سمانه نیکدل: دلنوشته ای خطاب به ریاست کانون مرکز


 وکیل دادگستری

سال ها پیش به جهت شرکت در مسابقات رزمی چندین بار در سطح استانی روی سکو قهرمانی ایستادم و اگر در همان دوران  به سبب پاره ای بیماریهای جسمانی مجبور به ترک این ورزش نبودم ، بزرگترین آرزویم فتح سکوهای ملی و جهانی بود و به یقین می گویم هیچ حسی مانند روی سکوی قهرمانی ایستادن ، انسان را دچار شوق و شعف درونی نمی کند.

چنانکه بسیاری از همکاران می دانند ، جناب آقای دکتر علی نجفی توانا ورزشکار می باشند  و همانگونه که  از شکستگی گوشهایشان  مشخص است ،ایشان  ورزشی را پیشه نموده است که اول رسمش پهلوانی ست.

جناب دکتر نجفی توانا می دانیم که راه شما تا قهرمانی دشوار است ، می دانیم که لایحه جامع وکالت و موضوع ادغام ، حریفان ” چغر و بد بدنی ” هستند ، می دانیم که همین دو موضوع ” گربه های سیاه “* روسای قبل از شما  هم بوده اند ، اما مرا اندیشه بر این است که شما می توانید . 

آقای دکتر یقین بدانید  که اگر شما  لایحه جامع را ” فتیله پیچ ” کنید و پروژه ادغام را ” بارانداز” نمایید ،  در نزد جامعه وکلا همان جایگاهی را خواهید یافت که “عبدالله موحد و جهان پهلوان ” در نزد ملت ایران دارند. ما از شما توقع داریم که پی در پی از این حریفان زیرگیری کنید و تنها با گارد بسته در لاک دفاعی نمانید.

البته اینجا خانه کشتی نیست که ما فقط “تماشاچی”  باشیم و از جایگاه شما را تشویق نماییم ، اینجا خانه ماست و ما یاوران شما  که البته وظیفه خطیر داوری نیز بر دوش وجدانمان نهاده شده است. 

جناب دکتر علی نجفی توانا  این شما  و این میدان مبارزه…

بروید و تمام مشکلات را یکی پس از دیگری ضربه فنی کنید و در پایان با پرچم افراشته کانون وکلا دور قهرمانی بزنید.

به امید روزی که با پشت سرگذاشتن خطر نابودی استقلال و بحران ادغام ، بر سکوی قهرمانی قامت راست کنید وما به احترامتان  بایستیم…

پی نوشت:

*گربه سیاه اصطلاحی ست در رشته های ورزشی که به حریفی اطلاق می شود که ورزشکار هرچه می کند توان پیروزی بر وی را ندارد.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

داشتن کتاب در مصاحبه دکتری چند نمره یا امتیاز دارد؟

در نوشته ذیل اطلاعاتی در مورد داشتن کتاب برای مصاحبه دکتری داده شده و اضافه بر آن سوالاتی که ممکن است در روز مصاحبه ازکتاب شما بپرسند؛ توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *