اظهارات جهانگیر درباره آتش‌سوزی در زندان و مرخصی برخی از محکومان پرونده فساد

 

hamidreza dastjerdi-1-181.jpg

رییس سازمان زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور، گفت: در رابطه با استفاده از دستبند و پابند الکترونیکی برای زندانیان در حال مذاکره هستیم و به نهایی شدن پروژه نزدیک می‌شویم.

 

اصغر جهانگیر در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره خبری مبنی بر اینکه برخی از محکومان پرونده فساد ۳ هزار میلیاردی بعد از مرخصی، دیگر به زندان بازنگشتند، گفت: از این موضوع بی‌اطلاع هستم و باید آن را بررسی کنم.

 

وی ادامه داد: افرادی که مشمول مرخصی می‌شوند طبق روال آیین‌نامه زندان به مرخصی می‌روند و اینکه تعدادی از آنها از مرخصی به زندان بازنگشتند مطلع نیستم.

 

رئیس سازمان زندان‌های کشور همچنین در مورد آزادی فردی که از او با عنوان معاون بابک زنجانی یاد می‌شود از زندان نیز اظهار بی‌اطلاعی کرد.

 

جهانگیر درباره آخرین خبر از دستبند و پابندهای الکترونیکی، تصریح کرد: عیوب دستبند و پابندهای الکترونیکی در طرح آزمایشی مشخص و برطرف شد؛ بنابراین امیدواریم بتوانیم تعداد بیشتری دستبند و پابند الکترونیکی سفارش بدهیم؛ زیرا به نهایی شدن پروژه نزدیک می‌شویم.

 

وی درباره آخرین جزئیات از آتش‌سوزی در زندان شهرکرد، گفت: هنوز گزارش مربوطه در این راستا به ما ارائه نشده و به محض ارائه بررسی آغاز می‌شود.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

برگزاری جلسات نقد آرا در دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران

دهمین نشست نقد آراء به همت پژوهشگاه قوه قضائیه و معاونت آموزش دادگستری استان تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *