مرکز مشاوران قوه قضاییه

شرط رادان برای استفاده از فیس بوک

جانشین نیروی انتظامی گفت: مواضع اخ=یر رییس جمهور درباره موضوع عفاف و حجاب امیدوار کننده بود. احمدرضا رادان امروز در پاسخ به این سوال که مواضع دولتمردان جدید به ویژه شخص رییس جمهور در زمینه طرح امنیت اخلاقی و اجتماعی و حجاب و عفاف را چگونه ارزیابی می کنید، اظهار کرد: چیزی که در فرمایش رییس جمهور محترم دیدیم موضعی بود که ما را امیدوار کرد. جانشین فرماندهی انتظامی در ادامه و در پاسخ به سوال دیگری در خصوص نظر وی و مجموعه نیروی انتظامی نسبت به آزادسازی استفاده از فیس بوک اظهار کرد: نباید موضوعات را سیاسی کرد و من هم دوست ندارم وارد موضوعات سیاسی شوم. رادان در همین خصوص افزود: اینگونه امکانات و صفحات در فضای مجازی هم تهدید است و هم فرصت. وی گفت: در استفاده از فیس بوک ابتدا باید شفاف سازی شود و این شفاف سازی هم باید برای همه باشد و قطعا اگر چنین کاری انجام ندهیم حوادثی رخ خواهد داد که جبران هزینه های آن امکان پذیر نباشد. این فرمانده انتظامی تصریح کرد: این گونه امکانات در فضای مجازی لبه تیزی هستند که اگر خوب استفاده شود می تواند فرصت باشد و البته نیاز به دستورالعمل و راهکارهایی دارد که هنوز تعریف نشده است.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *