جلوگیری از تدوین پایان نامه های تکراری با بررسی منابع پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات با بررسی بیش از ۱۲ هزار عنوان پایان‌نامه در سال ۱۳۹۲، از انجام پایان‌نامه تکراری جلوگیری کرد.
پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات در سال ۹۲، بیش از ۱۲ هزار نامه ارسالی به پژوهشگاه از سوی دانشگاه‌های کشور برای درخواست پیشینه پیشنهاده پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی را مورد بررسی قرار داد و بدین ترتیب از نگارش پایان‌نامه تکراری جلوگیری به عمل آمد.
از سال ۱۳۸۷ تاکنون، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران، گزارش پیشینه پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی را برای جلوگیری از انجام پایان‌نامه‌های تکراری یا مشابه در اختیار دانشگاه‌های متقاضی قرار می‌دهد.
گفتنی است که دانشگاه‌های کشور با ارسال نامه‌ای درخواست خود را به منظور بررسی عناوین پایان‌نامه‌ها برای جلوگیری از انجام پایان‌نامه‌های تکراری به پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ارسال کرده‌اند و این پژوهشگاه با بررسی منابع موجود در پایگاه اطلاعاتی پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها با بیش از ۲۸۰ هزار پایان‌نامه، عناوین مشابه را در اختیار دانشگاه درخواست کننده قرار می‌دهد.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق اساسی(مخصوص آزمون دکتری ۱۳۹۹)

این کتاب مخصوص آزمون دکتری 99 بوده که در تالیف آن از جزوات و کتب اساتید طراح مانند کتب حقوق اساسی و جزوات دکتری دکتر هاشمی- جزوه حقوق اساسی و کتاب بایسته های حقوق اساسی دکتر قاضی- کتاب مبانی حقوق اساسی و حقوق اساسی تطبیقی دکتر بیژن عباسی- کتاب حقوق اساسی دکتر محمدرضا ویژه- کتاب کلیات حقوق اساسی دکتر خیرالله پروین استفاده شده است. ضمنا جهت به روز بودن کتاب، اکثر مقالات مهم اساتید حقوق عمومی ، نظرات تفسیری شورای نگهبان و جزوه های درسی این اساتید مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت اینکه بهترین راه حل جهت آشنایی با این کتاب مطالعه مقدمه کتاب و یا مشاهده نمونه صفحاتی از این کتاب است که باعث می شود قضاوتی دقیق تر در مورد محتوای این کتاب برای آزمون دکتری حقوق عمومی 99 داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *