آیت‌الله موسوی‌اردبیلی: مسئولین به درخواست‌های غیر منطقی توجه نکنند

آیت‌الله موسوی‌اردبیلی گفت: در زمان فعالیت اجرایی، با درخواست‌های غیرمنطقی برخی شخصیت‌ها مواجه می‌شدم، در این مواقع از آنان می‌خواستم که درخواست خود را بنویسند. چون در هنگام نوشتن تأمل لازم است، پی به غیر منطقی بودن تقاضا برده و منصرف می‌شدند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، این مرجع تقلید در دیدار مشاور وزیر و مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، در خصوص فعالیت‌های اجرایی خود در زمان امام خمینی(ره) به بیان خاطره‌ای پرداخت و گفت: حضرت امام بنده را فراخواندند و پیشنهاد مسئولیتی را دادند؛ به ایشان عرض کردم که تدریس و درس خواندن را بر کار اجرایی ترجیح می‌دهم، مگر این که امر و صلاح باشد؛ امام(ره) فرمودند “من کسی را برای این مسئولیت ندارم”، این گونه شد که قبول مسئولیت کردم.

وی ادامه داد: در این مملکت انسان‌هایی با استعدادهای متفاوت وجود دارد و باید در امور اجرایی مراقب اشخاص کم توان و ناتوان بود و از آنها غافل نشد.

به گزارش ایسنا به نقل از حوزه نیوز، این مرجع تقلید همچنین تاکید کرد: افراد پر توانی نیز وجود دارند که طرح‌هایی را برای اجراء دارند، اما نمی‌دانند از چه راهی بروند.

موسوی اردبیلی با اشاره به تلاش‌های وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، خطاب به مسئولین اداره کل ارشاد قم گفت: پناه اهل فرهنگ و هنر باشید.

No votes yet.
Please wait...

درباره‌ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

برگزاری جلسات نقد آرا در دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران

دهمین نشست نقد آراء به همت پژوهشگاه قوه قضائیه و معاونت آموزش دادگستری استان تهران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *