمودم. ایشان ۱۵ ماه است که به بنده کرایه نداده اند و ۲ ماه زودتر از موعد پایان قرار داد مغازه را تخلیه کرده ولی کلید را هنوز به من تحویل نداده اند. همچنین تسویه مغازه را نیز به من نداده اند. آیا می توانم از طریق چک سفید مذکور مبلغ را به همراه خسارت وارده دریافت نمایم؟ ممنون
پرسش :
بله می توانید.
پاسخ :

داود
نام :
آیا مشاوران حقوقی می توانند در هیات تشخیص وکالت کنند-نظر شما در مورد مقاله اقای چنگیزی مندرج در ماهنامه وکالت آذر ماه در اینخصوص چیست؟ با تشکر
پرسش :
مقاله ایشان را ندیده ام اما اگر منظورتان شعب تشخیص دیوانعالی کشور است وکلاومشاورین حقوقی پایه یک مسلما چنین اختیاری را دارند اما مشاورین حقوقی پایه ۲مطابق رویه شعب مذکور از این حق محروم هستند بنظرم استنباط ایشان با مفاد آئین نامه مربوطه منافات داشته باشد.در صورت امکان مقاله مذکور را برای سایت ارسال فرمائید امیدواریم مورد استفاده قرار گیرد.

منبع: سایت وکالت

————————

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری

No votes yet.
Please wait...
دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg hdi d;X ;dg hdi d; nhn'sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه 1X وکیل پایه 1 دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *