اعلام رضایت معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری نسبت به پرونده علی مطهری

وکیل‌مدافع علی مطهری اعلام کرد: معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری در دولت یازدهم نسبت به پرونده موکلم اعلام رضایت کرده است.

مصطفی ترک همدانی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: موکلم در سال ۸۹ نسبت به اقدامات خودسرانه افرادی که در سخنرانی سیدحسن خمینی اخلال ایجاد کرده بودند، صحبت هایی را انجام داد که از سوی معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری در دولت دهم، این سخنان مجرمانه تشخیص داده شد.

وی افزود: سخنان مطهری در سال ۸۹ باعث شد که معاونت حقوقی ریاست جمهوری علیه صحبت‌های موکل اقامه دعوا کند.

وکیل‌مدافع علی مطهری ادامه داد: پرونده موکلم به دادسرای کارکنان دولت ارجاع و پس از مدتی پرونده به شعبه نهم دادسرای فرهنگ و رسانه ارسال شد.

ترک‌همدانی خاطرنشان کرد: روز یکشنبه که برای پیگیری پرونده علی مطهری به دادسرای فرهنگ و رسانه مراجعه کردم، لایحه‌ای از سوی معاونت حقوقی ریاست جمهوری در دولت یازدهم نسبت به اعلام رضایت در مورد پرونده موکل ارایه شد، ولی به دلیل این که شعبه مربوطه بلاتصدی است فعلا این پرونده مختومه نشده است.

به گزارش ایسنا، با دستور رییس‌جمهور دولت یازدهم به معاونت حقوقی ریاست‌جمهوری، تمام شکایت‌هایی که در دولت دهم توسط دستگاه‌های دولتی از رسانه‌ها صورت گرفته بود، در صورتی که طبق قانون قابل بازپس گیری باشند، منتفی شوند.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

با شاخه کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرمشناسی و منابع آزمون برای سال ۹۸ و ۹۹ آشنا شوید

اطلاعات کاربردی درباره این شاخه: یکی از دو شاخه های پرطرفدار حقوق، شاخه جزا و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *