مسئولین سابق و فعلی وزارت علوم درباره بورسیه ها توضیح می‌دهند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کرد: مسئولین سابق به همراه مسئولین فعلی وزارت علوم فردا بعد از ظهر در کمیسیون حاضر و درخصوص پذیرش دانشجوی بورسیه خارج از روال توضیحات خود را ارایه می کنند.
دکتر محمدمهدی زاهدی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: با توجه به اظهارات مسئولین فعلی وزارت علوم مبنی بر تخلف در پذیرش دانشجوی بورسیه توسط مسئولین دوره قبل و اظهارات مسئولین سابق وزارت علوم مبنی بر اینکه هیچ مورد خلافی در پذیرش دانشجویان بورسیه صورت نگرفته است، فردا بعد از جلسه مجلس، با حضور مسئولین هر دو طرف این مساله بررسی می شود.
وی درخصوص اینکه آیا پرونده های تخلفی که وجود دارد به دوره‌ای که شما وزیرعلوم بودید نیز باز می گردد، گفت: معاون وزیر علوم اعلام کرد هیچ موردی از تخلفات صورت گرفته مربوط به دوره مسئولیت من نیست.
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: این مساله بررسی کارشناسانه خواهد شد هر دو طرف حرف ها و مستندات خود را فردا ارایه خواهند کرد و ما یک جمع بندی از اظهارات هر دو طرف داشته و کار کارشناسی انجام خواهیم داد.
به گزارش مهر، این درحالی است که سازمان امور دانشجویان وزارت علوم در دولت یازدهم مدعی است که از ۳ هزار دانشجوی بورسیه شده در دوره قبل ، پرونده حدود ۸۰۰ دانشجو به لحاظ سن و معدل دارای مشکل است و در پذیرش این دانشجویان تخلف صورت گرفته است. از طرفی حسن مسلمئی نائینی معاون بورس دولت قبل در وزارت علوم نیز مدعی است که هیچ تخلفی صورت نگرفته و ادعای مسئولین فعلی وزارت علوم بی اساس است و تخلف در زمینه بورسیه ها در دوره اصلاحات وجود داشته است.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

متون حقوقی آزمون کارشناسی ارشد حقوق

کتاب متون حقوقی آزمون کارشناسی ارشد حقوق سال 1399(متون حقوق عمومی- متون حقوق خصوصی- متون حقوق جزا- متون حقوق بین الملل)

معرفی مختصر کتاب متون حقوقی تقریبا در بیشتر شاخه های آزمون کارشناسی ارشد حقوق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *