علیرضا کریمی لاریمی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر جزو دانشگاه های نسبتا تازه در زمینه حقوق بوده که به سرعت به سمت مطرح شدن در مقایسه با دانشگاه هایی مثل واحد تهران غرب -تهران جنوب پیش می رود. به نظر می رسد اعتبار گروه حقوق این دانشگاه از تلاش های همیشگی دکتر کریمی لاریمی نشات می گیرد. آقای دکتر لاریمی اکنون مدیر گروه حقوق این دانشگاه بوده و  دارای مدرک دکتری حقوق خصوصی است.

دکتر  لاریمی از اساتید صاحب قلم و موفق دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر بوده که همواره تلاش زیادی در ارتقای سطح علمی دانشجویان داشته اند به طوری که در طی سالیان اخیر دانشجویان زیادی را پرورش داده و حتی بسیاری از آنها وارد مقاطع تحصیلی تکمیلی شده اند.

آقای دکتر کریمی لاریمی اضافه بر آن مدیر گروه حقوق دانشکده علوم انسانی این دانشگاه می باشد. مضافا اینکه ایشان از وکلای محترم دادگستری نیز می باشند.

آقای کریمی لاریمی موضوع کارشناسی ارشد خود را با موضوع مسئولیت وکیل به راهنمایی و مشاوره دکتر الماسی و دکتر عراقی در مجتمع آموزش عالی قم در رشته حقوق خصوصی دفاع کرده اند.

استاد کریمی لاریمی همچنین عضو مجمع حقوقی ارم نیز می باشند.

این متن در حال ویرایش است

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

دکتر ناصر قربان نیا در حادثه منا به شهادت رسید….

  با سلام- دکتر ناصر قربان نیا از اساتید صاحب نام و خوش اخلاق حقوق …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *