اعلام نتایج نهایی کنکور دکتری تا ۱۲ شهریورماه

 

رییس سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج نهایی دومین دوره آزمون نیمه متمرکز دکتری تا روز سه شنبه ۱۲ شهریور ماه خبر داد.

دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با مهر گفت: نتایج نهایی آزمون دکتری تا روز سه شنبه ۱۲ شهریور ماه سال جاری اعلام می‌شود. وی ادامه داد: ۱۰ هزار و ۸۰۹ نفر در آزمون دکتری سال جاری پذیرفته شده‌اند که نسبت به سال گذشته که حدود ۸ هزار و ۹۰۰ نفر پذیرش شده بودند، حدود یک هزار و ۹۰۰ نفر تعداد پذیرش افزایش یافته است. به گزارش مهر، در آزمون دکتری سال جاری ۱۷۶ هزار و ۱۸۵ داوطلب شرکت کردند که از این تعداد ۴۵ هزار و ۱۰۶ نفر مجاز به انتخاب رشته شدند و پذیرش نهایی داوطلبان بر اساس ۵۰ درصد نتایج اولیه (۸۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۲۰ درصد معدل تراز شده) و ۵۰ درصد نتایج مصاحبه صورت می‌گیرد.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *