سرخط خبرها

بررسی پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر در سازمان ملل متحد

گزارش پژوهشی ۱۳ | بررسی پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر در سازمان ملل متحد

تاریخ  :  ۱۳۹۲/۰۳/۲۱
 سیزدهمین گزارش پژوهشی پژوهشکده مجازی حقوق با عنوان «بررسی پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر در سازمان ملل متحد» که توسط سرکار خانم زهرا سادات فروتن نگاشته شده است، منتشر شد.

سیزدهمین گزارش پژوهشی پژوهشکده مجازی حقوق با عنوان «بررسی پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر در سازمان ملل متحد» که توسط سرکار خانم زهرا سادات فروتن نگاشته شده است، منتشر شد.

این گزارش حقوقی که بهمن ماه سال گذشته چاپ شده، به «بررسی پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر در سازمان ملل متحد» پرداخته است با نظارت علمی آقای دکتر حسین خلف رضایی و به همت سرکار خانم زهرا سادات فروتن نگاشته شده است.

در این گزارش فصول زیر را می خوانید: تاریخچه و سیر عضویت فلسطین در سازمان ملل متحد، نگاهی به قطعنامه اخیر مجمع عمومی در مورد وضعیت فلسطین، بررسی وضعیت پذیرش فلسطین به عنوان دولت ناظر سازمان ملل متحد، عملکرد سازمان ملل متحد در مورد فلسطین، آثار عضویت فلسطین در سازمان ملل متحد و بررسی و ارزیابی واکنش ها به عضویت فلسطین در سازمان ملل متحد به عنوان دولت ناظر.

گفتنی است پژوهشگران می توانند گزارشات حقوقی خود را جهت انتشار به آدرس ایمیل پژوهشکده مجازی حقوق Bhpajuhesh@gmail.com ارسال نمایند تا پس از ارزیابی در قالب گزارشات حقوقی این پژوهشکده منتشر شود.

برای دریافت این گزارش حقوقی به روی گزینه دانلود در قسمت الحاقات کلیک نمایید.

 

۰/۵ امتیاز (۰)
 
الحاقات
دانلود
اندازه :۱۷۸۷ کیلوبایت
پسوند : pdf
No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: 66965272 -021

همچنین ببینید

منابع دکتری حقوق بین الملل نیمه متمرکز ۹۶

منابع دکترای حقوق بین الملل نیمه متمرکز ۹۶ حقوق بین الملل عمومی به مجموعه قواعد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *