سوال حقوقی در مورد بیمه

مشاوره تلفنی:

۰۹۳۶۴۴۶۳۱۴۶

ایمیل برای ارسال مدارک و درخواست ها:

ptsearch11@gmail.com

با سلام از هر بیمه نامه شخص ثالث دیه چند نفر را میتوان پرداخت کرد لطفا هر چه سریعتر پاسخ دهید با تشکر

‌تعداد افراد جهت پرداخت دیه اگر در خارج از خودروی مقصر باشند محدودیتی ندارد و تا هر تعداد قابل پرداخت است اما در مورد افراد داخل خودروی مقصر دیه به تعداد ظرفیت خودرو منهای راننده پرداخت می شود حال اگر تعداد افراد در خودروی مقصر بیش از تعداد مجاز باشد دیه با اعمال قاعده نسبی پرداخت می گردد.

آیا در صورتی که شخص دارنده بیمه بدنه در یک حادثه مقصر نبوده است اما طرف مقابل که مقصر حادثه بوده فاقد مدارک لازم(برای مثال بیمه شخص ثالث) باشد ، این شخص می تواند از بیمه بدنه خود استفاده نموده و مسائل حقوقی مرتبط با دریافت خسارت از مقصر حادثه را به بیمه منتقل نماید اگر پاسخ مثبت است لطفا در ارتباط با مراحل کار و مدارک مورد نیاز نیز راهنمایی فرمایید

در صورت داشتن کروکی عدم سازش و اقامه دعوی در دادگاه و واگذاری حق و حقوق خود در آن حادثه به شرکت بیمه می توانید از بیمه نامه بدنه خود استفاده نمایید.در این صورت شرکت بیمه بعد از پرداخت خسارت شما اقدام به ریکاوری و دریافت خسارت از مقصر حادثه می نماید.

نحوه استعلام اطلاعات بیمه ای اتومبیل از شرکت بیمه ایران

لطفا منظورتان از استعلام را بفرمایید. اگر می خواهید از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه(نمایندگی با شعبه متفاوت است)از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید،در غیر اینصورت لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمایید.

نحوه استعلام اطلاعات بیمه ای اتومبیل از شرکت بیمه ایران(بیمه نامه صادره شرکت بیمه ایران)

لطفا منظورتان از استعلام را بفرمایید. اگر می خواهید از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید می توانید با مراجعه به شعبه صادر کننده بیمه نامه(نمایندگی با شعبه متفاوت است)از اصالت بیمه نامه خود مطمئن شوید،در غیر اینصورت لطفا توضیحات بیشتری ارائه فرمایید.

سلام علیکم
متاسفانه بیمه نامه اتومبیل بنده مفقود گردید. مطلع گردیدم که المثنی صادر نمی گردد.ولی با مراجعه به شعبه صادر کننده می توانم گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایم. خواستم بپرسم وضعیت پوشش خدماتی این گواهی نامه چگونه است به عبارتی دیگه آیا بنده مجدد باید هزینه بیمه پرداخت نمایم و آیا تخفیفات لحاظ شده در بیمه نامه ابطال خواهد شد. ممنون می شوم اگر راهنمایی بفرمایید. به طور کلی چه تفاوتی با بیمه نامه اصلی دارد.

پوشش گواهی جدید شما هیچ فرقی با پوشش بیمه نامه اصلی ندارد و تمام خطرات تحت تعهد را پوشش می دهد.خیر شما نباید هزینه ی بیمه را مجدد پرداخت نمایید.شما چون فاقد کوپن بیمه نامه می باشید زمان تمدید بیمه نامه مشمول جریمه می شوید اما در صورتیکه در زمان اعتبار بیمه نامه خود حادثه ای نداشته باشید بیمه نامه شما بدون جریمه نداشتن کوپن و بدون تخفیفات عدم خسارت صادر می گردد و در سال آتی در صورت عدم خسارت تخفیفات سالهای گذشته و سال جاری به شما تعلق می گیرد. تفاوت این گواهی با اصل بیمه نامه در همین است.

ایا بیمه سرنشین در صورت حادثه شامل اعضا خانواده راننده وسیله مقصر میباشد.مثلا وسیله ای که واژگون شده و یا در تصادف مقصر بوده و سرنشینان خود که اعضا خانواده راننده مقصر بوده نیز اسیب دیده باشند.متشکرم

بیمه سرنشین فقط مربوط به راننده مقصر می باشد و سایر افراد(از بستگان راننده و یا غیر) شخص ثالث می باشند و از محل بیمه نامه شخص ثالث غرامت خود را دریافت می نمایند.

باسلام 
خسارت ناشی از آتش گرفتن اتومبیل در حالت سکون به اموال مجاور قابل پرداخت هست یانه

در صورت تایید و مشخص گشتن علت آتش سوزی توسط آتش نشانی وفق صورتجلسه تنظیمی به اموال آسیب دیده مجاور وسیله نقلیه از محل بیمه نامه شخص ثالث خسارت قابل پرداخت خواهد بود.

باسلام وخسته نباشید .
آیا شخصی که دارای گواهینامه ب هست می تواند بانیسان وخاور۶۰۶ که به ترتیب۲و۳تن ظرفیت مجاز دارند وپلاک عمومی دارندرانندگی کند؟پرداخت خسارت درصورتیکه شخص مجاز به رانندگی نباشد در مورد بیمه نامه شخص ثالث وبدنه چگونه است ؟

دارنده گواهینامه ب ۱ مجاز به رانندگی وسایل نقلیه با پلاک عمومی نمی باشد.در صورت رانندگی و وقوع حادثه با این شرایط خسارت بدنه غیر قابل پرداخت می باشد و در ثالث نیز پرداخت می شود ولی از راننده مقصر ریکاوری می گردد.(یعنی خسارت زیان دیده پرداخت می شود و عینا از مقصر در یافت می گردد.)

بیمه بدنه پس از انقضای مدت تا چند ماه تخفیفات آن برای بیمه مجدد اعتبار دارد

تا یکسال تمام

آیا برای اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد تخفیفی در حق بیمه در نظر گرفته شده است؟

۲۰% تخفیف گروهی در بیمه نامه بدنه با ارائه معرفینامه در نظر گرفته می شود.

سلام نحوه انتقال تخفیف بیمه از اتومبیل قبلی به اتومبیل جدید برای یک مالک چگونه است؟

در بیمه نامه ثالث این انتقال فعلا مقدور نمی باشد. اما در بیمه نامه بدنه در صورت ارائه اصل بیمه نامه بدنه و معرفی خودروی جدید که سند آن بصورت قطعی بنام شما باشد می توانید تخفیفات خود را منتقل نمایید.

با عرض سلام: آیا پس از تعیین خسارت برای وسایط نقلیه نظامی و سازمانی آسیب دیده می توان چک خسارت را در وجه فرد حقیقی صادر نمود؟ مثال:اگر فردی با داشتن حکم ماموریت دچار حادثه شود می تواند با ارائه حکم ماموریتی (به جای کارت وسیله)که مشخصات وی و وسیله آسیب دیده ذکر شده است چک صادر شده از سوی بیمه بابت خسارت را در وجه خود دریافت نماید نه سازمان یا ارگان نظامی؟ با تشکر○○

:باستحضار شما می رسانم دریافت چک های خسارتی وفق قرارداد تنظیمی شرکت سهامی بیمه ایران و سازمان نظامی به نمایندگان معرفی شده واحد آماد و پشتیبانی آن سازمان واگذار می گردد و در صورت صلاحدید آن واحد می توانند افراد مختلف از جمله حضرتعالی را معرفی نمایند

با سلام مراحل اداری برای تعیین خسارت و دریافت بیمه بدنه چیست؟

با مراجعه به یکی از شعب خسارتی که آدرس آنها در سایت قرارداده شده است و ارائه اصل بیمه نامه ثالث و بدنه و اصل گواهینامه و کارت خودرو و کپی از تمامی آنها (در صورت داشتن کروکی ، اصل کروکی را نیز ارائه فرمایید) و تشکیل پرونده به خسارت شما رسیدگی می گردد.

با سلام بنده یک خودرو خریداری نمودم لیکن در همان روز اول بیمه نامه را مفقود نمودهام تنها میدانم بیمه نامه مربوط به بیمه ایران میباشد در حال حاضر برای سند زدن دچار مشکل شده ام لطفا مرا راهنمائی فرمائید

با مراجعه به یکی از شعبه های مرکزی بیمه ایران از محل صدور بیمه نامه خود مطلع شوید و با مراجعه به آن واحد صدور نسبت به دریافت گواهی بیمه نامه خود اقدام فرمایید.البته با همراه شما تماس گرفتم پاسخگو نبودید.۹۰/۵/۱۲ ساعت ۱۰:۵۹

مدت زمان و محل بازدید از اتوموبیل آسیب دیده بعد از انجام کارهای اداری بیمه بدنه, توسط کارشناس بیمه چقدر وکجاست آیا زمان خوابیدن ماشین برای کارشناسی اولیه جریمه خاصی برای بیمه گر در نظر گرفته شده است یا نه؟آیا اتوموبیل خسارت دیده باید دقیقا به محل کار کارشناس بیمه انتقال داده شود؟ اگر اتوموبیل آسیب دیده به محل نمایندگی نزدیک به محل حادثه بعد از کروکی انتقال داده شود ,موردی برای کارشناسی از طرف بیمه به وجود می آید؟

در خسارت ثالث ،خودرو باید به شعبه پرداخت خسارت منتقل گردد. در خسارت بدنه اگر خودرو قابل اتنقال نباشد می توانید خودرو را در نمایندگی نزدیک محل سکونت خود برده و آدرس نماینگی را به نزدیک ترین شعبه پرداخت خسارت بدنه اعلام نمایید تا حدودا بعد از ۲ روز کارشناس به محل عزیمت نموده و خسارت برآورد می گردد.در هر دو حالت اگر خودرو به محل شعبه انتقال داده شود همانجا به خسارت رسیدگی می گردد.در این زمان(زمانی که خودرو در نمایندگی یا تعمیرگاه خوابیده)اگر بیمه نامه شخص ثالث شما تمام شده باشد و اقدام به تمدید ننمایید وفق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی مشمول جریمه می شوید اما در بیمه نامه بدنه اگر تمدید ننمایید مشمول جریمه نمی گردید.

یک دستگاه وانت مدل ۱۳۶۲ که ۳ سال فاقد بیمه شخص ثالث وسرنشین می باشد مبلغ بیمه وجریمه آن چقدر می شود .

رای صدور بیمه نامه شما اطلاعات بیشتر از جمله ظرفیت و کاربری خودروی شما نیاز است.پیشنهاد می دهم با همراه داشتن کارت انتظامی خودروی خود به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید.

با سلام و عرض خسته نباشید. سال قبل وقتی ماشین خود را بیمه نمودم جلوی تعهدات نوشتند و سرنشسنان خودرو ولی امسال چنین عباراتی را ننوشتند . زمانی که از کارگزار سوال کردم گفت این موضوع طبق بخشنامه جدید در دیه دیده شده است. لطفا” در این خصوص راهنمایی فرمایید . بالاخره سرنشینان ماشین خودم که معمولا” خانواده ام هستند بیمه هستند یا خیر؟ با تشکر از حسن نظر حضرتعالی

بله تمام افراد در خودروی شما بیمه هستند. با عنایت به تغییر قانون اجباری بیمه های شخص ثالث در حوادث رانندگی منجر به خسارت جانی و مالی تمام افراد بغیر از راننده مقصر ، شخص ثالث می باشند و به همین دلیل پوشش سرنشین فقط به راننده تعلق می گیرد.

اگر شخصی از شرکتی دیگر دارای ۲سال تخفیف بیمه شخص ثالث باشد وبخواهد از امسال ازخدمات بیمه شرکت ایران استفاده کند آیا آن دو سال شامل تخفیف خواهد شد

بله.در بیمه ایران این گونه تخفیفات اعمال می گردد

چگونه می توان از سوابق بیمه ای یک اتومبیل تصادفات احتمالی و موضع های تصادف آگاه شد؟

موضوع را باید از طریق مراجع قضایی و راهنمایی و رانندگی استعلام فرمایید

با سلام . ایا به ماشین مدل ۸۲ که دجار حادثه گردیده مبلغی بابت توقف در تعمیرگاه یا پارکینگ تعلق میگیرد . مبلغ فرانشیز که بیمه کسر میکند تابع چه عواملی می باشد . با تشکر

اگر پوشش غرامت ایام تعمیرات را خریداری نموده باشید مبلغی با عنوان غرامت با شرایط خاص خود بشما تعلق می گیرد.مبلغ فرانشیز تابع شرایط سنی و تاریخ صدور گواهینامه راننده حین حادثه و تعداد حوادث شما می باشد.

هزینه بیمه شخص ثالث خودرو ۲۰۶ با دوسال تخفیف چقدر است.

چون شما می توانید بیمه نامه خود را با شرایط گوناگون و تعهدات مختلف خریداری نمایید بشما پیشنهاد می گردد به نزدیکترین نمایندگی بیمه ایران به محل کار یا زندگی خود مراجعه نمایید و از شرایط گوناگون و قیمت های مرتبط آگاه گردید.شایان ذکر است نرخ بیمه نامه در تمامی شعب و نمایندگی های بیمه ایران یکسان می باشد.

با عرض سلام و خسته نباشید اگر یک اتومبیل با فرض داشتن بیمه نامه کارت سبز معتبر در یکی از کشورهایی مثل ترکیه یا یک کشور اروپایی با یک هموطن ایرانی برخورد کند و منجر به فوت عابر شود آیا تعهدات بیمه نامه کارت سبز آنقدر کافی است که راننده مذکور در داخل کشور دچار مشکلاتی ازقبیل زندان و یا پرداخت مابه التفاوت دیه فوت نشود؟ و یا بیمه نامه ی دیگر میتواند خریداری بکند که در صورت کافی نبودن پرداخت غرامت فوت از محل کارت سبز بتواند جبران مابه التفاوت دیه فوتی داخل خاک ایران و غرامت فوتی خارج از کشور را انجام بدهذ؟

تعهدات کارت سبز بر مبنای نرخ دیه در کشور می باشد در نتیجه اگر از زمان حادثه تا زمان رسیدگی به خسارت در کشور تغییری در نرخ دیه رخ ندهد شما نیز مشکلی در میزان پرداخت غرامت از شرکت بیمه نخواهید داشت.و نیازی به بیمه دیگر نمی باشد.

در صورتی که شخصی در صانحه تصادف آسیب دیده باشد و قاضی حکم بر پرداخت هم دیه و هم هزینه پزشکی نموده است ،آیا از محل بیمه شخص ثالث مقصر، این حکم قابل اجرا است.

معمولا در حوادث رانندگی قاضی دیه و ارش را مشخص می نماید که بیمه ها پرداخت می نمایند

با سلام در صورتی که بیمه گزاری از بیمه نامه بدنه خسارت دریافت کرده باشد و پس از آن در همان سال یعنی مدت اعتبار بیمه نامه اقدام به پرداخت مابالتفاوت ارزش بیمه نامه کرده باشد ( تکمیل سقف ارزش مورد بیمه شده ) در سال بعد که قصد تمدید بیمه نامه را داشته باشد آیا از تخفیف ۲۵%یکساله عدم خسارت بهره مند میشود ؟

خیر . با دریافت خسارت از محل هر بیمه نامه ای دیگر تخفیف عدم خسارت تعلق نمی گیرد

یک اس ام اس از طرف نمایندگی ۹۹۴۳ برای من حاوی اینکه اگر تا یک ماه از خرید خودرو بیمه بدنه کنم ۵۰ درصد تخفیف می دهند. وقتی از یک نمایندگی دیگر شما سوال کردم گفتند چنین چیزی صحت ندارد و سقف تخفیف ما ۲۰+۱۰ درصد است. خود نمایندگی که تماس گرفتم می گویند ما مجوز داریم. از کجا مطمئن بشوم که حرفشان درست است و به قول معروف کلاه برداری نیست؟ باتشکر

با پرداخت حق بیمه و درج میزان آن در بیمه نامه و دریافت اصل بیمه نامه مطمئن باشید که بیمه نامه صحت دارد

بنده دارای خودروی پراید می باشم که آن را بیمه بنده کرده‌ام و از سه سال تخفیف نیز برخوردار می باشم. حال قصد فروش خودرو خود را دارم آیا می توانیم بیمه و تخفیفات را به خودروی جدید منتقل نمایم. با تشکر

بله با انتقال قطعی سند به نام شما و ارائه اصل بیمه نامه پراید می توانید تخفیفات را منتقل نمایید

با عرض سلام و خسته نباشید ما در اتوبان قم تهران با یک پژو ۲۰۶ تصادف کرده ایم، بیمه ماشین ما ایران و بیمه طرف مقابل پارسیان میباشد و نظر کارشناسان راهنمایی و رانندگی ۵۰ ۵۰ میباشد. با توجه به اینکه هم خسارت مالی و هم خسارت جرحی حاصل شده، فرایند مراحل بیمه جهت دریافت خسارت با توجه به ۵۰ ۵۰ بودن، چیست؟ با سپاس

نیمی از خسارت وارده به شما چه مالی و چه جانی از محل بیمه نامه مقصر شما پرداخت می گردد (بعد از تکمیل مدارک دادگاهی و صدور رای)

منظور از شرایط عمومی چیست قشنگ توضیح بده متوجه شوم.

شرایط حاکم بر بیمه نامه که زمان صدور می توانید از بیمه گر دریافت نمایید و از شرایط و قوانین حاکم بر بیمه نامه خود آگاه گردید

مهلت تمدید برای بیمه نامه اتومبیل چند روز است

بیمه نامه شخص ثالث بعلت اجباری بودن حتما باید پس از خاتمه بلافاصله تمدید شود و در غیر اینصورت به ازای هر روز تاخیر باید جریمه پرداخت نمایید و اما بیمه نامه بدنه چون اختیاری می باشد محدودیتی برای زمان تمدید ندارد

با سلام آیا با توجه به قانون جدید که آقای جواد فرشباف ماهریان رئیس کل بیمه مرکزی ایران در خرداد ماه اعلام کردند، در صورت خسارت مالی (یکبار) کل تخفیفات ۶ سال گذشته ام حذف میشود؟

بله.علاوه بر حذف شدن تخفیفات ۱۰درصد جریمه نیز باید پرداخت نمایید

سلام خسته نباشید بیمه بدنه خودروی ۴۰۵ مدل ۸۸ با ارزش ۱۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال چقدر میشه؟

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

ضمن عرض سلام وخسته نباشید باکمال احترام اینجانب افشین یوسفی افشار کد۱۱۵۷ نماینده بیمه دانا از استان کرمانشاه می باشم از کارشناس محترم تقاضای محاسبه صندوق تامین خسارت بدنی برای وسایله نقلیه با استثناءردیف دو(پژو-سمندو…)را دارم هیچ شرکتی به لحاظ امنیتی روش محاسبه رو بروز نمی دهد اکثریت می گویند حق بیمه یکسال ثالث اجباری بدون خسارت مالی تقسیم بر۳۶۵ ضربدرتعداد روز جریمه یا تاخیر بیمه نامه ویک عدهمی گویندیکدرصداز ثالث اجباری کسرسپس تقیسم بر۳۶۵ضربدرتعداد روزهای تاخیرگردد ولی با این وجود حق بیمه بدست نمی آید ضمنا این حقیر۱۰۹برگ محاسبه حق بیمه شخص ثالث وسرنشین اتومبیل را در وبلاگ خودم به آدرس ذیل برای شما می گذارم خواهشمنداست در صورت لزوم این حقیر را راهنمایی فرمایید.

منظورتان از محاسبه صندوق تامین خسارت بدنی چیست؟ مگر صندوق محاسبه دارد؟‌ پژو،سمندو… چه ارتباطی با صندوق دارند؟ لطفا توضیح دهید

سلام وخسته نباشید.سوال من در مورد چگونگی دریافت حق بیمه در تصادفاتی که طرفین شکایتی ندارند و هیچگونه کروکی وجود ندارد و مامورین راهنمایی و انتظامی نیز از موضوع اطلاعی ندارند. لطفا راهنمایی بفرمایید با تشکر

فکر می کنم منظورتان پرداخت خسارت باشد.پس از اینکه یکی از طرفین قبول تقصیر نمودند به اتفاق با خودروهایتان به یکی از شعب پرداخت خسارت مراجعه نموده و خسارت را دریافت نمایید

تخفیفات گرهی در بیمه های شخص ثالث و بدنه به چه صورت می باشد ؟؟ در ضمن ما تا چه زمانی می توانیم تخفیف صفر کیلومتر بودن خودرو را بدهیم …منظور چند وقت بعد از تحویل خودرو می باشد ؟؟؟

در شخص ثالث تخفیف گروهی نداریم و در بدنه اگر سازمان یا شرکتی بیش از یکصد دستگاه خودرو جهت صدور بیمه نامه بدنه معرفی نمایند ۲۰% تخفیف گروهی اعطا می گردد.تخفیف صفرکیلومتر تا ۹۰ روز پس از تحویل خودرو قابل ارائه می باشد

با عرض سلام واحترام لطفا در مورد جایگزینی بیمه بدنه اتومبیل در پورتال توضیحاتی داده شود در نمایندگی های بیمه ایران شیراز و در شعبه مرکزی از ما سند قطعی برای اینکار می خواهند و اتومبیل مارا تا گرفتن سند قطعی جایگزین بیمه بدنه قبلی نمی کنند . لطفا شرایط را در پورتال قرار دهید

در بیمه نامه بدنه زمانی می توانید خودروی جدید را جایگزین نمایید که سند آن بصورت قطعی به نام شما و یا همسرتان شده باشد.

خودروی خریداری کرده ام. این خودرو تا پایان سال ۹۰ دارای بیمه میباشد. این بیمه نامه به نام فروشنده می باشد . آیا لازم است بیمه را به نام خودم کنم؟ اگر لازم است چطور اقدام کنم؟ اگر هنوز بیمه به نام من نشده باشد در صورت تصادف می توانم از بیمه استفاده کنم؟

نیازی به تغییر نام در بیمه نامه ندارید

با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم که آیا نرخ دیه تغییر کرده است ؟ و اینکه قیمت روز آن چقدر است؟ با عرض پوزش ایمل من دچار مشکل شده است

شرکت های بیمه در این مورد نمی توانند توضیح دهند.در این شرایط شرکت های بیمه فقط مجری می باشند. میزان دیه را قوه محترم قضاییه مشخص می نمایند و توسط دولت به شرکت های بیمه ابلاغ می گردد. در حال حاضر هیچ ابلاغیه ای مبنی بر افزایش نرخ دیه به بیمه ها نرسیده است.نرخ دیه در این تاریخ ۴۵ میلیون تومان در ماه عادی و ۶۰ میلیون تومان در ماه حرام می باشد.

آیا بیمه ایران پرداخت خسارت سیار هم برای خورو دارد هزینه بیمه شخص ثالث و بدنه برای پرای چقدر میشود چقدر میشود در تهران چند مرکز پرداخت خصارت وجود دارد لطفا لیستشان را ارسال کنید آیا برای بیمه شخص ثالث هم به مرور زمان تخفیف داده میشود

بیمه ایران پرداخت خسارت سیار دارد.برای اطلاع از هزینه بیمه به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید.وجهت اطلاع از مراکز پرداخت خسارت به سایت بیممه ایران مراجعه نمایید

با سلام من میخام ماشینم رو بیمه بکنم . ماشینم صفر هست. میخام ببینم اگه بخام علاوه بر بیمه معمولی ، بیمه بدنه هم بکنم چقدر هزینه خواهد داشت . یک سوال : خود نمایندگی داره کارت طلایی میده با پرداخت هزینه ، که البته میگه شامل بیمه بدنه و بیمه اتش سوزی هم میشه ،میشه بفرمایید به نظر شما کارت طلایی بهتره یا اینکه بیرون بیمه کنم. مدل ماشین ۲۰۶ اس دی مدل وی۸ با تشکراز پاسختون

اگر خودروی شما کارت طلایی با پوشش بیمه بدنه دارد نیازی به تهیه بیمه نامه بدنه ندارید.

باعرض سلام ،برادر من دارای یک کامیون ده چرخ می باشد هم دارای بیمه بدنه و هم شخص ثالث با مالی ۳ میلیون تومان،در یک صحنه تصادف با ۳ عدد مینی بوس پارک شده از پشت (با آخرین مینی بوس )تصادف کرده و به هر ۳ مینی بوس خسارت زده برای هر ۳ مورد مقصر اعلام شده است.سوال من این است ۱-چون مبلغ خسارت دیدگان ثالث بیش از ۳ میلیون است آیا راهی وجود دارد که شرکت بیمه مازاد خسارت را جبران نماید۲-آیا باید به هر کدام از خسارت دیدگان ۱ کوپن بدهیم که در این صورت هر کدام از آنها تا چه مبلغی می توانند از کوپن فوق استفاده کنند؟

خیر. با یک کوپن به خسارت هر سه خودرو تا سقف ۳ میلیون تومان رسیدگی می شود و مازاد را باید از جیب خودتان جبران نمایید.

ملاک پرداخت خسارت (مدارک)در بیمه نامه بدنه و ثالث چیست

اصل و کپی تمام مدارک خودروها اعم از کارت،گواهینامه ،بیمه نامه ،سند و …..

با سلام؛ جهت دریافت سابقه بیمه اتومبیل ( شخص ثالث و بدنه) بمنظور ترجمه و ارسال به خارج از کشور چه اقداماتی می بایست انجام گیردو به کجا باید مراجعه کرد؟ آیا بصورت انلاین امکان دریافت وجود دارد یا باید حضورا مراجعه کرد؟ با سپاس لیلا خسروی

باید حضورا مالک به همراه سند و کارت شناسایی و شماره بیمه نامه های مربوطه به خ سعدی شمالی بالاتر از ۴ راه مخبرالدوله بیمه ایران طبقه دوم مراجعه نماید.

با سلام و عرض خسته نباشید. دریافت خسارت بیمه اتومبیل تا چه مبلغی بدون کروکی راهنمایی و رانندگی قابل پرداخت می‌باشد. باتشکر

تا مبلغ ۱۵۰۰۰۰۰۰ ریال در رشته ثالث و با حضور طرفین.در بیمه نامه بدنه تا ۵۰۰۰۰۰۰ ریال.

سلام در صورتیکه شخصی اتومبیل خود را تعویض کند . آیا می تواند سابقه تخفیف به علت عدم خسارت را به اتومبیلی دیگر انتقال دهد.

بله . اما باید برای خودرویی که تخفیف داشته و فروخته یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر نماید.

سلام لطفا بفرمایید در صورت تصادفی که خسارت آن زیر یک میلیون و پانصد هزارتومان است باید صبر کنیم تا پلیس بیاید – باید چکار کنیم. با تشکر

در صورتیکه مقصر و زیاندیده مشخص باشند طرفین به یکی از شعب خسارتی مراجعه و اعلام خسارت نمایید و نیازی بحضور پلیس نمی باشد.

سلام دوست عزیز من مدتی پیش سانتافه را مبلغ۱۲۰۰۰۰۰تومان بیمه کردم بعد از ۵ماه متقاضای ابطال بیمه نامه را کردم ولی در کمال تعجب به من مبلغ ۳۲۰۰۰۰تومان پول میخواستن برگست دهند که من قبول نکردم لطفا راهنمائی کنید که ایا برای مدت ۵ماه بیمه باید ۹۰۰۰۰۰هزار تومان بیمه از من کسر شود در ضمن بیمه اسیا بودم

اینجانب از قوانین جاری بیمه آسیا مطلع نمی باشم. اما در بیمه ایران ، تعرفه فسخ بیمه نامه طبق تعرفه اعلامی شورای عالی بیمه محاسبه می گردد و اینجانب بدون داشتن رونوشت بیمه نامه و نحوه پرداخت حق بیمه قادر به محاسبه میزان دقیق حق بیمه برگشتی شما نمی باشم.

با سلام پدرم کارمند بازنشسته بیمه ایران می باشد.تا چند سال پیش ۷۵% تخفیف به بیمه نامه من تعلق می گرفت.اما اعلام شد که اتومبیل باید حتماٌ بنام پدرم باشد.آیا هنوز هم نمی توانم از این تخفیف استفاده کنم در صورتی که اتومبیل بنام من می باشد یا قانون تعغیر کرده؟ با تشکر

خیر . شما نمیتوانید از تخفیف ۷۵% پدرتان استفاده نمایید.

سلام در تارخ ۲۵/۷/۹۰ به دفتر نمایندگی بیمه ایران دفتر ماهشهر کد (۳۲۴۸۲) جهت بیمه نامه شخص ثالث پراید ۱۳۲ مدل مهر ماه سال ۸۹ مراجعه و با احتساب ۱۰% تخفیف از اینجانب مبلغ ۲۷۰۰۰۰۰ ریال دریافت نموده لازم به ذکر است قبلا بیمه ملت بوده وبیمه نامه ام مفقود شده که گواهی آن برایم صادر گردیده وتا بحال از بیمه نامه مذکور به لطف خدا استفاده نشده .باتوجه به تکمیل نمودن فرم مربوطه و پرداخت وجه وامضای بیمه نامه مسئول مربوطه میفرمایند باید ۲۹۰۰۰۰ ریال دیگر بابت حذف تخفیف ۱۰% که شامل شما نمی باشد باید پرداخت کنید حال سئوالم این است بصرف گم کردن بیمه نامه آیا بیمه باید از تعهدی که داده شانه خالی کند .یک گلایه دیگر البته به بیمه فوق یک بیمه زورکی آتش سوزی به ناف بنده بستند که بگذریم…..

طبق قوانین جاری با عنایت به مفقود شدن بیمه اولیه شما ،بیمه نامه جدید نباید با تخفیف صادر گردد و نمایندگی کار را طبق مقررات انجام نداده و در ابتدا نباید به شما تخفیف می داد و در حال حاضر در صورت عدم پرداخت توسط حضرتعالی،نماینده خود موظف به جبران می باشد.

با سلام از کدام دفتر بیمه ایران می توانم سابقه بیمه به زبان انگلیسی برای رفتن به کشور امریکا بگیرم؟ با تشکر

اگر در تهران می باشید با مراجعه حضوری به بالاتر از ۴ راه مخبرالدوله بیمه ایران مدیریت اتومبیل می توانید سوابق خود را دریافت نمایید و سپس به دارالترجمه و وزارت امور خارجه رفته و باقی امورات را انجام دهید و اگر در شهرستان می باشید با مراجعه به شعبه مرکزی بیمه ایران پیگیری فرمایید

قیمت بیمه ماشین با۷سال تخفیف

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

به سلام هزینه الحاقی بیمه شخص ثالث اتوموبیل به عهده بیمه گر می باشد یا شرکت بیمه؟

الحاقی کدام موضوع؟

با سلام آیا بیمه برای شش ماه ماشین را بیمه می کند و مبلغ آن چقدر است

بله ولی برای بیمه گزار به صرفه نمی باشد و توصیه می کنم که بیمه نامه کوتاه مدت خریداری ننمایید.جهت اطلاع از مبلغ به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

با سلام. بنده از بیمه یک ساله ایران خودرو به همرا کارت طلایی استفاده کرده ام. با اتمام دوره بیمه مایلم در بیمه ایران ثبت نام کنم: پژو ۲۰۶ ثیپ ۵ مدل ۸۹ ۱٫آیا عدم استفاده از بیمه ایران خودرو سبب تخفیف در بیمه ایران میشود ؟ ۲٫هزینه بیمه ثالث و بیمه سرقت خودرو حدودا چقدر خواهد شد ؟ با تشکر

کارت طلایی ایران خودرو بیمه نامه نمی باشد و شامل هیچ گونه تخفیفی نمی گردد.جهت اطلاع از میزان حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

سلام ، در خصوص اختلاف در نرخ حق بیمه وانت/کامیونت نیسان لطفا” شفاف سازی فرمائید . در برخی از شعب نوع وسیله نقلیه را وانت محاسبه می نمایند با نرخ ۵/۱ % حق بیمه .، و در برخی از شعب دیگر نوع وسیله را کامیونت محاسبه می نمایند با نرخ ۵/۲ % حق بیمه .

وانت نیسان با توجه به اصلاحیه راهنمایی و رانندگی وانت می باشد و زمان صدور باید وانت را وارد نمایید

یا سلام بنده ماشین خودم و خانم ام را در حیاط خانه پارک کردم و متاسفانه شبانه ماشین های مارا در حیاط خانه آتش زدند بطوری که ماشین خودم کامل سمت موتوری اش سوخت و کارشناس بیمه ان را توتال لاست اعلام کردند و گزارش حادثه را به تهران ارجاع دادند (پژو ۲۰۶ v8) و ماشین همسرم از شیشه عقب تا عقب ان (پراید) کامل سوخت که ان در جلوی پؤو قرار داشت ماشین های ما بیمه بدنه دارند و همچنین ماشین پراید همسایه مان نیز از از قسمت عقب ماشین (سپر و چراخ عقب و گلگیرعقب سمت شاگرد سوخت که ان فقط بیمه ثالث داشت لطفا راهنمایی ام کنید کا آیا بیمه خسارت ماشین ها را پرداخت خواهد کرد

بستگی به گزارشات تنظیمی کلانتری و آتش نشانی دارد.دلیل آتش سوزی اگر خصومت های شخصی باشد از محل بیمه نامه بدنه خسارت غیر قابل رسیدگی می باشد ولی از محل ثالث خسارت خودروی همسایه شما قابل پرداخت است

اگر مشخصات بیمه را گم کنی دوباره صادر می شود یا نه؟_باید چه کنیم در این صورت؟_با تشکر

با سلام و احترام.با ارائه مستندات لازم به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه تا گواهی بیمه نامه خود را دریافت نمایید

من می خواهم برای انواع بیمه ها مخصوصا بیمه اتومبیل بازاریابی کنم. برای همین دنبال بیمه ای هستم که بتواند بهترین خدمات را برای دارندگان اتومبیل داشته باشد از قیمت پایین گرفته تا تعدد بالای واحدهای پرداخت خسارت و پرداخت خسارت آنی و … همه و همه مسائلی که ممکن است دارندگان اتومبیل برای راحتی جذب آن بیمه شوند. با اینکه شما مشاور بیمه ایران هستید ممنون می شوم نقاط ضعف و قوت بیمه های مختلف را در مورد بیمه اتومبیل به من بگویید. تشکر

از نظر کیفیت خدمات دهی و کثرت شعب پرداخت خسارت و با در اختیار داشتن بیش از ۶۰۰۰ نمایندگی در سراسر کشور بنظر می رسد بیمه ایران در بازار بیمه حرف اول را بزند

با سلام،در صورتی که مقصر حادثه حاضر به مراجعه به بیمه برای استفاده از بیمه اتومبیل خود نشود آیا می توان با در دست داشتن بیمه نامه و کارت خودرو فرد مقصر و بدون حضور او خسارت دریافت کرد؟

خیر.می توانید از مقصرتان شکایت نموده و از طریق قانون پیگیری نمایید

بیمه اتومبیل خود را در کیف قاپی از دست داده ام چه باید بکنم؟

با در دست داشتن سند خودرو و کارت شناسایی به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه نمایید

با سلام من راننده پراید در خرداد ۹۰ با یک موتورسوار تصادف کردم و پس از چند روز در بیمه ایران برای خسارت دیه تشکیل پرونده دادم و نهایتا حکم قطعی حدود ۷ درصد دیه کامل در تاریخ ۲۳/۷/۹۰ صادر شد و گفتند که ۴۰ تا ۵۰ روز دیگر به اجرای احکام دادسرا برای مدارک مورد نیاز بیمه مراجعه کنید و پس از پیگیری های مکرر بالاخره در ۷/۹/۹۰ پرونده به اجرای احکام رسید و موفق به دریافت مدارک برابراصل شده و در همان روز تحویل بیمه دادم و بیمه هم به من گفتند که ۱۵ روز کاری دیگر برای پیگیری بیایید. حال سوال بنده این است:اجرای احکام بنده را به نرخ جدید ملزم به پرداخت کرده(یعنی حدود ۵/۴ میلیون و سقف بیمه من۹۰ میلیون است) و با توجه به اینکه حکم قطعی یک هفته قبل از افزایش نرخ دیه میباشد ولی سیر قانونی پرونده بیش از یک هفته طول میکشد(از دادگاه به اجرای احکام ۴۳ روز و حسابرسی بیمه ۱۵ روز کاری) و من هیچ نقشی در این تاخیر ندارم و هیچ تعللی از طرف من نبوده. آیا بیمه خسارت را کامل و بر اساس نرخ جدید پرداخت میکندیا …؟ لطفا من را راهنمایی فرمایید قبلا از زحمات شما کمال تشکر را دارم. لطفا فوری…!

خیر متاسفانه خسارت با عنایت به تاریخ قطعیت رای پرداخت می گردد

سلام خسته نباشید . من بیمه نامه ماشینمو گم کردم از کجا و چطور باید شروع کنم .

با در دست داشتن سند خودرو و کارت شناسایی به محل صدور بیمه نامه خود مراجعه نمایید

با سلام یک سئوال دارم این هست بنده راننده تاکسی فرودگاه هستم میخواستم بدانم تاکسی با چه شرایتی بیمه کنم و کدام نمایندگی برم که قیمتش پایین باشه.. ممنون

تمام نمایندگی های سراسر کشور یک قیمت را به شما ارائه می نمایند.اگر تعهدات جانی و مالی بیمه نامه خود را بالاتر خریداری نمایید از حاشیه امنیت بهتری برخوردار می گردید

با سلام و احترام بیمه اتومبیل ،بیمه شخص ثالث ،بیمه بدنه درسال چه قیمتی دارد؟و شامل چه خسارت هایی می باشد؟ با تشکر

جهت اطلاع از قیمت لطفا به یکی از نمایندگی ها مراجعه نمایید و جهت اطلاع از پوشش بیمه نامه ها می توانید شرایط عمومی بیمه نامه ها را مطالعه نمایید

باسلام و عرض خسته نباشید پدر خانم من روز دوشنبه۲۸/۹/۱۳۹۰ با دو نفر خانم تصادف کرده و خودش به بیمارستان رسونده و یکنفر لگن وپاش شکسته و دیگری یک مقدار منگ میباشد ۱- آیا در محرم و صفر بیمه دوبرابر به شخص صدمه دیده میدهند۲- دادگاه گفته که اگر یکنفرشان تا ۵روز دیگه که محرم تمام میشه خدای نکرده بمیره بیمه دوبل به ایشان تعلق نمی گیرد لطفأ راهنمایی کنید ما چه کار بکنیم بیمه پدر خانومم ۶۰میلیون دادگاه بریده ایشان رفته بیمه مرکزی گفتند با درخواست تبصره میکردید حالا میتونه درخواست کنه . باتشکر

در ماه حرام فقط دیه فوت افزایش می یابد نه دیه آسیب دیدگی در ضمن در ماه حرام دیه فوت دو برابر نمی شود بلکه بی میزان ۳۳% افزایش می یابد.متاسفانه در حال حاضر هر اقدامی نوشدارو پس از مرگ سهراب است در نتیجه باید رضایت اولیای دم را جلب نمایید

باسلام مبلغ بیمه خودرو سواری هم اکنون چقدراست

جهت اطلاع از میزان حق بیمه لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمایید

به نام خدا با سلام ، من کارگزار رسمی بیمه هستم ودارای کد همکاری با شرکت بیمه ایران با توجه به کثرت مراجعین بیمه های اتومبیل به کارگزارن واهمیت تسریع زمان در اعلام نرخ وسپس صدور بیمه نامه ها ی اتومبیل خواهشمند است تمهیداتی را در نظر گرفته تا ۱-کارگزارن بتوانند بصورت آنلاین نرخ حق بیمه را در سیستم محاسبه نموده وبه بیمه گزار اعلام نمایند چون با توجه با مشغله شعبات وسختی ارتباط تلفنی در ،دریافت نرخ بیمه های اتومبیل و از طرفی لزوم تسریع در بیمه های اتومبیل مشکلات کرگزاران چند برابر می شود و۲- درخواست دیگر این است که تمهیداتی سنجیده شود که کارگزارن بتوانند از طریق سیستم آنلاین مبلغ حق بیمه را پرداخت یا همچون نمایندگان دارای موجودی صندوق باشند تا بتوانند سریعتر امور مالی بیمه نامه ها انجام بدهند ۳- در صورت امکان سیستم طوری طراحی شود که در دفاتر نمایندگی بیمه امکان صدور بیمه نامه برای کارگزاران با کد کارگزاری فراهم شود ی۴- در صورت امکان کارگزاران بتوانند از طریق سیستم آنلاین بیمه نامه را کامل ومبلغ حق بیمه را پرداخت وفقط برای پرینت نهایی به شعبات یا نمایندگان مراجعه نمایند. با تشکر از شما که امکان طرح درخواست ها ونیاز های اساسی صنعت بیمه را فراهم نمود ه اید .درود وسپاس فراوان

از پیشنهادات شما متشکریم.پیشنهادات شما به مدیریت محترم انفورماتیک منتقل می گردد

در یک تصادف اتومبیل مقصر هم دارای بیمه بدنه و هم دارای بیمه شخص ثالث می باشد آیا امکان پرداخت هر دو خسارت توسط بیمه بدنه می باشد؟

خیر.اگر در حادثه زیاندیده باشید از محل بیمه نامه ثالث مقصر و اگر مقصر باشید از محل بیمه نامه بدنه خود خسارت دریافت می نمایید و جبران خسارت از محل دو بیمه نامه ممکن نمی باشد

در تصادفی خسارت دیده میباشم که هزینه صافکاری ۶۵۰٫۰۰۰ تومان میباشد ولی بیمه ایران ۳۰۰٫۰۰۰ تومان پرداخت میکند

با مراجعه به شعبه ای که خسارت را برآورد نموده اند می توانید درخواست معرفی به تعمیرگاه نموده و با هزینه برآوردی خودروی خود را بازسازی نمایید

سلام با مراجعه به یکی از شعبه های اراک مبلغ بیمه شخص ثالث را با ۲۰۰۰۰ تومان کمتر از شعبه های دیگر صادر کردند و خود اذعان داشتند بعضی بیمه ها نمی گویند سال قبل این مبلغ را بیشتر داده ای علت چیست؟

با توجه به تصویب قانون جدید مقرر شد مبلغی که با عنوان ردیف ۱۶۰۱۱۱ دریافت شده به ارباب رجوع بازگردد .بیمه ایران این قانون را رعایت کرده و در خصوص سایر شرکت ها اینجانب اطلاع ندارم و مبلغی که عنوان نمودید مربوط به این موضوع می باشد

با عرض سلام میخواستم ببینم تمدید یا خرید بیمه نامه اتومبیل از طریق اینترنت یا غیر حضوری ممکن می باشد یا خیر؟

متاسفانه فعلا این امکان وجود ندارد

با سلام هفته قبل جهت صدور بیمه شخص ثالث به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نمودم پس از صدور بیمه متوجه شدم که حروف لاتین شماره موتور خودرو که در کارت ماشین حرف J بوده به اشتباه G چاپ شده همان موقع به مسئول نمایندگی اطلاع دادم و ایشان اظهار داشت که در سیستم ما همان حرف G تعریف شده است (ادعای ایشان برای من غیر قابل قبول بود) لطفا راهنمایی فرمایید که این اشتباه اپراتور در موقع نیاز به بیمه برای من مشکل ساز خواهد بود یا نه ؟ با تشکر

لطفا مجددا مراجعه نمایید و نسبت به اصلاح شماره موتور و دریافت الحاقی اصلاحی اقدام فرمایید

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما کارکنان وکارمندان و کارشناسان بیمه ایران .سوال من راجع به تعدد خسارت است لطف کنید تمام اطلاعات مربوط به این موضوع رابرای من مشخص کرده و توضیح دهید.مثلا اگر یک برش خسارتی نداشت چند درصد؟ اگر دوتا؟ اگر سه تا؟و اگر چهارتا نداشت چند درصد؟ همچنین در صدور بیمه نامه شخص ثالث مزدا دو کابین ۲۰۰۰ ظرفیت ان چقدر باید نوشته شود؟چون روی کارت ماشین نوشته ۴ نفر+۵۰۰ کیلو و روی بیمه نامه قبلی ان هم که بیمه ملت است نوشته شده ۴ نفر +۷۰۰ کیلو. و همان طور که مستحضرید در بیمه ایران در قسمت ظرفیت باید فقط عدد نوشته شود.پس تناژ ان چقدر باید نوشته شود ؟ ۵۰۰ کیلو؟ ۷۰۰ کیلو؟ یا ۲ تن ؟

لطفا با عنایت به حساس بودن صدور بیمه نامه شخص ثالث هماهنگی های لازم را به شعبه محل فعالیتتان انجام دهید تا در آینده مشکلی برای شما پیش نیاید.برای استفاده از برشها بنا به اینکه خسارت پرداخت شده مالی باشد یا جانی جریمه های متفاوتی دارد مثلا یک بار مالی ۱۰% دو بار مالی ۲۰% سه بار مالی ۴۰% و چهار بار مالی ۸۰% جریمه و یک بار جانی ۲۰% دو بار جانی ۴۰% سه بار جانی ۶۰% و چهاربار جانی ۱۰۰% جریمه تعلق می گیرد.در خصوص وانت مزدا هر چه ظرفیت بارگیری در کارت انتظامی قید شده است مدنظر می باشد

با عرض سلام بنده اتومبیل ۴۰۵ خود را سال ۸۹ بیمه کردم و تا کنون از خدمات طلایی ایران خودرو استفاده کردم حال سوال بنده این است : ۱ – آیا تخفیف به بنده داده می شود(از بین های بیمه استفاده نکردم) ۲ – آیا بیمه بدنه و شخص ثالث قسطی می شود پرداخت کرد؟

به کارت طلایی تخفیف تعلق نمی گیرد اما اگر از بیمه نامه شخص ثالث خود استفاده ننموده باشید می توانید از آن تخفیف هم در بیمه نامه ثالث و هم در بیمه نامه بدنه در بیمه ایران استفاده نمایید.بیمه نامه ثالث نقدی می باشد اما بیمه نامه بدنه را می توانید قسطی صادر نمایید

باسلام یک اتومبیل سواری در تیرماه خریداری کردم تمامی مدارک من رو حالا سرقت کردن که بیمه نامه اتومبیل هم از جمله مدارک سرقت رفته می خواستم بدونم که چند سال تخفیف آن باطل می شود یانه؟ باتشکر

اگر نامه سرقت را ارائه فرمائید و با مراجعه به محل صدور بیمه نامه خود المثنی دریافت نمایید می توانید از تمام تخفیفات خود بهره مند شوید

با سلام من یک پراید مدل ۱۴/۱۱/۸۷ دارم میخواستم بدونم مبلغ بیمه اش چقدر میشه؟

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

مناسب نبودن گواهی نامه با اتوموبیل به چه معناست؟ آیانداشتن آینه مخصوص برای راننده ی یک چشم برای راننده ای که از جلو ماشین تصادف کرده شامل این بند می شود؟ در صورت مثبت بودن جواب ، سالم بودن چراغها ، باد لاستیک ، جلوبندی ، داشتن آینه و . . . خیلی چیزهای دیگر هم باید چک شود .

رانندگان موظف به رعایت شرایط ذکر شده در گواهینامه خود می باشند و در صورت عدم رعایت آن شرایط یعی فرد مجاز به رانندگی نمی باشد و مشمول شرایط خاص خود می باشد و این مساله با مشکلات جلوبندی و باد لاستیک و …. متفاوت می باشد

چرا بیمه ایران برنامه صدور بیمه نامه ثالث،بدنه و آتش سوزی را در اختیار نمایندگان خود قرار نمی دهد؟زیرا با خراب شدن سیستم هم باید وقت زیادی گذاشت هم هزینه بالایی برای نصب یک برنامه ساده متقبل شد

به امید خدا مقرر شده است تمام برنامه های شرکت تحت وب شده و این گونه مشکلات مرتفع گردد

مبلغ بیمه پراید چقدرمی باشد

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

مبلغ بیمه نامه شخص ثالث یک ساله پراید چقدرمی باشد

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

با سلام ۱-بیمه نامه بنده به علت عدم استفاده از ماشین و عدم کنترل تاریخ بیمه نامه مدت سه ماه نیم از اعتبار آن گذشته است . اکنون برای بیمه کردن ماشین چه مراحلی را باید طی کنم. با تشکر

به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه نموده تا خودرو بازدید شود و با ارائه اصل بیمه نامه از تخفیفات سنوات گذشته بهره مند شوید

با سلام در تصادفهای جرحی سقف مبلغی که بابت خسارت اتوموبیل و دیه فرد حادثه دیده (سرنشین) پرداخت می شود چقدر است؟و همچنین اینکه اگر تصادف در زمان قبل از افزایش سقف مبلغ دیه باشد و زمان پرداخت دیه مربوط به بعد از تصویب این قانون باشد مبنای محاسبات کدام است ؟

به غیر از راننده باقی افراد داخل خودرو تا سقف ظرفیت مجاز شخص ثالث منظور شده و تا مبلغ دیه کامل غرامت دریافت می نمایند.در خصوص حوادثی که تاریخ وقوع قبل از افزایش نرخ دیه باشد ملاک پرداخت در شرکتهای بیمه همان نرخ مندرج در بیمه نامه می باشد

سوال:سلام ماشسی من ۸سال تخفیف داره الان می خوام بفروشم ماشین صفر بخرم سوال : می تونم تخفیف این ماشینو انتقال بدم به ماشین جدید اگر الان نمی شه قانونش کی اجرایی میشه؟ باتشکر پاسخ:اگر برای خودروی قدیم خود یک بیمه نامه بدون تخفیف صادر نمایید می توانید تخفیفات را منتقل نمایید.البته موضوع باید با هماهنگی مدیریت اتومبیل واقع در ۴ راه مخبرالدوله انجام شود سوال:سلام.تشکر از پاسخ حضرتعالی محل سکونتم قمه تویه قم باید کجا مراجعه کنم؟

به شعبه مرکزی قم مراجعه فرمایید

باسلام میخواستم بدانم امروز بیمه پیکان مدل ۸۱ با ۵سال تخفیف چند میشود. باتشکر صابر از ارومیه

برای مبلغ بیمه نامه خود به یکی از نمایندگان بیمه ایران در نزدیکی محل سکونت و یا محل کار خود مراجعه نمایید(با توجه به متغیر بودن پوشش ها مبلغ حق بیمه متفاوت می باشد)

با سلام خواهشمندم در خصوص بیمه خودرو برای سفر به ترکیه با هزینه بیمه توضیح دهید با تشکر جواد

با سلام و احترام.در مبادی خروج از کشور نمایندگی های بیمه ایران مستقر می باشند و جهت اطلاع از نحوه و قیمت می توانید مراجعه فرمایید و در غیر اینصورت می توانید با مراجعه به شعبه مطهری واقع در خ شهید مطهری بعد از ۴ راه قائم مقام اطلاعات بیشتری کسب نمایید

با سلام از کارگزاری تدبیر مشهد مزاحم میشماگه ممکنه لیست قیمت بیمه نامه های ثالث ایران رو میخواستم

با سلام و احترام.لطفا به یکی از نمایندگی های بیمه ایران مراجعه فرمایید

با سلام و خسته نباشید. متاسفانه بیمه اتومبیل اینجانب در اثر سهل انگاری گم شده . به بیمه مرکزی ایران در اصفهان مراجعه کرده و می گویند دیگر به من تخفیف تعلق نمیگیرد. ایا درست است؟ مگه اعتباره بیمه من به یک برگه بوده که با گم شدنش سابقه بیمه من از بین بره و تمامه تخفیفات حذف بشه. خواهشن در این مورد راهنمایی کنید.

با سلام و احترام.تخفیفات امسال تعلق نمی گیرد و در صورت عدم تصادف سال آینده زمان تمدید لحاظ می گردد

آیا شخصی که در صحنه تصادف بیمه نامه من را تحویل گرفته می تواند بدون حضور من از بیمه نامه من استفاده کند و خسارت ماشین خود را بگیرد؟

اگر کروکی نداشته باشد خیر نمی تواند بدون حضور شما خسارت دریافت نماید

با سلام حدود دو ماه پیش با موتوری تصادف کردم طرف یک دست و یک پایش شکت متاسفانه من گواهینامه نداشتم موقع تصادف خواستم بدانم آیا بیمه دیه طرف مقابل را پرداخت میکند و چند و جون آن چگونه است

اگر خودروی شما بیمه نامه شخص ثالث داشته باشد بیمه دیه را می پردازد و از شما دریافت می نماید

با سلام. اینجانب راننده مقصر در تصادفی هستم. این تصادف هیچ خسارت جانی نداشته است. افسر راهنمایی و رانندگی با این توضیح که میزان خسارت وارده به ماشین غیر مقصر حدود پانصد هزار تومان است به راننده غیر مقصر کروکی نداد. در دفتر بیمه کوپن من به راننده غیرمقصر داده شد. اما کارشناس بیمه میزان خسارات را بیشتر از میزان تعهد شرکت اعلام نمود. راننده غیر مقصر نیز کل میزان تعهد شرکت را از بیمه دریافت کرد و خودروی خود را با مبلغ بالای سه میلیون تومان تعمیر نمود. حالا از من شکایت کرده که بقیه هزینه ای که کرده را از من بگیرد. اما من اعتقاد دارم که خسارت خودروی او که واقعا در اثر این تصادف ایجاد شده باشد، نمی توانسته این قدر زیاد باشد. از طرف دیگر من برای استفاده از بیمه طلایی خودروی خود از راهنمایی و رانندگی کروکی دریافت نمودم که خسارت وارد بر ماشین غیر مقصر را سپر و دو چراغ جلو اعلام نموده است. حالا تکلیف من چیست. آیا کروکی ملاک است یا گزارش کارشناس بیمه؟ و اگر این دو با هم مغایرت عمده داشته باشند، تکلیف چیست؟

با عرض سلام و احترام . در اینگونه موارد می توانید با مراجعه به کارشناس رسمی دادگستری از میزان دقیق خسارت آگاه گردید.

منبع:http://www.iraninsurance.ir/

 

—————

X [sj[X ;dgX ;hgjX jivhkX lv;cX جستجوی وکیلجستجوی وکلاچگونه وکلای تهران را پیدا کنیمچطوری آدرس وکلای تهران را پیدا کنیمجستجوی وکیل در تهران و البرزاسامی وکلااسامی وکلای کانون مرکزوکلای کانون مرکزسرچ وکلای کانون مرکزشماره تلفنشماره تلفن وکلای تهرانوکلای دادگستریوکلای پایه یکوکیل پایه یکوکیل پایه یک دادگستریوکیلپایه یکوکیل پایه ۱ دادگستریپایه ۱ دادگستریپایه۱وکیل پایه۱ دادگستریوکلای کانون تهرانبهترین وکلای ایرانمعرفی وکلای خوبمشاوره برای انتخاب وکیلبهترین وکیل در زمینه قتلبهترین وکیل در زمینه طلاقبهترین وکیل در زمینه مواد مخدرقاچاق کالاوکیل متبحر در دیوان عدالت اداریوکیل دادگستریوکیل خوب برای ملکبهترین وکیل برای بحث قراردادهابهترین وکلا برای امر وکالتبهرین وکلا برای دیوان عالی کشوردیوان عالی کشوروکیل کارکشته برای دعاوی نفتیقراردادهای نفتی X شکستگی استخوان دست ودیه متعلقهX دیهX مقدار دیهX فاضل دیهX مقدار دیه پاX مقدار دیه دستX دیه خراشیدگی صورتX دیه شکستن سرX دیه کندن موX مبلغ دیهX راهکار دریافت دیهX ndiX ndi \hX a;aj’dX ndi kohuX ndi rxu nsjX قطع دستX دیه انگشتX مشاوره در مورد دیهX مشاوره در مورد دیه پاX دیه دست راستX دیه دست چپX دیه انگشت شستX دیه انگشت میانیX دیه گوشX دیه چشمX دیه بریدنX دیه بریدگی دستX دیه انگشتان پاX دیه استخوان پاX دیه ساق پاX خراشیدگی ساق پاX دیه ناخنX دیه ناخن دستX دیه ناخن پاX دیه آرنجX دیه بریدگی گوشX دیه خراش صورتX دیه سیلی به صورتX دیه خون

مشاوره حقوقیX مشاوره حقوقی رایگانX مشاوره حقوقی با وکیل دادگستریX وکیل پایه یک دادگستریX وکالت در دعاویX وکیل پایه یک در تهرانX وکیل پایه یک دادگستری در تهرانX تهران و وکالت دادگستریX مشاوره حقوقی با وکیلX وکیل دارای پروانه در تهرانX وکالت در مرکزX وکیل البرزX وکیل متبحر در دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای دعاوی دیوان عدالت اداریX بهترین وکیل برای قتلX بهترین وکیل برای دیوان عالی کشورX بهترین وکیل در ایرانX قدرتمندترین وکیل ایرانX وکالت اتفاقیX وکالت تسخیریX وکالت رایگانX مواد مخدرX قاچاق کالا-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن

نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-نحوه گرفتن طلاق توافقیX مدارک لازم برای طلاق توافقیX طلاق توافقیX طلاقX مهریهX مهریه و اجرای آنX چگونه مهریه خود را به اجرا به گذاریمX مهریه و نفقهX گرفتن نفقهX زن و شوهرX به زندان انداختنX حبسX حبس شوهرX حق حبسX حضانتX مدارک لازمX xghrX توافقیX دادگاه خانوادهX مدت طلاق توافقیX سیر طلاق توافقیX پروسه طلاق توافقی، ,;dg \hdi d; nhn’sjvdT ,;hgj nv xghr j,htrd- nhno,hsj xghr j,htrdT xghr j,htrdT j,htr nv xghrT lnhv; xghr j,htrd، وکیل پایه یک دادگستری، وکالت در تهران، وکیل در تهران، وکیل تهران، وکیل مشهد، وکیل دادگستری، وکیل پایه یک، وکالت پایه یک دادگستری، وکالت تخصصی در طلاق، طلاق به شیوه توافقی مدت طلاق توافقی- چه مدت باید در دادگاه انتظار کشید برای صدور رای، صدور رای، اجرای رای، ابلاغ رای، مهریه و نفقه و نحوه گرفتن آن، حبس شوهر در طلاق توافقی، طلاق توافقی و حضانت، حضانت دختر، حضانت پسر، در طلاق توافقی حضانت به چه کسی می رسد، در طلاق چه مدارکی لازم است، مدارک لازم برای تشکیل پرونده طلاق، طلاق از شوهر معتاد، اعتیاد و طلاق، طلاق در کوتاه ترین زمان، برای طلاق سریع چکار کنیم، راه حل های طلاق، راه حل های طلاق توافقی، طلاق و توافق در آن، طلاق توافقی با استفاده از وکیل، وکیل در طلاق، تبحر در امر وکالت، حق حبس، تکلیف فرزندان، تکلیف خانه، تکلیف دختر، تکلیف پسر، حقوق زن-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X جبران خسارتدریافت خسارتمشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانوکیل پایه یکX ;dgX ;dg \hdi d;X ;dg \hdi d; nhn’sjvdX طلاق توافقیطلاقوکیل پایه ۱وکیل پایه ۱ دادگستریازدواجتقاضای طلاقسازشگواهی سازشعدم امکان سازشحق مسکنثبت گواهی طلاقطلاق از توافقچگونه طلاق بگیریمچگونه طلاق توافقی بگیریمرابطه نامشروعمهریهنفقهX livdiX ktriX h[vhd p;lX h[vhd hp;hl ;dvtdX h[vhd hp;hl lnkdX ilsvdhfdX shdj ilsvdhfdX نحوه طلاقمدارک لازم برای طلاقعسر حرجطلاق از روی عسر و حرجشکایت همسرشکایت از اقامتگاه زنتابعیتتبدیل تابعیتمهاجرت به خارج از کشورفحاشیتوهین-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریازدواجبررسی عضویت در سایت های همسریابیترک منزلتوافقجق مسکنحقوق و فقهزن شوهر دارشکایت از همسرطلاقطلاق توافقیعضویت در سایت های همسریابیملکنفقهکلاهبرداری-X ilsvdhfdX livdiX shdj ilsvdhfdX xghrX آثار طلاق در رابطه همسریازدواجبررسی عضویت در سایت های همسریابیترک منزلتوافقجق مسکنحقوق و فقهزن شوهر دارشکایت از همسرطلاقطلاق توافقیعضویت در سایت های همسریابیملکنفقهکلاهبرداری

 

No votes yet.
Please wait...

About ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: 66965272 -021

Check Also

کتاب متون فقه جزایی(حدود قصاص دیات- قضا و شهادت) برای دکتری نیمه متمرکز ۹۶

فایل ذیل در حقیقت یک خلاصه و چکیده ای هست از کتاب متون فقه جزایی …

۳ comments

 1. سلام وقت بخیر
  من ٢٨ آذر ماه تصادف کرده ام و زیاندیده هستم. از روز تصادف تا به امروز درگیر کارهای بیمه و نمایندگی مجاز سایپا بوده ام. امروز کارهای دفتری آن به سرانجام رسید و قراردادی نوشتیم تا نمایندگی کار خود را شروع کند. بنا به دلایلی پشیمان شده ام و می خواهم خودرو را به تعمیرگاه دیگری ببرم. آیا اقدامات خاصی باید انجام شود؟ یا اصلا امکان دارد؟ در پرونده موجوده در بیمه ایران مشکلی پیش نمی آید؟ با تشکر از جنابعالی

  No votes yet.
  Please wait...
 2. باسلام مستحضریدکه خودروهای مرتکب جرائم خاص بارای دادگاه جزواموال ستاداجرائی فرمان حضرت امام میشوندکهستادآنهارابفروش رسانده وبنام خریداران سندجدیدصادرمینمایدوبیمه نامه شخص ثالث این خودروهاازتاریخ سندجدیدوبدون تخفیف عدم خسارت وبدون جریمه دیرکردانجام میشودآیادراین موردبخشنامه ای وجوددارد؟لطفاراهنمائی بفرمائید متشکرم

  No votes yet.
  Please wait...
 3. باسلام
  من چند روز پیش تصادف کردم افسر اومد مقصر ۱۰۰%طرف مقابل مشخص کرد اما طرف مقابل قبول نکردو گفت من اعتراض میزنم درخواست کارشناس میدم افسر هم مدارک منو هم طرف مقابل گرفت ماشین طرف مقابل گفت باید ببره پارکینگ که نبرده پارکینگ الان طرف مقابل که مقصره نه ماشینه برده پارکینگ نه اعتراض زده حتی حاضر به دادن خسارتم نیست برگ بیمش دست افسره من الان برای گرفتن خسارتم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  No votes yet.
  Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *