X مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX مشاوره حقوقی با وکیلX معرفی وکیل پایه یکX وکیل پایه یکX وکیل پایه یک دادگستریX وکالت در امور دعاویX وکالت در امور کیفری

مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره تلفنی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

سوال:با سلام آیا با گذشت شاکی بعد از صدور کیفرخواست و قبل از حلسه دادگاه پرونده مختومه می شو یا خیر؟ از نظر جنبه عمومی حکمی صادر می شود جرم مزاحمت تلفنی تهدید و توهین


پاسخ:

سلام در خصوص تهدید و توهین با توجه به اینکه صرفا جنبه خصوصی دارد قرار موقوفی تعقیب صادر می شود(مختومه)اما در خصوص مزاحمت تلفنی با توجه به جنبه عمومی پرونده مفتوح اما رضایت موجبی برای تخفیف مجازات می باشد.

موفق باشید

سوال:با سلام،
اینجانب و همسرم در سال ۸۴ با توافق پرداخت یک سکه در ماه و حضانت قانونی فرزندمان از هم جدا شدیم و تا سال ۸۹ بنده سکه ها را کامل پرداخت کردم و در سال ۹۰ بنا بدرخواست همسرم که قرار شد بخاطر اینکه فرزندم با او باشد از مهریه بگذرد(شفاهی و بدون شاهد)حالا که فرزندم را پیش خودم آورده ام از من شکایت و درخواست سکه های چند سال را نموده است.
ضمناً من ازدواج کرده ام و صاحب یک فرزند دیگر نیز شده ام و او نیز شاغل و ازدواج کرده است.
حال سوالم اینست که دفاع من در این خصوص چیست و با توجه به عدم بنیه مالی برای پرداخت اقساط آینده و معوقه بدلیل ۴ برابر شدن قیمت سکه چیست؟متشکرم


پاسخ:

سلام با توجه به توافق شما و عدم دلیل در این خصوص شما صرفا می توانید در خصوص اقساط معوقه دادخواست اعسار و نسبت به تعداد یک سکه با توجه به تورم و شرایط جدید شما مبنی بر ازدواج دادخواست تقلیل اقساط را اقامه نمایی.

 

 سوال:وقتتون بخیر , ممنون از زحمتی که میکشید
یک سوالی داشتم , بنده به دلیل رابطه نامشروع مادون زنا به ۹۹ ضربه شلاق تعزیری محکوم شدم , برای اینکه ماجرا طولانی نشه اعتراض هم نکردم و حالا از اجرای احکام نامه اومده , سوالم اینجاست که این شلاق تعزیری قابل خریدن هست یا نه و آیا چون حد نیست و تعزیری است همه ۹۹ ضربه رو میزنند یا تخفیف هم داره؟


پاسخ:

سلام در خصوص تعزیری بودن و حدی بودن در مرحله اجرا صرفا مربوط به کیفیت و نوع اجرا است که شلاق حدی دارای شدت بیشتر و شرایط خاص دیگر است اما با توجه به قطعیت دادنامه تعداد ۹۹ضربه باید اجرا شود.

 

سوال:من مریم به همراه دخترخالم ودوست پسرش درماشین من بازداشت شدیم به جرم رابطه نامشروع وشرب خمر.حکم من که راننده بودم ورابطه بااون پسر نداشتم در حالی که اعتراف به شرب خمر کردم چیه؟قاضی چه حکمی میده؟


پاسخ:

سلام رابطه نامشروع مادون زنا تا ۹۹ضربه شلاق  تعزیری و در خصوص شرب خمر تعداد ۸۰ ضربه شلاق حدی در قانون دارای مجازات است.

 

سوال:سلام واحترام
من یک باب مسکن خریداری کرده ام.که سند ملک در رهن بانک مسکن بنام فروشنده می باشد.وبعد از ۱۲سال که تمام اقساط بانک مسکن توسط خریدار داده شد قرار است سند بنام خریدار زده شود.و اکنون فقط یک مبایعه نامه توسط بنگاه به من تحویل داده شده است که فاقد کد رهگیری می باشد.ایا فروشنده بعد از ۱۲سال میتواند از زدن سند بنام خریدار طفره برود یا اگر فروشنده فوت کند وراث فروشنده میتوانند از زدن سند به خریدار طفره بروند .
برای جلوگیری از هرگونه اقدامی که موجب ضرر و زیانی متوجه خریدار شود من باید چه کار کنم.
خواهشمند ام مرا در این زمینه راهنمایی کنید.پیشاپیش کمال تشکر را دارم


پاسخ:

در صورت تنظیم سند به نام فروشنده شما می توانید دادخواست الزام بع تنظیم سند رسمی را علیه وی و در صورت فوت وراث او اقامه نمایید لازم به ذکر می باشد که شما می توانید یک وکالتنامه رسمی نیز جهت جلوگیری از تضییع حقوق خود از فروشنده با تمام اختیارات و غیر قابل عزل اخد نماید.

موفق باشید

 

سوال:آیا پس از گذشت ۱۰ ماه تجاوز به عنف از طریق پزشک قانونی قابل اثبات است؟لطفاً مرا راهنمایی کنید!سپاسگذارم


پاسخ:

سلام اینکه پزشکی قانونی در این موارد  از نظر پزشکی می تواند چنین موضوعی را  اظهار نظر نمایدامری حقوقی نمی باشد اما بنظر بعید می رسد .

 

سوال:با سلام در سال ۸۶ طی حادثه پرتاب از درب قطار در حال حرکت بعلت خرابی و فرسودگی درب، مادر اینجانب فوت نموده است.دادگاه شرکت رجا را در سال ۹۱محکوم به پرداخت دیه در ماه حرام(با توجه به اینکه حادثه در ماه حرام رخ داده است)نمود.شرکت بیمه ایران در اسفند ماه ۹۲ چکی معادل ۷۶،۲۰۰،۰۰۰ تومان به باز ماندگان داده است.
ُسوال:
۱-آیا دیه مرد وزن در حوادث ناشی از قطار که مشمول بیمه ایران بوده یکسان می باشد یا نه؟
۲-شرکت مذکور درخواست مصالحه واعلام رضایت از اولیائ دم دارد آیا حقوق دیگری بر عهده شرکت مذکور میباشد یاخیر وتکلیف ما چیست؟


پاسخ:

سلام برابر قانون اصلاح قانون بیمه اجباری مسولیت مدنی دارندگان وسیله نقلیه در مقابل  شخص ثالت صراحت بر این مورد دارد که دیه مرد و زن در اینگونه حوادث برابر می باشد اما میزان دیه که چک ان داده شده است باید برابر نرخ دیه در سال نود دو باشد در صورت رضایت شما نسبت به مبلغ کمتر از ان میزان دیگر حقی برای مطالبه شما نسبت به مازاد ایجاد نخواهد شد.

 

سوال:با سلام و عرض خسته نباشیدمن و یک آقا پسر نزدیک به چندین ماه است که باهم ارتباط تلفنی داریم حالا میخواهیم همدیگر رو بیرون ببینیم 
اما هر دوی ما از ترس آبروی مان که ما را بیرون ببینند به خیابان نمیریم 
حالا سوال من اینجاست که اگر من و ایشون به کافی شاپ و بستنی فروشی برویم آیا پلیس و یا اماکن و . . . می تواند بیاید داخل و از ما نسبت بپرسد یا خیر؟
یا به طور کلی سوالم:
چه ارگانی حق ورود به کافی شاپ و یا بستنی فروشی و یا غیره رو دارد تا نسبت دختر و پسر رو بپرسد؟
==
شاید از سوالم بخندین چون بچه گونه باشه اما من و ایشون از آبرومون میترسیم 
ممنون میشم جواب بدین


پاسخ:

سلام نیروی انتظامی به عنوان ظابطین عام در خصوص موضوع شما دارای صلاحیت می باشد و در خصوص سوال دیگر شما با توجه به موضوع وبلاگ قابل پاسخ نمی باشد

سوال:سلام برادر من درحال طی کردن مراحل طلاق است۲۴اردیبهشت ۹۲ دادخواست راداده وکیلش ودر تاریخ ۱۰اسفند ۹۲ حکم دادگاه بدوی بدین شرح به وکیل ابلاغ شده: تنصیف منزل مسکونی وتسویه ۷۵۰سکه مهریه به اضافه نفقه معوقه زوجه واجرت المثل واینکه حضانت طفل(پسر۴ساله)تا ۷ سالگی بامادر وسپس با پدر(حق ملاقات پدر تا ۷سالگی روزهای جمعه ۳تا۵ ظهر)
دادخواست اعسار درتاریخ ۱۷اسفند توسط وکیل به دادگاه تقدیم شده
باتوجه به اینکه همسر برادرم ۳سال قبل دادخواست طلاق منزل مشترک راترک کرده بودواینکه عنوان کرده فقط برای اذیت کردن حاضر به طلاق نیست وقصد دارد تاجای ممکن طول بدهد میخواستم بدانم واقعا تاکجامی تواند طول بدهد؟
دیگر اینکه مردی که فوق لیسانس دارد وتمام داراییش فقط یک باب منزل مسکونی است آیا قاضی می تواند حکم به تنصیف آن بدهد؟
درضمن درچلسه ای که قاضی خواهان ملاقات با خود طرفین شده بود کاملا دلایل برادرم برای طلاق را منطقی یافته وحق رابه ایشان داده بود


پاسخ:

سلام اولا حق طلاق با مرد می باشد و با پرداخت حق مالی زن این حق قابل اعمال است اما طلاق از ناحیه مرد بدون تخلف زن از وظایف زناشویی باعت تقسیم اموال بدست امده در مدت زناشویی خواهد گردید و در خصوص مدت زمان با توجه به اینکه طلاق دارای سه مرحله بدوی تجدید نظر و فرجام خواهی می باشد لذا در صورت اعتراض به رای هر مرحله خود رسیدگی مجددی را خواهد داشت که مدت زمان ان مشخص نمی باشد.

 

سوال:ممنون از راهنمایی شما 
سوالی دیگر مربوط به همان موضوع

برای اثبات این مدعا که مرد صلاحیت حضانت را ندارد در دادگاه به چه نیاز است؟
آیا زن به تنهایی میتواند ادعا های خود را ثابت کند ؟ یا باید شاهدی داشته باشد؟ یا پشتیبان یا وکیل مدافعی؟؟
این واقعیت های که در سوال قبل مطرح شد چطور میتواند در دادگاه به اثبات برسد ؟ و آیا برای اعلام عدم صلاحیت مرد در دادگاه این موارد کافی است؟؟؟

متاسفانه ازدواج فامیلی ست و خانواده ی زن به هیچ عنوان حاضر به پشتیبانی از دختر خود نیستند .


پاسخ:

سلام در خصوص اثبات عدم صلاحت باید مصداق های مورد اشاره شما مثلا اعتیاد مضر که منجر به صدمه به فرزند می شود از طریق مراجع ذی صلاح و استعلامات و ارجاعات به مراکز مربوطه اثبات گردد لذا پیشنهاد بنده استفاده از خدمات وکیل دادگستری در محل زندگی فرد می باشد.

 

سوال:وقت بخیر

خانمی شوهر او بهش خیانت کرده و فقط برای خانم ثابت شده و نمیتواند که ادعایی کند . برای همین وی از شوهر خود دل زده شده و او را نمیخواهد و با او همخواب هم نمیشود . شوهر او برای تلافی او را کتک میزند و شکنجه می دهد . اعم از ضرب و شطم فیزیکی و ترساندن وی به طرق مختلف . زن میخواهد طلاق بگیرد اما وابستگی شدید به دو فرزند خوردسال خورد دارد . شوهر میگوید که اگر طلاق میخواهی دیگر بچه هایت را نمیبینی . مرد معتاد هست . گاهی بچه های خود را آزار میدهد تا زنش زجر بکشد . و حتی مرد به زنش گفته میخواهم کاری کنم که دیوانه شوی . این گفته شاهد هم دارد . 
این موضوع ۲ سال است که ادامه دارد و حال به شدت رسیده 
سوال اینجاست که آیا زن میتواند طلاق بگیرد و بچه های خود را از دست ندهد . یعنی با این وضع باز هم مرد میتواند بچه ها را بگیرد؟ 
بچه ها یک دختر ۸ ساله و پسر ۴ ساله هستند 


پاسخ:

سلام حضانت فرزند تا هفت سالگی با مادر و بعد از ان با پدر است و در صورت اختلاف با صلاحدید دادگاه مشخص خواهد شد موارد عدم صلاحیت طرفین در حضانت در قانون تصریح گردیده اما اثبات انها امری مشکل می باشد اما در خصوص طلاق با توجه به توضیحات می تواند از طریق سو رفتار زوج اقدام نماید.

موفق باشید.

 

 سوال:

سلام و عرض خسته نباشید

من با یک دختر ۲۲ ساله باکره که تقریبا هم سن هستیم و همدیگر رو میخواییم بین خودمان صیغه محرمیت خوانده ایم و روی یک برگه نوشته و تاریخ زده و هر دو اثر انگشت و امضا کرده ایم
حالا اگه ما رو توی خیابون نیروی انتظامی دستگیر کنه میتونیم این برگه رو معرفی کنیم و مشکلی بوجود نیاد؟


پاسخ:

سلام در قانون علقه زوجیت دائم و موقت مقرر گردیده است و در هر دو انها با توجه به باکره بودن اذن پدر دختر نیاز می باشد در غیر این صورت دارای ضمانت اجرای کیفری می باشد.

موفق باشید.

 

سوال:

با سلام در جرم ایجادمزاحمت تلفنی به همراه توهین افترا و تهدید برای هریک از عناوین مجرمانه مجازات خاصی در نظر گرفته می شود و مجازات نهایی برابر مجموع مجازات هاست و یا اینکه مجازات جرمی که اشد مجازات را دارد در نظر گرفته میشود و اعمال میگردد؟ باتشکر فراوان


پاسخ:

سلام با توجه به اینکه رفتار واحد دارای عناوین متعدد جرم بود موضوع تعدد معنوی جرم می باشد و مجازات اشد یعنی تهدید قابل اجرا خواهد بود.

موفق باشید.

 

سوال:

سلام مدت ۲ساله که ازدواج کردم همسرم از من تمکین نمیکنه 

واقعا هروقت فکر میکنم که چرا ازدواج کردم حسابی از خودم متنفر میشم که چرا این زن رو گرفتم
حالا به این فکر افتادم که یه جوری طلاقش بدم و بقیه عمرم رو حداقل با آسایش زندگی کنم 
اگر زم رو طلاق بدم که مهرش ۵۰۰ سکه است 
۱) باتوجه به اینکه بنده کارمند هستم و ماهانه یک میلیون حقوق میگیرم آیا دادگاه مهریه رو برام تقسیط میکنه
۲)برای مسکن مهر هم ثبت نام کردم اما هنوز واگذار نکردن میخوام بدونم که آیا خانه منو هم به عنوان مهریه زنم بر میدارن
خواهش میکنم یه راه حل خوب جلوی پام بگذارید که از شر این زن بد دهن و بی احساس خلاص بشم


پاسخ:

سلام شما می توانید در صورت مطالبه مهریه از ناحیه زوجه اقدام به تقدیم دادخواست مبنی بر اعسار و تقسیط از پرداخت یکجای مهریه را اقامه نمایید و با احراز شرایط خود تقسیط انجام گیرد.بجز مستثنیات دین که شامل یک منزل مسکونی که فرد در ان زندگی می نماید و … هر مال بلامعاضی قابل توقیف می باشد.

موفق باشید.

 

سوال:

 همسرم جدا شدم مهریه اش را هم بصورت اقساطی می پردازم .تنها داراییم مغازه ای است در شهرستان که اجاره دادم تا امرار معاش کنم با توجه به این مغازه در حال حاضر سند رسمی ندارد و من آن را طی قراردادی خریده ام و همسرم نیز از این موضوع اطلاع دارد . آیا می تواند از طریق دادگاه اقدام کند و آن را بفروشد و یکجا مهریه اش را بردارد .؟ 

ممنون راهنمایی شما


پاسخ:

سلام تقسیط مهریه و معاف شدن از پرداخت یکجای مهریه به این معنی نمی باشد که در صورت وجود مالی که بتوان از ان مهریه را تادیه نمود نتوان توقیف کرد لذا در صورت وجود مال خارج از مستثنیات دین این حق برای زوجه موجود می باشد که ان را توقیف و از مبلغ ناشی از فروش مهریه خود را وصول نماید.

موفق باشید.

 

سوال:

سلام 

ما ۷ تا بچه هستیم متاسفانه اسم همه فرزندان در شناسنامه پدر مادرم ثبت نشده و اینکه اونا در این مورد اقدامی نکردن حتا خودشون اسم دوتا از بچه ها رو در شناسنامشون نوشتن ، آیا این کار مشکلی ایجاد نمیکنه ؟ 
خاهشا جواب بدید ممنون میشم


پاسخ:

سلام موضوع نوشتن نام فرزندان توسط پدر و مادر دارای عنوان مجرمانه می باشد لذا پیشنهاد می شود اقدام به اخذ المثنی نمایید و بعد از این اقدام و رفع اثر مجرمانه اقدام به اثبات نسب و ثبت نام هر یک در شناسنامه نمایید.

موفق باشید.

سوال:

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما

سوال من در رابطه با سند منزل است.برادر من قصد خرید منزل داشت اما چون پول کافی نداشت پدرم به او کمک کرد و قرار بر این شد که برادرم سه دانگ منزل را به نام پدرم بزند چون برادرم برای خرید منزل،وام مسکن گرفته بود قرار بر این شد ابتدا کل سند به نام برادرم زده شود بعد در محضر سه دانگ را به نام پدرم بزند اما برادرم الان میگوید که با وکیل صحبت کرده که نمیتواند سه دانگ از منزل را سند بزند تنها می تواند سه دانگ را به پدرم ببخشد حال سوال من این است:منظور از بخشیدن ملک به چه معناست؟ آیا ادعای برادرم مبنی بر اینکه نمیتواند سه دانگ را سند بزند ادعای درستی است؟آیا با بخشیدن سه دانگ از سوی برادرم،پدرم مالک سه دانگ از منزل هست یا هر لحظه برادرم میتواند به محضر برود و بخشیدن سه دانگش را پس بگیرد؟


پاسخ:

سلام شاید علت عدم انتقال سند در رهن بودن ششدانگ منزل باشد که در این فرض ادعا وی صحیح می باشد که در این خصوص جهت فرار از این موضوع اقدام به صلح این مقدار می نمایند اما صلح با هبه متفاوت می باشد در صورت امکان از خدمات مشاوره حضوری وکلا در محل زندگی خود و تشریح موضوع استفاده نمایید.

موفق باشید.

 

سوال:سلام خدمت شما

بنده میخواستم با یک دختر خانوم ازدواج کنم خانواده من راضی هستن بعضی از پسر ها و خواهر های دختر خانوم هم راضی هستن اما مادرش ناراضی هستش پدرش هم نمیتونه روی نظر مادرش نظر بده 
هیچ دلیلی برای مخالفت نیست فقط مادرش میگه که چون همشهری نیستین نمیشه
حالا ما موندیم و این بلاتکلیفی 
سوال:آیا من و این دختر خانوم میتونیم بدون اجازه پدر ایشون و با اجازه دادگاه ازدواج کنیم یا خیر؟
اگر جوابتان مثبت هست چطور باید اقدام کنیم؟
با تشکر فراوان


پاسخ:

سلام به این سوال قبلا پاسخ داده شده لطفا به  پاسخ سوال “اجازه پدر برای ازدواج در مهر ۹۲ از قسمت آرشیو مطالب” رجوع نمایید.

موفق باشید.

 

منبع: سایت وکالت

———————

 

———–

X [sj[X ;dgX ;hgjX jivhkX lv;cX جستجوی وکیلX جستجوی وکلاX چگونه وکلای تهران را پیدا کنیمX چطوری آدرس وکلای تهران را پیدا کنیمX جستجوی وکیل در تهران و البرزX اسامی وکلاX اسامی وکلای کانون مرکزX وکلای کانون مرکزX سرچ وکلای کانون مرکزX شماره تلفنX شماره تلفن وکلای تهرانX وکلای دادگستریX وکلای پایه یکX وکیل پایه یکX وکیل پایه یک دادگستریX وکیلپایه یکX وکیل پایه ۱ دادگستریX پایه ۱ دادگستریX پایه۱X وکیل پایه۱ دادگستریX وکلای کانون تهرانX بهترین وکلای ایرانX معرفی وکلای خوبX مشاوره برای انتخاب وکیلX بهترین وکیل در زمینه قتلX بهترین وکیل در زمینه طلاقX بهترین وکیل در زمینه مواد مخدرX قاچاق کالاX وکیل متبحر در دیوان عدالت اداریX وکیل دادگستریX وکیل خوب برای ملکX بهترین وکیل برای بحث قراردادهاX بهترین وکلا برای امر وکالتX بهرین وکلا برای دیوان عالی کشورX دیوان عالی کشورX وکیل کارکشته برای دعاوی نفتیX قراردادهای نفتی- X شکستگی استخوان دست ودیه متعلقهX دیهX مقدار دیهX فاضل دیهX مقدار دیه پاX مقدار دیه دستX دیه خراشیدگی صورتX دیه شکستن سرX دیه کندن موX مبلغ دیهX راهکار دریافت دیهX ndiX ndi \hX a;aj’dX ndi kohuX ndi rxu nsjX قطع دستX دیه انگشتX مشاوره در مورد دیهX مشاوره در مورد دیه پاX دیه دست راستX دیه دست چپX دیه انگشت شستX دیه انگشت میانیX دیه گوشX دیه چشمX دیه بریدنX دیه بریدگی دستX دیه انگشتان پاX دیه استخوان پاX دیه ساق پاX خراشیدگی ساق پاX دیه ناخنX دیه ناخن دستX دیه ناخن پاX دیه آرنجX دیه بریدگی گوشX دیه خراش صورتX دیه سیلی به صورتX دیه خون

مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX مشاوره حقوقی با وکیل دادگستریX وکیل پایه یک دادگستریX وکالت در دعاویX وکیل پایه یک در تهرانX وکیل پایه یک دادگستری در تهرانX تهران و وکالت دادگستریX مشاوره حقوقی با وکیلX وکیل دارای پروانه در تهرانX وکالت در مرکزX وکیل البرزX وکیل متبحر در دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای دعاوی دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای قتلX بهترین وکیل برای دیوان عالی کشورX بهترین وکیل در ایرانX قدرتمندترین وکیل ایرانX وکالت اتفاقیX وکالت تسخیریX وکالت رایگانX مواد مخدرX قاچاق کالا-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریازدواجبررسی عضویت در سایت های همسریابیترک منزلتوافقجق مسکنحقوق و فقهزن شوهر دارشکایت از همسرطلاقطلاق توافقیعضویت در سایت های همسریابیملکنفقهکلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریازدواجبررسی عضویت در سایت های همسریابیترک منزلتوافقجق مسکنحقوق و فقهزن شوهر دارشکایت از همسرطلاقطلاق توافقیعضویت در سایت های همسریابیملکنفقهکلاهبرداری

 

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *