تاریخ و مکان برگزاری مصاحبه دکتری استعدادهای درخشان دانشگاه پیام نور اعلام شد(رشته حقوق)

دانشگاه پیام نور با انشتار اطلاعیه ای، تاریخ و مکان برگزاری مصاحبه دکتری استعدادهای درخشان را اعلام کرد. بر این اساس مصاحبه دکتری استعدادهای درخشان در رشته حقوق بین الملل عمومی و حقوق خصوصی در ساعت ۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۳ در محل ساختمان مرکزی دانشگاه پیام نور واقع در تهران، ابتدای اتوبان ارتش ابتدای شهرک نفت، خیابان نخل سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور، گروه فراگیر برگزار خواهد شد.

در این اطلاعیه ای تاکید شده است که فرآیند مصاحبه از ساعت ۸:۳۰ صبح در مکان های ذکر شده برگزار خواهد شد و لازم است داوطلبان کلیه مدارک و مستندات خود (اصل و تصویر) را در روز مصاحبه به همراه داشته باشند، شایان ذکر است به مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.

همچنین در این اطلاعیه مدارک لازم برای انجام مصاحبه به شرح ذیل اعلام شده است:

۱- یک۱ قطعه عکس با زمینه روشن

۲- اصل و تصویر صفحات شناسنامه

۳- اصل و تصویر کارت ملی

۴- اصل و تصویر مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه(ویژه آقایان)

*داوطلبان مرد نباید هیچ گونه منع قانونی به لحاظ وضعیت نظام وظیفه داشته باشند

۵- اصل و تصویر مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد به همراه ریز نمرات

۶- گواهی پذیرش مقالات در مجلات علمی – پژوهشی با نمایه  معتبر ملی یا بین المللی یا طرح های پژوهشی (انجام شده توسط دانشجو) در دوره تحصیلی کارشناسی ارشد

۷- ارائه تائیدیه واحدهای گذرانده توسط دانشگاه محل تحصیل (ویژه دانشجویان نیمسال چهارم مقطع کارشناسی ارشد)

۸- ارائه گواهی تعیین رتبه دانشگاه فارغ التحصیلی به دانشگاه الزامی می باشد.

۹- ارائه معرفی نامه رتبه اول تا سوم معتبر از جشنواره علمی (خوارزمی – جوان خوارزمی – رازی – فارابی) یا نفر اول المپیاد علمی دانشجویی (در صورت دارا بودن شرایط هر یک از بندهای مندرج در آئین نامه)

۱۰- گواهی صورتجلسه دفاعیه از پایان نامه کارشناسی ارشد (با درجه عالی) از دانشگاه محل تحصیل

۱۱- اصل فیش پرداختی وجه ثبت نام به مبلغ۹۵۰/۰۰۰ ریال به شماره حساب ۰۱۰۷۰۶۰۷۰۶۰۰۶ نزد بانک صادرات بنام دانشگاه پیام نور الزامی می باشد.

۱۲- ارائه فرم تعهد پرداخت شهریه (در دفاتر اسناد رسمی) پس از پذیرش

۱۳-  مدارک مربوط به سوابق ایثارگری

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق اساسی(مخصوص آزمون دکتری ۱۳۹۹)

این کتاب مخصوص آزمون دکتری 99 بوده که در تالیف آن از جزوات و کتب اساتید طراح مانند کتب حقوق اساسی و جزوات دکتری دکتر هاشمی- جزوه حقوق اساسی و کتاب بایسته های حقوق اساسی دکتر قاضی- کتاب مبانی حقوق اساسی و حقوق اساسی تطبیقی دکتر بیژن عباسی- کتاب حقوق اساسی دکتر محمدرضا ویژه- کتاب کلیات حقوق اساسی دکتر خیرالله پروین استفاده شده است. ضمنا جهت به روز بودن کتاب، اکثر مقالات مهم اساتید حقوق عمومی ، نظرات تفسیری شورای نگهبان و جزوه های درسی این اساتید مورد بررسی قرار گرفته است. در نهایت اینکه بهترین راه حل جهت آشنایی با این کتاب مطالعه مقدمه کتاب و یا مشاهده نمونه صفحاتی از این کتاب است که باعث می شود قضاوتی دقیق تر در مورد محتوای این کتاب برای آزمون دکتری حقوق عمومی 99 داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *