مشاوره تلفنی حقوقی

مشاوره تلفنی با ابوالقاسم شم آبادی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

عسگر امان الهی بهاروند
نام :
ضمن خسته نباشید لطفا بفر مایید اگر خواهان دعوی مدعی اعسار شد خوانده چه ایراد و دفاعی می تواند داشته باشد ضمنا اعتبار اسناد مشاعی در پلاکهایی که افراز نشده مثل اراضی زراعی چقدر است
پرسش :
چنانچه اموالی از وی سراغ دارد که بیانگر تمکن مالی وی برای پرداخت هزینه دادرسی یا محکوم به است به دادگاه معرفی نماید.در مورد سوال دوم متوجه منظورتان از چقدر نمی شوم .در هر حال دارای اعتبار قانونی است.
پاسخ :

شهریار درخشان
نام :
همسرم قبلا از طریق اداره ثبت یکجا کل مهریه صد سکه‌ای خود را به اجرا گذاشته  تاکنون ۳ میلیون آن را گرفته اکنون مجددا از طریق دادگاه آن را به اجرا گذاشته است. آیا می‌توان در دو جا مهریه را به اجرا گذاشت؟
پرسش :
خیر چنانچه بخواهد از طریق دادگاه مطالبه کند باید پرونده ثبت را مختومه نماید والباقی مهریه را از طریق دادگاه مطالبه نماید چنانچه چنین کاری نکرده در دادگاه ایراد کنید.
پاسخ :

محمد
نام :
من با خانمی آشنا شدم که شوهر دارد و بسیار به هم علاقه داریم و ایشان در صدد جدا شدن از همسرشان می باشد و در ضمن دو تا هم بچه دارد .. آیا اگر ایشان که طبق ادعای خودشان از ابتدای ازدواج مشکل داشتند از همسرشان جدا شوند من باعث این کتر هستم یا نه ؟
اگر بنده با توجه به شناختی که از ایشان دارم با ایشان ازدواج کنم کار درستی انجام داده ام ( بنده مجرد هستم )
جناب آقای سربازی خواهش می کنم سوال بنده را همین جا پاسخ دهید شاید خیلیها این سوال را دارند ولی شرم و حیا مانع پرسیدن می شود .با تشکر
پرسش :
دوست عزیز تردید نکنید که رابطه شما از ابتدا اشتباه بسیار بزرگی بوده وتداوم آن نیزبه مراتب اشتباه وخطر ناک است .بعلاوه زنی که به شوهرش وفادار نمانده به هیچ وجه قابل اعتماد نیست ضمن آنکه برای توجیه رفتار ناپسند خود چاره ای جز این داستانسرائی ها ندارداکیدا نصیحت می کنم سریعا این رابطه را قطع کنید اگر قصد ازدواج دارید فرد مناسبی را در نظر بگیرید واقدام کنید والا می توانید به سنت نبوی عمل کرده وبا زن بیوه ای عقد موقت داشته باشید. این تصور را داشته باشید که با زنی ازدواج کرده اید وهمسرتان مخفیانه با کسی دوست شده ورابطه پیدا کرده است امیدوارم این توصیه برادرانه موثر باشد.
پاسخ :

احمد
نام :
با سلام و خسته نباشید. اینجانب اقدام به خرید یک دستگاه آپارتمان نموده ام. برای این کار یک وا ۱۸ ملیونی متعلق به یک فرد دیگر را خریدم . سند به نام صاحب وام زده می شود و من یک وکالت از ایشان خواهم گرفت.لطف کنید بفرمایید برای بی عیب بودن این وکالت نامه (مثلا مشکلات حقوقی پس از مرگ هر یک از طرفین وکالت و …)چه کاری لازم است انجام دهم وآیا نیاز به تنظیم سند دیگری هست یا خیر.دوم اینکه در چه مرحله ای از کار باید این وکالتنامه تنظیم شود تا امکان سوء استفاده احتمالی از آن از بین برود. با تشکر فراوان از شما. متن :
پرسش :
بله با وکالتی که می گیرید مبایعه نامه ای تنظیم وملک مذکور را از ایشان خریداری نمائید وشرط کنید پس از اتمام اقساط وام نسبت به تنظیم سند بنام شما اقدام نماید.سربازی۶/۱۱/۸۵
پاسخ :

رویا
نام :
با سلام خدمت شما چند تا از سوالات من را پاسخ ندادید علت چه بود در مورد ازدواج من با پسر مورد علاقه من .
پرسش :
خانم رویا از سوالی که به صورت مکرر می پرسی مشخص است متوجه پاسخی که آخرین بار داده ام نشده ای لطفابا دقت بیشتری به آن پاسخ مراجعه و واقع بینانه به مساله نگاه کنید .
پاسخ :

بده خدا
نام :
با سلام وتشکرازشما
مدت یکسال ونیم است که خواهرم را به علت اتهام خیانت به شوهرش ودراولین ساعات طرح این اتهام وبدون هرگونه تحقیق محلی وفرصت دفاع به خواهرمان راجع به این اتهام وصرفا باتایید
شوهروبرادرشوهرش وباکودک سه ساله
اش به خانه پدرم برگردانده ام وتاکنون نیز اقدام قانونی برای به محکمه بردن وسپردن این اتهام را انجام نداده ام شوهر ایشان نیز باوجود اصرار مابرای شکایت براساس این اتهام وتقاضای طلاق به این اتهام زیربارنرفته ونمی رود
واساسا هیچ گونه مراجعه ای به زن وبچه اش هم نداشته وندارد لطفا بفرمایید چگونه می توانیم احقاق حق نماییم درصورتیکه اتهام وارده ازطریق ایشان قابل اثبات قانونی نباشد ودرحقیقت بینه ودلیل موجهی برای این کار وطلاق وتوجیه خواهرمان داشته باشیم .یعنی بتواند ازخوددفاع کندویااینکه اتهام مذکور براساس نقشه ای باشد چگونه بتواند ازحیثیت خوددفاع کند؟
پرسش :
دوست عزیز لطفا با من تماس بگیرید.
پاسخ :

saeid
نام :
وکیل محترم سلام.طی مکاتبات قبلی خدمت شما عرض کردم خانمی از من شکایت نموده وبه دروغ مدعی شده که با من عمل زنا کرده و بکارتشان به واسطه من از دست رفته است.خوشبختانه به علت حرف های ضد نقیض ایشان در دادگاه ثابت شد که این عمل کار بنده نبوده و من از این موضوع تبرعه شدم.(و این طور که پیدا بود ایشان متهم به زنا شدند چون مدارک پزشکی قانونی ایشان به همرا اعتراف به زنا بر علیه خودشان تمام شد)ولی چون این خانم وکیل گرفته و به ایشان پول پرداخته بودند-و ایشان در این دادگاه موفق به اثبات نشدند وکیل ایشان با من تماس گرفتند و گفتند اگر شما هزیه جراحی بکارت دختر را بپردازی من طی یک لایحه پرونده را مختومه می کنم که مشکلی ایجاد نشود وگرنه حکم شلاق نوعا اجرا می شود.در واقع می گویند کاری می کنم که شلاق از باب تعزیرات(اعمال منافی عفت) شامل شما هم شود.البته این خانم در همسایگی مغازه بنده مغازه داشتند و رابطه ما رابطه کاری بود-حتی رابطه خانوادگی نیز تا حدودی با هم داشتیم ولی ایشان منکر می شوند و مدعی هستند با من دوست بودند.همچنین ایشان به قول خودشان عاشق بنده هستند و برای بدست آوردن من هرکاری می کنند ولی بنده از او متنفر هستم. می خواستم از شما وکیل محترم کمک بگیرم: ۱- آیا وکیل ایشان می تواتند به رابطه دوستی مرا محکوم نمایند؟البته از روی لجبازی می خواهند که مرا به دردسر بیندازند.در صورتی که رابطه ما کاری بوده.
اگر امکان دارد به من بگویید که چگونه می توانم در برابر قاضی از خودم دفاع کنم و چه بگویم که از این موضوع تبرعه شوم-وگرنه بر اساس علم قاضی امکان دارد مرا به اعمال منافی عفت محکوم نمایند.
۲-همچنین می خواستم بدانم اگر حکم علیه من صادر شود آیا با اعتراض امکان تبرعه وجود دارد یا اینکه شلاق را تبدیل به جریمه نقدی می نمایند؟
ممنون.
پرسش :
۱- البته وکیل کسی را محکوم نمی کند می تواند به وکالت از موکل خویش علیه شما طرح دعوی کند اثبات ادعا نیز بر عهده وی است .۲- اگر شما در پرونده قبلی تبرئه شده اید وارتباطی غیر از مورد کاری نداشته اید نگران نباشید .۳-با توجه به شکایت ایشان ودلائل ارائه شده امکان پاسخگوئی و راهنمائی هست .
پاسخ :

amir shar
نام :
salam
khasteh nabashid mikhaastam beporsam in dorosteh keh migan ghanoon gozaashteh shodeh keh too aghd naameh bishtar az 400 sekkeh neminevisand va bishtar az devist sekkeh ham ghaabeleh pardakht nist
پرسش :
khair dorost nist.sarbazi
پاسخ :

پیام
نام :
ممکن است بپرسم که چگونه می توانم همسر صیغه ای پیدا کنم؟
پرسش :
این دیگه از اون سوالاست که هیچ جوابی برایش ندارم چون متاسفانه تخصصی ندارم اگر راهش پیدا کردی لطفا به…هم بگو.
پاسخ :

حسین حسینی
نام :
سلام/لطفا توضیح دهید آیا شخصی که در اثر برخورد خودرواش با شخص دیگر باعث صدمات فراوان به وی میگردد آیا در طول رسیدگی قضایی به پرونده موظف به تماس حضوری با شخص آسیب دیده است یا نه؟اگر جواب منفی است پس چرا قانون در برخی موارد البته قانون ایران /افراد متهم را بخاطر سرنزدن به شخص آسیب دیده حتی به زندان محکوم کرده است؟
پرسش :
قانونا چنین تکلیفی ندارد ضمن آنکه قانونی که بخاطر سر نزدن به مصدوم مجازات حبس تعیین کرده باشد ندیده ام اگر موردی دارید اعلام کنید.
پاسخ :

علی سبزی
نام :
می خواستم در مورد شخصیت های حقوقی و حقیقی بیشتر بدانم . با تشکر
پرسش :
انشاءالله اگربه مقاله مناسبی برخوردیم در سایت درج می کنیم.
پاسخ :

علی
نام :
همسرم ۲ سال پیش بدون دلیل فردای عروسی منزل را ترک کرده و مهریه خود را به اجرا گذاشته است .من درخواست تمکین دادم و دادگاه حکم الزام به تمکین صادر کرد ولی متاسفانه حکم اجرا نشد .همان دادگاه حکم به پرداخت مهریه(۲۵۰۰۰۰۰تومان یکجا و ماهانه۱۰۰۰۰۰تومان)داده است.
ایا حکم الزام به تمکین با حکم پرداخت مهریه از لحاظ حقوقی ضمانت اجرایی یکسان دارد یا نه
چرا عدم پرداخت مهریه مجازات دارد ولی عدم تمکین مجازات ندارد.
پرسش :
خیر برای اجرای مهریه چنانچه زوج تمکن داشته باشد اما پرداخت نکند اعمال ماده ۲ وحبس پیش بینی شده است در حالیکه در صورت عدم تمکین بلا دلیل زوجه .زوج ملزم به پرداخت نفقه همسرش نیست ومی تواند دادخواست ازدواج مجدد بدهد همینطور زوجه از برخی حقوق قانونی خویش مانند اجرت المثل وتنصیف اموال محروم می گردد. متاسفانه احکام مربوط به خانواده دچار افراط وتفریط های عجیبی گردیده که نوعا پاسخگوی حقوق هیچ یک از زوجین نیست به امید اصلاح.
پاسخ :

اکبر
نام :
با سلامبنده بخاطر مشکلات پیش آمده, قصد جدائی از همسرم را در زمان قبل از عروسی دارم. آیا اگر درخواست طلاق از سوی من باشد, امکان تقسیط مهریه وجود دارد؟
پرسش :
بله می توانید همزمان در دادخواست طلاق اعسار از پرداخت یکجای مهریه را مطرح کنید دادگاه مکلف به رسیدگی است.
پاسخ :

غلامرضا
نام :
منضور از وکالت بلا عزل کاری چیستمتشکرم
پرسش :
منظور این است که وکیل در چنین وکالتنامه ای حق انجام معاملات وانتقال مورد وکالت و.. را ندارد و صرفا می تواند از طرف موکل امور اداری مربوط به مورد وکالت را انجام دهد وموکل حق عزل وکیل را ندارد.
پاسخ :

یاس
نام :
با عرض سلام و خسته نباشید
همسایه مجاور بنده دایما از بوق ماشین خود برای اطلاع دادن به فرزندانش جهت باز کردن درب حیاط خانه استفاده مینماید و با وجود تذکرهای مکرر باز هم به این کار خود ادامه میدهد می خواستم بدانم از لحاظ قانونی بنده می توانم از ایشان شکایت کنم ؟ بر اساس کدام ماده ؟با تشکر
پرسش :
بله باستناد ماده ۶۱۸ قانون مجازات اسلامی می توانید از وی شکایت کنید .
پاسخ :

محمد
نام :
با سلام بنده به همراه خانمم دادخواست طلاق توافقی کردیم و پس از دو جلسه در شورای حل اختلاف پرونده به دادگاه ارجاع شد وحالا از طلاق توافقی پشیمان شدم و از مراجعه به دادگاه خوداری میکنم ایا زوجه میتواند بدون زوج به دادگاه مراجعه وبه استناد همان دادخواست طلاق توافقی حکم طلاق را گرفته وسپس به دفتر طلاق مراجعه و خود را مطعلقه نماید؟
پرسش :
خیر.
پاسخ :

محمد فرهنگ
نام :
سلام خواهرهایم در زمان بیماری و کم هوشی پدر با دسیسه وصیت نامه رسمی تنظیم و ثلث اموال را بنفع خود منظور نمودند. چه باید بکنم
پرسش :
آیا پدرتان در قید حیات است؟
پاسخ :

نر
نام :
با سلام نحوه تنظیم دادخواست برای شکایت از همسایه مزاحم و مطالبه شارژ و هزینه تعمیر معوقه ساختمان به چه صورت است ؟
با تشکر و سپاس
پرسش :
در صورتیکه مجتمع بیش از ۳واحد دارد ابتدا با ید مدیر یا هیات مدیره انتخاب سپس مبلغ شارژ وهزینه های ضروری تصویب ومطالبه گردد اگر واحدی پرداخت نکرد از طریق اظهارنامه مطالبه شود چنانچه پرداخت نکرد باید طرح دعوی گردد اگر مبلغ کمتر از۱۰میلیون ریال است از طریق شورای حل اختلاف والا از طریق دادگاه باید اقدام شود.با ضمیمه نمودن تصویر مصدق اظهارنامه وصورتجلسه انتخاب مدیر یا هیات مدیره ومصوبات هیات مدیره در مورد شارژ وهزینه های دیگر .وجوه مذکور بعلاوه ۲برابر بنفع صندوق مطالبه می شود.
پاسخ :

بهاره
نام :
سلام .من برادری دارم که در خانه پدری نشسته است و مادرم را از خانه بیرون انداخته و کل مدارک خانه دست برادرم است حال میخواهیم که خانه را بفروشیم آیا امکان پذیر است ؟اگر هست به چه طریق ؟ متشکرم
پرسش :
بله می توانید از طریق دادگاه نسبت به فروش منزل اقدام وکلیه هزینه ها وحتی اجرت المثل ایام تصرف برادرتان را مطالبه کنید در صورت ارائه اطلاعات دقیقتر امکان راهنمائی مناسب وجود دارد می توانیدبا تلفن های سایت تماس بگیرید یا اینکه حضورا به دفتر یک وکیل مراجعه کنید.
پاسخ :

ezzatynejad
نام :
با سلام بنده از همکاران جنابعالی هستم از این سایت پر بار و مفید و مطابق مقتضیات زمان بسیار خرسندم و آرزوی موفقیت کامل برای شما دارم
اماده همکاری هستم
پرسش :
همکار عزیز از عنایت ومحبت شما سپاسگزارم از مدت ها قبل با سایت جنابعالی آشنا هستم بنده هم برای شماوهمکاران عزیزتان آرزوی توفیق روز افزون دارم سایت جنابعالی در لینک سایتهای حقوقی این سایت قرار گرفته امیدوارم بازدید کنندگان سایت واینجانب از تجربیات ومطالب شما بهره مند گردیم.ارادتمند

منبع: سایت وکالت

———————–

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن

No votes yet.
Please wait...
X حقوق و فقهX طلاقX طلاق توافقیX توافقX ازدواجX xghrX livdiX زن شوهر دارX جق مسکنX نفقهX ملکX کلاهبرداریX عضویت در سایت های همسریابیX آثار طلاق در رابطه همسریX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfd

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *