سرخط خبرها
X فک پلاکX برای شکایت از صاحب سفته چه کار کنیمX نحوه شکایت از امتناع کننده فک پلاکX برای فک پلاک چکار کنیم

فک پلاک(مشاوره حقوقی)

مشاوره تلفنی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶


ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

با سلام اینجانب دو خودرو در اهواز (بین ۳ تا ۲ سال قبل) و یک خودرو در تهران (پلاک اهواز) فروخته ام که متاسفانه علیرغم تماس های متعدد هنوز مالکین آنها اقدام به فک پلاک خودروهای واگذار شده نکرده اند و با پلاکهای بنام همسرم(جدیدا وکالت تعویض پلاک نیز به ایشان داده ایم) تردد می کنند.لذا جهت جلوگیری از مشکلات بعدی خواهشمند است راهکاری پیشنهاد بفرمایید تا ایشانرا از راه قانونی به اداره تعویض پلاک راهنمایی نماییم؟
شما می توانید با توجه به قرارداد منعقده با خریدار در صورت عدول از متن قرار داد از طریق مراجع قضایی پیگیری نمایید.
انجام معامله حق و حقوق شخصی افراد است و پلیس راهور و یا مراکز تعویض پلاک برابر قانون حق دخالت در احوالات شخصی افراد را ندارند.

من در تاریخ ۲۹/۰۶/۸۹ موتور سیکلت را ثبت کردم ولی هنوز کار سوخت و کارت موتور درب منزل نیامنده است؟

نظر به اینکه قبلا بعلت اشکال در چاپ کارت مشخصات و سوخت وسائط نقلیه توسط پلیس راهور در ارسال آنها تاخیر بوجود می آمد مراتب در چندین مورد مکاتبه و به پلیس راهور اعلام گردید و برابر اطلاع واصله اخیرا این مشکل مرتفع و به موقع نسبت به ارسال کارت مشخصات و سوخت وسائط اقدام می گردد.

در سایت شما هر چه دنبال شماره حساب جهت تعویض پلاک گشتم متاسفانه نتوانستم پیدا کنم واسم اگر امکان دارد با توجه به اینکه همه مراحل و مدارک مورد نیاز در سایت قید شده است این مورد را هم قید نمایید تا بتوانیم از آن استفاده کنیم؟

شماره حساب خزانه داری کل نزد بانک مرکزی ایران برای نقل و انتقال خودرو مبلغ ۰۰۰/۳۰۰ ریال و برای تعویض پلاک یا نقل و انتقال موتورسیکلت ۰۰۰/۱۰۰ ریال به شماره ۲۱۷۱۱۵۹۰۱۳۰۰۲ و شماره حساب سیبای بانک ملی شعبه سعادت آباد بنیاد تعاون ناجا برای خدمات متفرقه پس از شماره گذاری به شماره ۰۱۰۰۸۰۱۴۲۶۰۰۴ می باشد.

یکی از پلاکهای خودرو اینجانب در حین تصادف رانندگی خراب وغیر قابل استفاده شده است ،لطفا راهنمایی فرمایید ،جهت تعویض آن چه اقدامی باید انجام دهم، با تشکر مجدد.

به همراه خودرو و مدارک موردنیاز به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه و پس از دریافت قبض ورود به مرکز و مراجعه به باجه استعلام و اخذ برگه بازدید خودرو ونظریه کارشناس فنی و پرداخت مبلغ ۰۰۰/۱۵۰ ریال به شماره حساب سیبا ۰۱۰۰۸۰۱۴۲۶۰۰۴ بنام بنیاد تعاون ناجا به انبار پلاک مراجعه و نسبت به ساخت مجدد زوج پلاک المثنی اقدام نمائید.

یکی از پلاکهای خودروی اینجانب سرقت شده است . نحوه دریافت پلاک المثنی چگونه است؟

در این خصوص می بایست سریعاً به یکی از مراکز تعویض پلاک مراجعه و مراتب سرقت و مفقودی پلاک را به واحد آگاهی مستقر در مرکز اعلام تا مراحل و اقدامات لازم در خصوص منظور نمودن پلاک در لیست سیاه انجام شده و سپس برابر مقررات مبادرت به اخذ پلاک جدید نمائید.

No votes yet.
Please wait...
X فک پلاکX برای شکایت از صاحب سفته چه کار کنیمX نحوه شکایت از امتناع کننده فک پلاکX برای فک پلاک چکار کنیم

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: 66965272 -021

همچنین ببینید

کتاب متون فقه جزایی(حدود قصاص دیات- قضا و شهادت) برای دکتری نیمه متمرکز ۹۶

فایل ذیل در حقیقت یک خلاصه و چکیده ای هست از کتاب متون فقه جزایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *