سراغ لایحه جامع وکالت را از چه نهادی بگیریم؟

معاون حقوقی و پارلمانی وزیر دادگستری اعلام کرد که لایحه جامع وکالت اکنون در قوه قضاییه است.
عبدالعلی میرکوهی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، درباره آخرین وضعیت لوایح قضایی، گفت: دولت جدید لایحه جامع وکالت را مورد بررسی قرار داد، سپس به قوه قضاییه فرستاد تا دستگاه قضایی نیز نظر خود را نسبت به این لایحه اعلام کند.

وی با بیان این که لایحه وکالت مدتی است که در قوه قضاییه مطرح است، ادامه داد: پس از اعلام نظر دستگاه قضایی، لایحه مذکور به دولت و سپس به مجلس فرستاده خواهد شد.

میرکوهی درباره اظهارات وزیر دادگستری مبنی بر ارسال لایحه جامع وکالت تا قبل از پایان سال جاری به دولت، گفت: آقای پورمحمدی به عنوان رابط قوه قضاییه با دولت و مجلس، پیگیر لایحه جامع وکالت بود و وی همچنین رییس کمیسیون لوایح دولت است که اکنون لایحه مذکور در این کمیسیون بررسی شده و باید نظر قوه قضاییه هم نسبت به آن اخذ شود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

داشتن کتاب در مصاحبه دکتری چند نمره یا امتیاز دارد؟

در نوشته ذیل اطلاعاتی در مورد داشتن کتاب برای مصاحبه دکتری داده شده و اضافه بر آن سوالاتی که ممکن است در روز مصاحبه ازکتاب شما بپرسند؛ توضیح داده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *