احیای کانون صنفی اساتید دانشگاه

رئیس دانشگاه علم و صنعت از فعال شدن کانون صنفی اساتید دانشگاه علم و صنعت خبر داد.

دکتر محمد علی برخورداری در خصوص آخرین وضعیت کمیته ای که توسط برخی از اساتید دانشگاه تشکیل شده و حاشیه هایی نیز به دنبال داشت، گفت: مقرر شده کانون صنفی اساتید دوباره احیا شود و اساتید از این طریق پیگیر مباحث، مطالبات خود باشند.

وی افزود: تا زمانی که دوباره این کانون فعال شود از اساتید درخواست کرده ایم مباحث، پیشنهادات و مطالبات خود را به صورت مستقیم به ریاست دانشگاه ارایه کنند تا موضوعات مذکور در فضای عمومی دانشگاه منتشر نشود.

رئیس دانشگاه علم و صنعت درخصوص تشکیل و ارایه مجوز به تشکل های جدید دانشجویی نیز گفت: تا کنون دو درخواست برای ایجاد تشکل دانشجوی ارایه شده که درحال بررسی است.

وی ادامه داد: هر دو مورد خواستار راه اندازی انجمن اسلامی (انجمن اسلامی دانشجویان مستقل و انجمن اسلامی ) هستند با توجه به این مطلب که نام هر ۲ تشکل یکی است از آنها درخواست کرده ایم با یکدیگر به تفاهم برسند تا یکی از این انجمن ها تشکیل شود.

وی افزود: درخواست راه اندازی تشکل های دیگر با عنوان های مختلف نیز اگر ارایه شود درخواست های آنها بررسی خواهد شد و مشکلی وجود ندارد.

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: 66965272 -021

Check Also

دادگاه بلژیک پس از ۳۵ سال مبارزه حقوقی به نفع ایران رای داد

یک مقام آگاه در مرکز امور حقوقی بین المللی ریاست جمهوری اعلام کرد: پس از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *