در این نوشته کوتاه به چند نکته در خصوص تحصیل در دوره دکتری دانشگاه امام صادق پاسخ داده می شود.

شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق در دوره دکتری

داوطلبانی که می خواهند وارد دانشگاه امام صادق شوند بایستی در جریان چند نکته قرار گیرند:

امام صادق دانشگاهی معتبر و به اصطلاح پله صعود(پرتاب) می باشد و اساتید نسبتا معتبری دارد و تعداد نسبتا زیادتری را برای مصاحبه دعوت می کند.

این دانشگاه به نظر برای داوطلبانی مورد پسند خواهد بود که دیدگاه تساهل، تسامح و مدارا داشته باشند.(نگاه علمی داشته باشند تا سیاسی)

داوطلب این دانشگاه بایستی در آزمون معارف( به غیر از مصاحبه دکتری) قبول شود. به عبارت دیگر داوطلب بایستی هم در آزمون معارف دانشگاه امام صادق قبول شود (یا شده باشد) و هم مصاحبه دکتری

آزمون معارف ظاهرا سالی دوبار از طریق این دانشگاه گرفته می شود.

موارد تکمیلی (آزمون معارف) انشا.. در نوشته ای دیگر خواهد آمد.

مشاور تحصیلی دکتری حقوق/ ابوالقاسم شم ابای

کانال تخصصی دکتری حقوق:
@PHDDOkTORI

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق اساسی(مخصوص آزمون دکتری ۱۳۹۹)

این کتاب مخصوص آزمون دکتری 99 بوده که در تالیف آن از جزوات و کتب اساتید طراح مانند کتب حقوق اساسی و جزوات دکتری دکتر هاشمی- جزوه حقوق اساسی و کتاب بایسته های حقوق اساسی دکتر قاضی- کتاب مبانی حقوق اساسی و حقوق اساسی تطبیقی دکتر بیژن عباسی- کتاب حقوق اساسی دکتر محمدرضا ویژه- کتاب کلیات حقوق اساسی دکتر خیرالله پروین استفاده شده است. ضمنا جهت به روز بودن کتاب، اکثر مقالات مهم اساتید حقوق عمومی ، نظرات تفسیری شورای نگهبان و جزوه های درسی این اساتید مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت اینکه بهترین راه حل جهت آشنایی با این کتاب مطالعه مقدمه کتاب و یا مشاهده نمونه صفحاتی از این کتاب است که باعث می شود قضاوتی دقیق تر در مورد محتوای این کتاب برای آزمون دکتری حقوق عمومی 99 داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *