مشاوره تلفنی حقوقی

————

مشاوره تلفنی با ابوالقاسم شم آبادی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

حبیب الله حسن نژاد
نام :
از سایت بسیار ارزنده تان بسیار سپاسگزارم موجب اگاهی فراوان است
پرسش :
ما هم از عنایت وتوجه جنابعالی وتمامی عزیزانی که با تقدیر,انتقادات وپیشنهادات خود ما را همراهی می کنند بی نهایت سپاسگزاریم امیدواریم این زحمات مقبول افتد وچاره ساز باشد.
پاسخ :

بارز
نام :
بابت خسرت وارده به محصول زیر دکل برق شخص ثالثی از سازمان غرامت گرفته در صورتیکه در انجامحصولی وجود نداشته است این پول متعلق به صاحب زمین میباشد؟ یا نه ؟وچطور میتوان احقاق کرد در صورتیکه شورای حل اختلاف طرف دریافت کنندهپول باشد
پرسش :
اگر محصولی وجود نداشته است خسارت موضوعیت نداشته وبه کسی تعلق نمی گیرد بتابر این صاحب زمین اگر غیر از صاحب محصول کذائی باشد نمی تواند مطالبه حقی کند هر چند اگر محصولی نبوده خسارت گرفته شده شرعی نیست وباید اعاده شود.
پاسخ :

زمانی
نام :
ما ۲خواهر هستیم که با پدر و مادرم زندگی میکنیم.پدرم معتاد است.مدام در خانه فحاشی میکند.افراد نامحرم را به خانه می آورد.یک منزل مسکونی داریم و یک مغازه.منبع درآمد ما از طریق اجاره دادن ما تامین میشود.در صورت طلاق به ما ۲دختر و مادرم آیا سهمی تعلق میگیرد؟ چه مقدار؟
پرسش :
مادرتان دارای حق وحقوقی است از جمله مهریه .نفقه ایام عده .اجرت المثل ایام زندگی مشترک ودر صورت وجود شرط تنصیف اموال در عقد نامه وامضای پدرتان از اموال وی که در زندگی مشترک بدست آمده سهم خواهد داشت .اما در مورد شما وخواهرتان فقط نفقه که شامل محل سکونت لباس خوراک وهزینه های ضروری دیگر است تعلق می گیرد.
پاسخ :

kamran_r
نام :
با سلام اولا آیا احکام مدنی شامل مرور زمان میشود مثلا پس از صدور گواهی عدم سازش و مراجعه به دفاتر طلاق و ارایه ان به دفاتر و در نهایت پشیمان شدن از طلاق میتوان پس از گذشت چند وقت مجددا به دفاتر برای احظار مجدد رجوع کرد
دوما در صورت طلاق اگر زن از خانه شوهر نرود چه کار باید کرد ؟ با تشکر
پرسش :
احکام حقوقی نوعامشمول مرور زمان نمی شود اما موردی را که سوال فرموده اید مستثنی است اعتبار گواهی عدم امکان سازش به موجب قانون ۳ ماه از تاریخ قطعیت است .بعد از گذشت مدت مذکور چنانچه حکم اجرا نشده باشد باید به دادگاه مراجعه ومجددا تقاضای طلاق شود.راحت ترین راه تعویض قفل درب منزل است.
پاسخ :

امیر ارباب تهرانی
نام :
با عرض سلام ۱۵ سال پیش با عشق ازدواج کردم آپارتمان خریدم و بنام همسرم کردم ولی تمام ته چک و نحوه پرداخت ها مشخص هستند از آن تاریخ ببعد دعوا ها و از خانه بیرون انداختن شروع شد هر روز سر هر چیز دعوا داریم الان هم گیر به طلاق توافقی داده البته ۶ ماه پیش هم طلاق گرفتیم ولی ۶ روز بعد رجوع کردیم سر هر چیز که شما فکرش را هم نمی کنید دعوا کردیم الان هم تهمت ارتباط با زن و …
چیزهای دیگر می زند می خواستم ببینتم می تونم برای آپارتمان و ماشین که براش خریدم اقدامی بکنم و ازش بگیرم با تشکر از جنابعالی جواب سوال بنده را کی لطف می کنید
پرسش :
مسلماوجوه پرداختی را می توانید مطالبه کنید اما در مورد آپارتمان یا خودرو نیاز به اطلاعات بیشتری دارم در شرایطی امکان پذیر است لطفا با تلفن های سایت تماس بگیرید.
پاسخ :

مهرنوش
نام :
باسلام
ماده ۱۱۱۰ ( اصلاحی ۱۹/۸/۱۳۸۱ ) – در ایام عده وفات مخارج زندگی زوجه عندالمطالبه از اموال ارقابی که پرداخت نفقه به عهده آنان است ( در صورت عدم پرداخت ) تامین می گردد .
به چه معناست آیا میشود توضیح بشتری دهید؟
باتشکر
پرسش :
در عده وفات زن حق نفقه ندارد قانونگذار برای اینکه زن در ایام عده وفات بدون خرجی نباشد خواسته است مشکل را به نحوی حل کند که با متاسفانه ماده مذکور را با این درجه از ضعف تصویب نموده ودر واقع با مواد ۱۱۹۶ به بعد قانون مدنی خلط کرده است مطابق این ماده نزدیکان زوجه (نه زوج)مکلفند نفقه ایام عده وفات زوج را به زوجه بپردازند والا چنانچه زوجه مطالبه کند دادگاه اقوام زوجه را به پرداخت نفقه آن ایام محکوم می نماید.
پاسخ :

مهرنوش
نام :
باسلام و خسته نباشید خدمت آقای سربازی
بنده از شما چند روز پیش سه سئوال پرسیدم که جواب دو سئوالم را لطف کرده و دادید که از این بابت کمال تشکر و قدردانی را دارم و جسارت نموده و سئوال سوم خود را مجدداً از جناب عالی می پرسم
ایا ورثه باید به زن نفقه پرداخت نمایند یاخیر؟
پرسش :
ورثه وظیفه ای در پرداخت نفقه زن ندارند مگر اینکه زن در عده وفات حامله باشد .
پاسخ :

هادی مسلم پور
نام :
با اهدای سلام و احترام
معروض می دارد اینجانب دارای لیسانس مدیریت صنعتی می باشم و علاقمند به ادامه تحصیل در رشته حقوق می باشم و مورد سوال اینجانب اینست چنانچه کارشناسی ارشد حقوق را اخذ نمایم می توانم در آزمون های کانون وکالت شرکت نمایم یا اینکه مقطع کارشناسی نیز می بایست به ضرورت حقوق باشد
پرسش :
مطابق مصوبات کانون وکلا الزاما باید لیسانس حقوق داشته باشید.
پاسخ :

فاطمه
نام :
با سلام و دعای خیر
احتراما
یکباب مغازه وقفی سالهای متمادی در تصرف پدر اینجانب بوده و با اداره اوقاف و امور خیریه رابطه استیجاری داشته است که پس از فوت پدرم اداره مذکور در سال ۱۳۵۹ ششدانگ مغازه مذکور را بصورت اجاره به برادرم واگذار نموده است تا اینکه بنده در سال ۱۳۸۴ با تقدیم دادخواست ابطال سند اجاره و الزام به تنظیم سند اجاره مغازه مذکور نسبت به سهم الارث ( ۲ دانگ از ۶ دانگ) بطرفیت اداره اوقاف و برادرم اقامه دعوی نمودم و در نهایت حکم به نفع بنده صادر و اجرا گردید. و طبق اسناد اجاره تنظیمی در اداره اوقاف ۲ دانگ از مغازه مذکور به بنده و ۴ دانگ دیگر به براردم بصورت اجاره واگذار گردید. ولی بنده هیچگونه تصرفی در مغازه مذکور ندارم و با مراجعه به اداره اوقاف نیز آنها میگویند ما فقط حکم دادگاه را اجرا کرده‌ایم و تصرف مورد اجاره نسبت به ۲ دانگ وظیفه خود شماست و باید از طریق محاکم دادگستری اقدام نمایید. حالیه اینجانبه چه نوع دادخواستی باید بطرفیت برادرم بدهم؟ با توجه به اینکه مالک ملک اداره اوقاف می‌باشد و من و برادرم مستاجر می‌باشیم چگونه می‌توانم در مورد اجاره تصرف کنم یا اینکه سهم مرا بخرد یا سهم خودش به من بفروشد . و در نهایت ایا از سال ۱۳۵۹ تا کنون به بنده حق و حقوقی بابت ۲ دانگ سهمم که در تصرف برادرم بوده تعلق میگیرد و با چه دادخواستی باید آن را استیفا نمایم؟
پرسش :
با سلام می توانید دادخواست مطالبه اجور معوقه از سال ۱۳۵۹ تا اجرای حکم به نسبت سهم خویش را با جلب نظر کارشناس وخلع ید وی را بخواهید .۲-می توانید شخصا نیز مغازه را متصرف شوید ودر مغازه فعالیت کنید ویا طی اضهارنامه ای تمایل خویش را جهت خرید یا فروش سهم اعلام نموده در صورت عدم موافقت وی از دادگاه الزام به فروش رابخواهید.
پاسخ :

وحید
نام :
با سلام و دعای خیر
احتراما خواهشمند است به سوال بنده جواب دهید:
۱- شوهر خانمی به مدت یکسال و نیم است که ترک منزل و زندگی نموده است و مجهول المکان و غایب می‌باشد. حالیه با توجه به اینکه خانم در عسر و حرج قرار گرفته است این خانم چگونه می‌تواند طلاق بگیرد و آیا محاکم حکم به طلاق غیابی خواهند داد؟ فرق این نوع طلاق با طلاق راجع به غایب مفقود الاثر چیست؟ آیا باید مدت ۴ سال از غیبت شوهر بگذرد تا بتوان طلاق گرفت؟ یا اینکه با دعوت شوهر از طریق روزنامه و استماع شهادت شهود و رعایت شرط مندرج در عقدنامه دادگاه به استناد ترک زندگی بصورت غیابی حکم طلاق صادر خواهد نمود؟ و ایا قابلیت اجرایی دارد؟
پرسش :
دایره طلاقی که بعلت عسر وحرج زوجه مورد رسیدگی وحکم قرار می گیرد بسیار وسیع وگسترده است که می تواند شامل طلاق در مورد شخص غائب نیز باشد بنابر این ضرورتی ندارد که منتظر گذشت ۴سال باشند می توانند بعلت عسر وحرج تقا ضای طلاق نمایند وحتی باستناد ترک زندگی مشترک یا عدم امکان الزام زوج به پرداخت نفقه که از شروط مندرج در عقد نامه نیز هست استفاده نمایند وخود را مطلقه نمایند در هر صورت با توجه به ضرورت طرح دعوی طلاق توسط وکیل توصیه می کنم حضورا به وکیل مراجعه نمایند.
پاسخ :

مهرنوش
نام :
باسلام
ایا بعد از گذشت ۶سال از تاریخ فوت شوهر هنگام دریافت مهریه فقط مبلغ مهریه باتوجه به شاخص سال مزبور به زن تعلق می گیرد ؟ سود این ۶ سال محاسبه نمی شود ؟ و آیا سه ماه و ده روز نیز به زن بیوه تعلق میگیرد یا خیر؟با تشکر
پرسش :
سودی به مهریه تعلق نمی گیرد بلکه مطابق مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام مهریه در زمان حیات زوج در تاریخ مطالبه به نرخ روز محاسبه می شود که بر اساس شاخص بانک مر کزی مطابق فرمولی که در سایت نیز وجود دارد محاسبه و مورد حکم قرار می گیرد .در صورت فوت زوج هم ملاک سال قبل از فوت است بتابراین گذشت ۶سال تاثیری در افزایش مهریه ندارد.
پاسخ :

حسین کریمی
نام :
با سلام در مورخ ۹/۱۰/۸۵ سوالی از حضرتعالی در خصوص سهم فرزند از اموال و دارایی مادر داشتم (سهم پسر چقدر و سهم دختر چقدر) که متاسفانه تا کنون پاسخ انرا دریافت نکرده ام لطفا بنده را راهنمایی فرمایید.
پرسش :
سهم الارث پسر دو برابر سهم دختر است.
پاسخ :

پگاه
نام :
باسلام‌‌.ما خانه ای را با مبایعنامه و از طریق بنگاه خریده ایم (به شرط وام مسکن)همه پول خانه پرداخت و فقط وام باقی مانده بود .تاریخ حضور در محضر۲۸/۸/۸۵بود ولی وام بانکی به دلایل گرفتن استعلام و کارهای بانکی ۱۹/۱۰/۸۵ حاضر شد(امتیاز وام در تاریخ ۲۹/۷/۸۵رسیده بود)و در تاریخ مذکور در مایعنامه نیز هیچکس در محضر حاضر نشده بود(فروشنده گواهی عدم حضور ندارد) و در تاریخ ۱۹/۱۰/۸۵که نماینده بانک و خریدار و فروشنده در محضر حاضر شدند فروشنده به بهانه دیر شدن و با درخواست ۳ میلیون وجه ا ضافی از امضا سر باز زد. سوال من این است که آیا فروشنده حق چنین کاری را دارد و قانون از کدام طرف حمایت خواهد کرد؟
پرسش :
خیر چنانچه وی نیز در تاریخ توافق شده ۲۸/۸/ ۸۵ در محضر حاضر نشده و گواهی عدم حضور در یافت نکرده باشد چنین حقی ندارد.شما می توانید از طریق اظهارنامه وی را جهت تنظیم سند در تاریخ معینی به دفتر مورد نظر دعوت کنید اگر نیامد گواهی عدم حضور وی را گرفته والزام وی را به تنظیم سند از دادگاه با خسارات وارده از جمله هزینه های دادرسی وحق الوکاله وکیل را بخواهید
پاسخ :

محمد خوشکام
نام :
بسم الله الرحمن الرحیمبا عرض سلاممغازه ما به همراه سه واحد مسکونی در قطعه زمینی به مساحت ۳۲۰ متر واقع شده . اخیرا با توافق مالکین واحدهای مسکونی قصد داریم زمین مزبور را برای تخریب و ساخت ده واحد مسکونی و یک باب مغازه بصورت مشارکت در اختیار یک پیمانکار قرار دهیم .

برای جلوگیری از خسارات و کلاهبرداری احتمالی قرارداد اینکار را چگونه باید تنظیم کنیم ؟

با تشکر از زحمات شما

پرسش :
دوست عزیز تردید نکنید تنظیم هر گونه قرارداد علی الخصوص قرارداد های حقوقی مانند قرارداد مورد نظر توسط وکیل دادگستری به نفع شما خواهد بود واز هزینه های بسیار زیاد آینده نزدیک جلوگیری خواهد نمود از اینرو پیشنهاد می کنم به هر وکیلی که دسترسی داریدحضورا مراجعه کنید مراجعه نمائید
پاسخ :

حمید
نام :
با سلام، چنانچه مردی بخواهد همسر خود را به علت ناشزه بودن طلاق دهد و تمکین نکردن ایشان به اثبات رسیده باشد، چگونه دادخواستی باید به دادگاه ارائه دهد؟ با تشکر و سپاس
پرسش :
با توجه به الزامی بودن وکیل در مورد سوال دادخواست طلاق را باید توسط وکیل دادگستری بدهد .نوع دادخواست خاصی در این مورد نداریم بلکه با اثبات نشوز ایشان وی از برخی حقوق خویش مانند نفقه ,اجرت المثل و تنصیف اموال زوج محروم خواهد شد.
پاسخ :

مریم
نام :
آیا مبلغ رهن که به موجر سپرده میشود در صورت خودداری موجر میتوان به عنوان خیانت در امانت شکایت کرد؟یا راه دیگری نیز وجود دارد. باتشکر
پرسش :
چنانچه مدت اجاره منقضی شده باشد موضوع جنبه حقوقی دارد استرداد وجه مذکور پس از تخلیه ملک وتامین دلیل از طریق شورای حل اختلاف توصیه می شود .
پاسخ :

Raheleh
نام :
با سلام مدت ۳ سال است که ازدواج نموده ام شوهرم مدام از کاری به کار دیگر میرود و با ماشین کار می کند خرجی زندگی را نمیدهد و بدرفتاری میکند و دست به زن دارد ولی اثار کتک چندان مشخص نیست چگونه میتوانم طلاق بگیرم و مهریه ام هم طلب کنم ندادن نفقه را چگونه ثابت کنم در ضمن به دلیل کتک زدن ها اکنون در خانه خواهرم هستم لطفا سریعا به من پاسخ دهید که بدانم چه کار کنم تا کنون شکایتی نکردم
پرسش :
لطفابا تلفن های سایت با من تماس بگیرید .
پاسخ :

مجید
نام :
با سلام،بنده مبلغ پنج میلیون تومان به یک راننده کامیون دادم تا ایشان جهت خرید کامیون و کار با آن اقدام کند و مبلغ ۳% آنرا بعنوان کمک خرج به صورت ماهیانه پرداخت کند ولی متاسفانه پس از ۳ ماه علاوه بر اینکه سودی را پرداخت نمیکند ،ادعا میکند اصل پول را نمیتواند بدهد با توجه به اینکه ایشان مدعیان دیگری نیز دارد و کامیون واموالی نیز بنامش است آیا با داشتن یک فقره چک ضمانت چه راهی جهت تسریع در وصول چک پیشنهاد میفرمایید،ضمنا در صورت امکان اطلاعات ویا منبعی را جهت اطلاعات بیشتر معرفی فرمایید. با تشکر
پرسش :
توضیح نداد هاید که قراردادی دارید یا خیر و ایا برای وصول وجه چک شرطی گذاشته اید یا نه ؟اگر قرارداد دارید باید قرارداد ملاحظه شود تا امکان پاسخ داشته باشم.
پاسخ :

محبوبه خو رشیدی
نام :
۱-بینه و یمین یعنی چه ؟
۲-در مودر تنقیح قوانین قضایی توضیح دهید.
۳-در مورد بندهای ۱۰الی ۱۳ سیاستهای کلی قضایی تاکنون چه اقداماتی صورت گرفته؟
پرسش :
بینه یعنی دلیل ویمین یعنی قسم خوردن.امکان پاسخ به سوال دوم وسوم در این قسمت نیست اگر به مقاله ای برخوردیم در سایت درج خواهیم نمود.
پاسخ :

کاویانی
نام :
یک اپاتمان را به مدت ۱۸ ماه اجاره داده ام ولی قید کرده ایم پس از یک سال با توافق طرفین اجاره بقیمانده مدت اجاره راتوافق نماییم . ولی بعلت فروش اپارتمان که با اطلاع مستاجر واجازه خود وی صورت گرفته و پس از اتمام یک سال از مدت اخاره تقاضای تخلیه مورده اجاره را نموده ام ایا میتوانم با طرح دعوا به خواسته ام که تخلیه است برسم؟
پرسش :
اگر مدت اجاره ۱۸ ماه بوده تا انقضای مدت اجاره نمی توانید تخلیه بخواهید اجازه مستاجر برای فروش ملک ضرورتی نداشته وتاثیری در زمان تخلیه ندارد مگر اینکه وی متعهد به تخلیه زودتر از موعد شده باشد.

منبع: سایت وکالت

————————

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه ۱X وکیل پایه ۱ دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریX ازدواجX بررسی عضویت در سایت های همسریابیX ترک منزلX توافقX جق مسکنX حقوق و فقهX زن شوهر دارX شکایت از همسرX طلاقX طلاق توافقیX عضویت در سایت های همسریابیX ملکX نفقهX کلاهبرداری

No votes yet.
Please wait...
X جبران خسارتX دریافت خسارتX مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX وکیل پایه یکX ;dgX ;dg hdi d;X ;dg hdi d; nhn'sjvdX طلاق توافقیX طلاقX وکیل پایه 1X وکیل پایه 1 دادگستریX ازدواجX تقاضای طلاقX سازشX گواهی سازشX عدم امکان سازشX حق مسکنX ثبت گواهی طلاقX طلاق از توافقX چگونه طلاق بگیریمX چگونه طلاق توافقی بگیریمX رابطه نامشروعX مهریهX نفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقX مدارک لازم برای طلاقX عسر حرجX طلاق از روی عسر و حرجX شکایت همسرX شکایت از اقامتگاه زنX تابعیتX تبدیل تابعیتX مهاجرت به خارج از کشورX فحاشیX توهین

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *