لاریجانی: هیات نظارت بر نمایندگان اتهام وارده به نجف‌نژاد و توکلی را بررسی کند

رئیس مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی هیات نظارت بر نمایندگان به اتهامات وارد به مقداد نجف‌نژاد و احمد توکلی در مورد زمین خواری شد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) علی لاریجانی در جلسه علنی صبح امروز (جهارشنبه) مجلس با اشاره به طرح اتهاماتی علیه مقداد نجف نژاد نماینده بابلسر و احمد توکلی نماینده‌ی تهران گفت: طرح آنچه در نطق‌ها مطرح شد و منجر به پاسخ شد در مجلس مفید نیست و برای کشور و مجلس مضر است.

وی افزود: مجلس جای اثبات این دعاوی نیست و قوه قضاییه باید به این موضوع رسیدگی کند و نظر دهد. طرح این مسائل در مجلس تنها ابهام را اضافه می‌کند و شرایط کشور را مبهم می‌کند؛ لذا من از نمایندگان می‌خواهم این مسائل را از تریبون مجلس مطرح نکنند؛ زیرا هر چیزی جای خود را دارد.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به دلیل این که هم در مورد آقای نجف نژاد مطالبی مطرح شد و هم ایشان درمورد آقای توکلی مسائلی را مطرح کرد که ابهاماتی به وجود آورد هر دو نامه‌ای به من نوشتند که موضوع در هیات نظارت بر نمایندگان بررسی شود.

لاریجانی تصریح کرد: هیات نظارت بر نمایندگان در اسرع وقت جلسه‌ای ترتیب دهد و موضوع را بررسی و اعلام نظر کند تا مسائل روشن شود و آن چیزی که حق است گفته شود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

برگزاری جلسات نقد آرا در دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران

دهمین نشست نقد آراء به همت پژوهشگاه قوه قضائیه و معاونت آموزش دادگستری استان تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *