مشاوره حقوقی تلفنی

 • مشاوره تلفنی با ابوالقاسم شم آبادی:

  ۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


  ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

  ptsearch11@gmail.com

  با سلام .
  من سایت ساختمان سازی به آدرس www.karansazeh.com دارم می خواستم اجازه بگیرم و از اخبار شما در سایت با ذکر منبع استفاده کنم.
  با تشکر
  karansazeh.com

  • دوست عزیز بلا اشکال است.

 • ۶۲

  moradi49۲۳ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام و عرض ادب
  متاسفانه در ادامه سوال ۵۹ باید اذعان کنم بنگاهی محترم که اشنا هم بوده بابت ملک مورد نظر مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ ریال مطالبه کرد که پرداخت کردم
  با سپاس

  • حق الزحمه مشاور املاک در قبال کار دلالی است و اگر دلال هیچگونه اقدامی نسبت به پیدا کردن مکان و یا مشتری نکرده باشد باید علت دریافت را مشخص کند.

 • ۶۳

  hamidi۲۴ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام

  دو سال پیش یک واحد مسکونی وام دار خریداری نمودم که هنوز موعد تقسیط فرا نرسیده بود و پس از مدتی آن را فروختم. حال که زمان تقسیط وام فرا رسیده فروشنده اولیه که وام به نام ایشان است و می بایست در بانک حاضر شده و کار تقسیط را انجام دهد از انجام این کار طفره می رود. می خواهم بدانم در حال حاضر خریدار فعلی باید چه اقدامی انجام دهد و آیا می تواند قانوناً از من شکایت کند؟ و کلا تقصیری متوجه من خواهد بود؟

  • موضوع شما باید از طریق محاکم حل شود و اینگونه نمیشود قضاوت کرد ولی آنچه که معلوم است این است که شما در زمان واگذاری باید از مالک اولیه امضاء و خریدار جدید را در مورد اقساط و وام توجیه میکردید. به هر حال قبل از قضاوت باید قرارداد شما مطالعه شود.

 • ۶۴

  hamidi۲۴ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام

  به علت بدهکاری به شخصی یک و نیم دانگ از ۶ دانگ یک واحد مسکونی را به نام ایشان کرده ام و در قرارداد مبایعه نامه نیز نوشته ایم که مبلغ را دریافت کرده و آن میزان را به ایشان فروخته ام. حال ایشان از فروخته شدن واحد فوق ممانعت بعمل می آورند و می گویند نمی خواهند بفروشند در حالی که من قصد فروش دارم، باید چکار کنم؟

  • در صورتی که شریک از فروختن ملک خودداری می نماید شما به اداره ثبت مراجعه نمایید و درخواست افراز ملک را بدهید .پس از آن به مراجع قضایی مراجعه نمایید وتقاضای فروش ملک را بدهید که پس از تقاضای شما دادگاه دستور فروش ملک را صادر می نماید.

 • ۶۵

  hamidi۲۴ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  اگر ملکی به دو نفر فروخته شود و خریدار دوم کد رهگیری داشته باشد یعنی در واقع زودتر اقدام به اخذ کد رهگیری کرده باشد مالکیت قانونا به خریدار اول تعلق می گیرد یا خریدار دوم؟

  • معمولا خریدار اولیه ولی ابتدا باید قراردادها مطالعه شود و از طریق دادگاه رسیدگی شود.

 • ۶۶

  ۱۰۲۷۸۲۴ بهمن ۱۳۹۲

  میزان قدر السهم بصورت شفاف توضیح دهید بعنوان مثال دریک اپارتمان که بصورت وکالتی معامله مشود ودارای ۵ واحد اپارتمان درصورت فروش یکی ازواحد ها قرالسهم چقدر میباشد(خریدار وفروشنده یک نفر میباشند ممنونم

  • با توجه به اینکه ۵ واحد میباشد باید برای هر واحد آپارتمان یک مبایعه نامه جداگانه تنظیم گردد زیرا هر واحد کد پستی و پلاک ثبتی جداگانه دارد و برای هر کدام کد رهگیری مجزا گرفته میشود و چنانچه هر واحد شش دانگ متعلق به یک نفر (فروشنده) باشد در سامانه صد سهم از صد سهم درج میگردد

 • ۶۷

  ۳۲۴۳۸۰۰۲۴ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  درجواب سوال ۵۳ فرمودید قانون ۳۴۶ ، برای اینجانب سوال پیش امده که
  ۱- عنوان این قوانین چیست که محتوای۳۴۶ آن را در سوال۵۳ شما فرمودید
  ۲- اگر امکان دار کل این قوانین را همراه با محتویات آن روی سایت بگذارید

  • قانون تجارت – باب ششم ماده ۳۴۶ (قانون تجارت): درصورتیکه دلال در نفس معامله منتفع یا سهیم باشد باید به طرفینی که این نکته را نمیدانند اطلاع دهد والا مسئول خسارات وارده میباشد

 • ۶۸

  زربانویی۲۶ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  من آپارتمانی در تهران خریده ام و ۹۰% پول را پرداخت کردم ولی سند نزدیم، طبق قول نامه اول منزل تخلیه تحویل می گرفتم سپس ۱۵ روز بعد سند میزدیم، ایشان حاضر نیست طبق قولنامه خانه را تحویل دهد و می گوید به وقت بیشتری نیاز دارد، من هم منزل خودم را فروختم و خریدار منزلش را می خواهد و شکایت می خواهد بکند از دست من،چگونه می توانم ایشان را بلند کنم؟ و به منزلی که خریده ام دست پیدا کنم
  ممنون

  • شما میتوانید یک اظهارنامه مبنی بر تحویل دادن ملک برای فروشنده ارسال نمایید. چنانچه پاسخی ندادند میتوانید دادخواست الزام به تحویل ملک و تنظیم سند رسمی به مراجع قضایی مربوطه ارائه نمایید.

 • ۶۹

  amlaak amin 5986۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  منبابت نسب توکن با اینترنت اکسپلوره مشکل دارم ویندوز من ۸٫۱هست ا کسپلور۱۱ هر کار میکنم نسب توکن رو خطای با اکپلوره وارد شوید رو میده تمام نرمافزاری رو که شما اراهنمایی کردین رو نسب کردم ولی بازهم با خطا مواجه میشه فکر نمیکنید دیگه خیلی خیلی سخت گیری میکنید شما از بانک ها هم سختگیرتر عمل میکنید نه به این شوری شور نه به آن بی نمکی بیان اونایکه بدون مجوز دارن کار میکندد رو پیگیری کنید بعد این همه سختگیری کنید من که با سوادم به مشکل برمیخورم وای به حال این پیر مردها که سواد درست وحسابی ندارن ممنون محتشم هستم از مشهد مقدس

  • دوست گرامی، در بخش راهنمای نصب توکن بخش ۴ صریحا قید شده که سامانه با اینترنت اکسپلورر ۱۱ ناسازگار است. لطفا راهنمای نصب را با دقت و حوصله بیشتری مطالعه فرمایید.

 • ۷۰

  amlaak amin 5986۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  بابت سوال اولم که جواب دادین باید بگوییم که بانک سپه که ادعای قدیمیترین بانک رومیکند ریاست شعبه بعثت مشهد شاخص ۹۴۰ شخصا به بنده گفتن که بابت اینکه شماجواز کسب املک دارین امتیاز وام به شما تعلق نمیگیرد

 • ۷۱

  amlaak amin 5986۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  شمایکه همه چیز تون بروزه چرا اطلاعیه های شما بروز نیست اگه شما همه چیزتون به روز باشه فکر نمیکنم ماها بامشکلی مواجه بشیم

  • دوست عزیز لطفا بطور واضح و مشخص بفرمایید منظورتان بروز نبودن کدام مورد و اطلاعیه است و کدام اطلاعیه به نظر شما به روز نیست تا ما در اسرع وقت نسبت به اصلاح آن اقدام کنیم. همکاری شما عزیزان باعث پر بار شدن سایت شده و از این بابت ما پیشاپیش قدردان توجه تان هستیم.

 • ۷۲

  behrooz۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  باعرض سلام محاسبات کمیسیون سایت شما اشتباه کمیسیون راحساب میکند مثلا برای مبایعنامه به مبلغ ۵۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان کمیسیون آن را۵۰۰۰۰۰ تومان حساب میکند درصورتی که کمیسون ۵۵۰۰۰۰ تومان میشود

  • دوست و همکار گرامی، از اینکه کاربرانی فهیم و هوشمندی مانند شما یار و همراه ما هستند به خود میبالیم. کاملا حق با شما بود و برنامه اصلاح گردید. در ضمن نکات ذیل معروض میگردد:
   ۱-برنامه محاسبه نرخ کارمزد هر شهرستان مطابق نرخنامه همان شهرستان تنظیم گشته و پس از انتخاب آن شهرستان میتوانید از آن استفاده کنید.
   ۲- در حال حاضر مبالغ بر حسب واحد ریال باید وارد شود و درج بر حسب دیگر واحدها مانند تومان نتایج نادرستی در بر خواهد داشت.
   ۳- مبلغ صحیح کارمزد مبایعه نامه ۵۰۰ میلیون تومانی، یک میلیون و پانصد و پنجاه هزار تومان از هر طرف میباشد.
   ۴- چنانچه در جهت رفع اشکال و یا بازدهی بیشتر سایت نکاتی را لازم میدانید متمنی است که نکات خود را به آدرس ایمیل ارسال فرمایید.

 • ۷۳

  behrooz۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  سلام جدیدا آقای عقبایی فرموده اند جهت آزادسازی کد پستی فقط صاحب جواز میتواند به اتحادیه مراجعه نموده وآن راآزادکند وبرای حفظ حقوق صاحب جواز طرفین معامله نمیتوانند اقدام کنند درصورتی که قبلا وقتی مفاصا حساب ازدارایی می گرفتیم دارایی آن راآزادمیکرد . که حالامدت چندسالی است که دارایی این کاررا نمی کند وطرفین قرارداد این کارراانجام می دادند وحالا صاحب جواز هرروز باید بااین ترافیک سنگین وهزینه ها بیاید اتحادیه تایک کدپستی راآزادنماید چرا باید اینطورباشد یکم به فکر همکاران خودباشید وکارهاراساده ترکنید .

  • برای حفظ حقوق صاحب جواز بابت کد پستی حضور خود صاحب جواز الزامی میباشد ولی بابت تیک مفاصاحساب که قبلا به مدت کوتاهی خود دارایی ثبت میکرد برداشته شده ولی متعاملین قرارداد میتوانند مفاصاحساب مراجعه نمایند و برای برای راحتی شما امکان ارسال فاکس یا ایمیل مفاصاحساب نیز در نظر گرفته شده است.

 • ۷۴

  behrooz۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  ببخشید بهترنیست بجای قفل کردن کدپستی ازقفل کردن پلاک ثبتی برای واحدهای سندداراستفاده شود وبرای واحدهای پیش فروش از کدپستی وپلاک ثبتی سندمادراستفاده گردد چون همکاران هنوز فکرمیکنند کدپستی که روی قبض تلفن ثابت درج شده کدپستی واقعی واحد می باشد وازروی آن کدرهگیری میگیرند واین کارباعث شده اکثرکدپستی هااشتباه قفل شود ووقتی هم به انفورماتیک زنگ می زنیم می گویند باید آن مسکنی که این کارراکرده بیاید و جواب گو باشد ولی کوگوش شنوا که آن مسکن بیاید وتوضیح دهد وخریدار می ترسد ومی گوید این واحد قبلافروخته شده وتواین بازارخراب مشتری ازدستمان می پرد

  • دوست عزیز، ابتدا قرار بود که سامانه با سازمان ثبت اسناد و املاک لینک شوند ولیکن اداره ثبت زیر بار این موضوع نرفت و چون یونیک وزارت محترم دارایی کد پستی بود و وزارت زیر نظر قوه مجریه میباشد لذا از کد پستی مربوط به یونیک وزارت دارایی استفاده شد. البته بهتر بود مسئولین ثبت اسناد در جهت رفاه حال مردم این هماهنگی را مینمودند.

 • ۷۵

  amlaak amin 5986۲۷ بهمن ۱۳۹۲

  یک مقدار فکر کنید که چرا من باید بابت یک توکن که ارزش اون ۵۰هزار تومان هست باید سیستم ۳میلیون تومانی خودم رو کنار بگذارم اگر شما میخواهید منازل منطقه من که ۹۰درصد قولنامه ای هست تو سیستم ثبت بشه باید یک راهکار جدید پیدا کنید من با هیچ سیستم دیگه ای حاضر به کار کردن نیستم و من تا زمانی که این مشکل رو حل نکنید موردی رو ثبت نخواهم کرد با قولنامه معمولی مثل قبلا این مشکل شمااست من هیچ اجباری نمیبینم که ثبت داشته باشم

  • شما کار خلاف انجام میدهید و از اینکه این عزت به صنف داده شده است آگاه نیستید ولی باید بدانید که هرگونه معامله اعم از بدون سند و یا با سند منهای قرارداد مشارکت برابر دستور هیئت وزیران به شماره ۳۹۲۳۸ باید در سامانه ثبت و کد رهگیری اخذ گردد.

 • ۷۶

  ardane39۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  سلام وقت بخیر
  در باره پرسش شماره (۵۲)من فقط میخواهم بدانم (پروانه تخصصی وتوکن)تعغیری پیدا نمی کند بعدازانتقال محل کسب به تهران باشکر

  • هر شهری قوانین مختص به خود را دارد و اماکن باید بداند شخصی که پروانه کسب گرفته است در کدام محل مستقر میباشد. وقتی شما در شهرستان خود به هر دلیلی تغییر شغل و یا مکان را دادید هرگونه استفاده از توکن قبلی ممنوع بوده و لازم است اطلاعات پروانه کسب جدید در توکن قرار گیرد. در ضمن نفس تمدید سالیانه توکن نیز جهت جلوگیری از چنین مواردی است.

 • ۷۷

  hamidi۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام
  من دارای مدرک کاردانی در رشته لجستیک با گرایش زنجیره تأمین هستم و در حال حاضر نیز در حال تحصیل در رشته عمران با گرایش ساختمان سازی می باشم و همچنین تجربه ساخت یک ساختمان کوچک و فروش دو واحد از ۴ واحد آن را دارم، آیا می توانم اقدام به تأسیس یک آژانس مشاور املاک نمایم و باید به کجا مراجعه کنم یا چه اقداماتی انجام بدهم؟

  • جهت کسب اطلاع از شرایط اخذ پروانه کسب، به اتحادیه شهرستان خود مراجعه کنید.

 • ۷۸

  alireza۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  با عرض سلام
  بنده یک واحد آپارتمان پیش خرید کرده و در حدود ۸۰ در صد مبلغ آن را پرداخت کرده ام آیا می توانم برای بازدید آپارتمان مراجعه کنم و با توجه به اینکه پایان سفت کاری است می شود تغییراتی با هزینه شخصی در آن داد چون مالک مانع از ورود ما به ساختمان و بازدید واحد می شود و می گوید تا زمانی که کامل نشده و سند زده نشده حق ورود ندارید

  • در ابتدا قراردادی که فیمابین نوشته شده باید مطالعه گردد. برابر عرف وقتی صاحب ملک عرصه ملکی را پیش فروش مینماید دیگر حق ندارد جلوگیری نماید چرا که برای خریدار ایجاد حق شده است و ممانعت از حق جرم است و جریمه دارد. با توجه به اینکه ۸۰% سهم خود را پرداخت نموده اید و اگر میخواهید تغییراتی بدهید و ایشان ممانعت میکنند مراجعه به شورای حل اختلاف الزامی است.

 • ۷۹

  ardane39۲۸ بهمن ۱۳۹۲

  سلام وقت بخیر
  پیشنهاددارم اگر ممکن است در قسمت ثبت قرارداد جای مشخصات کلی قرارداد با جای مشخصات ملک جابجا شود بدلیل اینکه مشاور املاک بتواند اول کد پستی ملک را وارد کند و در صورت معتبر بودن به ادامه ثبت قرارداد بپردازد به دلیل اینکه در قسمت مشخصات کلی قرارداد اگر درقسمت توضیحات شرایط را ثبت میکنیم وبعد از آن به قسمت مشخصات ملک میرویم کد پستی را که به سیستم میدهیم به دلیل اینکه سامانه اداره پست آدرس را پیدا نمی کند ویا سرعت اینتر نت ازمرکز پائین است ویا به هر دلیلی کد پستی ثبت نمی شود باعث میشود کار ذخیره سازی به تعویق بی افتد و کار ثبت قرارداد از اول شروع شود ولی اگر کاری انجام بدهید که اول کد پستی ثبت شود خیلی کار جلو می افتد وخواهش ما این است که نظرات مارا بدقت بخوانید چون میخواهیم روز بروز سامانه املاک ومستغلات اعتبار بیشتری پیدا کند و در اینصورت هم کار مشاوران املاک وهم کار مردم سریع انجام میشود
  با یک دنیا تشکر و قدردانی از همه شما عزیزان

  • در جلسه با راهبر مطرح خواهد شد و سعی داریم مقدمات انجام این خواسته شما را پس از بررسی کارشناسان فراهم آوریم.

 • ۸۰

  sajad۲۹ بهمن ۱۳۹۲

  با سلام. اگر املاکی بدون مجوز کسب معامله انجام بده و چگونه میشه جلو این کار رو بگیریم این املاک در شهرستان نوشهر قرار دارد.

  • اولا باید اتحادیه مربوطه نظارت کامل داشته باشد و یکی از وظایف اصلی اتحادیه نظارت بر امور همکاران و بدون پروانه ها میباشد که طبق ماده ۲۷ قانون نظام صنفی وظیفه اتحادیه است که با گزارش شما محل را به توسط اداره محترم اماکن نیروی انتظامی تعطیل نماید.

   منبع:http://www.amlakkeshvar.com/

   ——————–

   X [sj[X ;dgX ;hgjX jivhkX lv;cX جستجوی وکیلX جستجوی وکلاX چگونه وکلای تهران را پیدا کنیمX چطوری آدرس وکلای تهران را پیدا کنیمX جستجوی وکیل در تهران و البرزX اسامی وکلاX اسامی وکلای کانون مرکزX وکلای کانون مرکزX سرچ وکلای کانون مرکزX شماره تلفنX شماره تلفن وکلای تهرانX وکلای دادگستریX وکلای پایه یکX وکیل پایه یکX وکیل پایه یک دادگستریX وکیلپایه یکX وکیل پایه ۱ دادگستریX پایه ۱ دادگستریX پایه۱X وکیل پایه۱ دادگستریX وکلای کانون تهرانX بهترین وکلای ایرانX معرفی وکلای خوبX مشاوره برای انتخاب وکیلX بهترین وکیل در زمینه قتلX بهترین وکیل در زمینه طلاقX بهترین وکیل در زمینه مواد مخدرX قاچاق کالاX وکیل متبحر در دیوان عدالت اداریX وکیل دادگستریX وکیل خوب برای ملکX بهترین وکیل برای بحث قراردادهاX بهترین وکلا برای امر وکالتX بهرین وکلا برای دیوان عالی کشورX دیوان عالی کشورX وکیل کارکشته برای دعاوی نفتیX قراردادهای نفتی

   مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX مشاوره حقوقی با وکیل دادگستریX وکیل پایه یک دادگستریX وکالت در دعاویX وکیل پایه یک در تهرانX وکیل پایه یک دادگستری در تهرانX تهران و وکالت دادگستریX مشاوره حقوقی با وکیلX وکیل دارای پروانه در تهرانX وکالت در مرکزX وکیل البرزX وکیل متبحر در دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای دعاوی دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای قتلX بهترین وکیل برای دیوان عالی کشورX بهترین وکیل در ایرانX قدرتمندترین وکیل ایرانX وکالت اتفاقیX وکالت تسخیریX وکالت رایگانX مواد مخدرX قاچاق کالا-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنXچگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرXحق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتXمدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقXمهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسXحبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrXتوافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیXپروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-

   نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتXمدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقXمهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

ابطال مصوبه حدنصاب نمره مصاحبه دکتری دانشگاه تهران از سوی دیوان عدالت اداری

با شکایت یکی از داوطلبان آزمون دکتری، دستورالعمل کسب حداقل ۵۰ نمره از مصاحبه دانشگاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *