حمایت مالی از موضوعات پایان نامه ها

برای دریافت فایل اطلاعات طرح به صورت یکپارچه ، اینجا را کلیک کنید.

باسمه‌تعالی

حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری

در موضوعات مورد نیاز معاونت علمی و فناوری رییس‌جمهور

 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در راستای رسالت‌ خود در زمینه‌سازی توسعه علم و فناوری در کشور و به‌منظور بهره‌گیری از ظرفیت‌های بالقوه دانشگاه‌ها در حل مسائل حوزه‌‌های مختلف علم و فناوری کشور، برنامه حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دکتری در رشته‌های مرتبط با اولویتهای علم و فناوری کشور بویژه در رشته‌های سیاست‌گذاری و مدیریت علم و فناوری را در دستور کار قرار داده است. مهم‌ترین اهداف این برنامه عبارتند از:

– جهت‌دهی پایان‌نامه‌های دانشجویی به سمت مسائل واقعی کشور

– بررسی و پاسخ‌دهی به موضوعات اولویت‌دار، به ویژه در محدوده فعالیت‌های معاونت علمی و فناوری

– بهره‌مندی از یافته‌های جدید حوزه سیاست‌گذاری علم و فناوری در برنامه‌ها و سیاست‌های معاونت علمی و فناوری

– گسترش تعاملات معاونت علمی و فناوری، با دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی

– تسهیل و هموارسازی اجرای پایان‌نامه‌های دانشجویی

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب حقوق کار انتشارات عدلیه

بسته دکتری حقوق خصوصی آزمون دکترای نیمه متمرکز 1399

با سلام خدمت داوطلبان عزیز دکتری حقوق خصوصی- بنده ابوالقاسم شم آبادی هستم- مسئول و ناظر دپارتمان دکتری حقوق خصوصی. حتما در جریان هستید که سوالات دکتری مخصوصا در بخش حقوق مدنی و حقوق تجارت به صورت مساله ای شده است بنابراین فقط مطالعه حفظیات کارایی زیادی ندارد بلکه بایستی توانایی مساله داشته باشید. شما در کتب و بسته دکترای حقوق خصوصی سال 1399 انتشارات عدلیه مشاهده خواهید کرد که ما به این موضوع توجه کرده ایم و البته کاربردی کردن کتاب را سالهاست مدنظر قرار داده ایم؛ خلاصه اینکه گروه ما تنها نهاد تخصصی است که فقط در دکترای حقوق متمرکز است و به سایر شاخه ها و حتی آزمون وکالت و قضاوت و سردفتری نیز فعلا وارد نشده ایم و سعی کرده ایم قوی ترین کتب را در حقوق خصوصی جهت آزمون دکتری نیمه متمرکز ارائه دهیم. مسلما داوطلبی که در جریان آزمون و سوالات دکتری باشد متوجه این موضوع خواهد شد. مخصوصا اینکه اکثر موسسات کتب وکالت و قضاوت را فقط تغییر نام داده و به بسته دکتری حقوق خصوصی تغییر نام داده اند. و یا کتب ارشد را برای دکتری نیز ارائه می دهند. اما حقیقتا ما از ابتدا برای بسته دکتری حقوق خصوصی بسیار تلاش تلاش کرده ایم که در ادامه نمونه صفحاتی از کتابها را جهت رویت قرار داده ایم. ضمنا چنانچه سوالات تخصصی از آزمون دکتری تا مصاحبه دکتری دارید مجموعه ما از ساعت 4 الی 6 بعدظهر به صورت رایگان در خدمتتان هست. علی ایحال شماره های تلفن انتشارات عدلیه عبارت است از: 02166921002 02166581748 در ادامه نمونه بسته ها و جزوات دکتری حقوق خصوصی را مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *