رادیو قانون- بررسی حقوقی رأی پرونده فساد مالی ۳۰۰۰ میلیاردی

به کوشش کانون جنبش نرم افزاری دانشگاه تهران، نشست بررسی پرونده فساد مالی اخیر (معروف به ۳۰۰۰ میلیاردی) روز دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ در سالن شیخ انصاری دانشگاه تهران برگزار شد. در این نشست دکتر سیدمحمود کاشانی (هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی) و دکتر محسن برهانی (هیات علمی دانشگاه تهران) به ابعاد حقوقی این پرونده و رأی صادره پرداختند.

برای دریافت فایل صوتی این نشست، اینجا را کلیک کنید. در آینده نزدیک مشروح مکتوب این نشست نیز در سایت تبصره قرار خواهد گرفت.

+فایل صوتی

منبع: تبصره

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق اساسی(مخصوص آزمون دکتری ۱۳۹۹)

این کتاب مخصوص آزمون دکتری 99 بوده که در تالیف آن از جزوات و کتب اساتید طراح مانند کتب حقوق اساسی و جزوات دکتری دکتر هاشمی- جزوه حقوق اساسی و کتاب بایسته های حقوق اساسی دکتر قاضی- کتاب مبانی حقوق اساسی و حقوق اساسی تطبیقی دکتر بیژن عباسی- کتاب حقوق اساسی دکتر محمدرضا ویژه- کتاب کلیات حقوق اساسی دکتر خیرالله پروین استفاده شده است. ضمنا جهت به روز بودن کتاب، اکثر مقالات مهم اساتید حقوق عمومی ، نظرات تفسیری شورای نگهبان و جزوه های درسی این اساتید مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت اینکه بهترین راه حل جهت آشنایی با این کتاب مطالعه مقدمه کتاب و یا مشاهده نمونه صفحاتی از این کتاب است که باعث می شود قضاوتی دقیق تر در مورد محتوای این کتاب برای آزمون دکتری حقوق عمومی 99 داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *