اطلاعیه تکمیل ظرفیت کانون وکلای آذربایجان شرقی

امروز کانون وکلای آذربایجان شرقی اسامی ۳۱ نفر دیگر در سهمیه آزاد و ۲۰ نفر در سهمیه ایثارگران را به عنوان پذیرفته شده نهایی اعلام کرد، تا جمع پذیرفته شدگان نهایی کانون وکلای آذربایجان شرقی به عدد ۲۰۱ برسد، به علت نمره ی یکسان رتبه ۱۸۰ و ۱۸۱ آزمون هر دو نفر به عنوان پذیرفته شده اعلام شده اند و به همین دلیل تعداد نفرات یک نفر بیش تر از ظرفیت اعلام شده در آگهی آزمون می باشد.

نکتۀ جالب در اطلاعیه کانون وکلای آذربایجان شرقی درج نمرات پذیرفته شدگان در برابر اسامی آنان می باشد، با دقت در نمرات درج شده مشاهده می کنیم که  با در نظر گرفتن مفاد آگهی آزمون امسال و نصاب ۷۰% نمره آخرین فرد قبولی عملا هیچ یک از عزیزان ایثارگر نباید به عنوان پذیرفته شدۀ نهایی اعلام می شده اند، و اگر هم هیات مدیرۀ کانون آذربایجان شرقی بدون توجه به نصاب ۷۰% از سهمیه ایثارگران کارآموز پذیرش کرده اند باید در این مرحله ۵۵ نفر از سهمیه ایثارگران را  به عنوان پذیرفته شده اعلام می کرد و نه ۲۰ نفر!
بسیار ضروری است دست کم برای شفافیت و پرهیز از سو تفاهمات در آزمون های آتی رویه ای ثابت و مشخص در این زمینه اتخاذ و برای همگان اعم از هیات مدیره ها و داوطلبان سهمیه آزاد و ایثارگر مشخص و روشن باشد.

اطلاعیه کانون آذربایجان شرقی و اسامی پذیرفته شدگان نهایی را در ادامۀ همین نوشته بخوانید:

 اطلاعیه تکمیل ظرفیت 
مورخ ۹۲/۱۲/۱۷

به اطلاع پذیرفته شدگان مشروحه زیر می رساند جهت تعیین تکلیف خود با در دست داشتن پرینت قبولی از تاریخ ۱۹۲/۱۲/۱۸ در ایام اداری به کانون وکلای دادگستری استان مراجعه نمایند:

۱. از ردیف ۱۵۱، آقای ذکریا عزیزی تا ردیف ۱۸۱، آقای امیرترابی از سهمیه آزاد
۲. از ردیف ۶، آقای عبدالکریم نجف دخت تا ردیف ۲۰، آقای علی حسابی از سهمیه ایثارگران.
کانون وکلای دادگستری استان آذربایجان شرقی

46 اطلاعیه تکمیل ظرفیت کانون وکلای آذربایجان شرقی

 منبع: اختبار

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

کتاب جامع و کاربردی حقوق تعهدات(مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز)

کتاب حقوق تعهدات مخصوص آزمون دکتری نفت و گاز 1399 به بعد کار شده است. این کتاب در 3 آزمون سالهای 98-97 و 96 نزدیک به 90 درصد سوالات دکتری را در بر داشته و فوق العاده کتاب موفقی بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *