آموزش بستن موقتی و دائمی اکانت فیس بوک

در ابتدا به خاطر داشته باشید که دو راه برای بستن حساب کاربری شما در فیس بوک وجود دارد. بستن موقتی و بستن دائمی.

به گزارش سیتنا، در بستن موقتی حساب کاربری، تمامی اطلاعات شما به طور کامل و دست نخورده نگه داری خواهند شد و هر زمانی که مایل باشید میتوانید مجددا” اکانت خود را فعال کرده و فعالیت های خود را از سر بگیرید.
اما در بستن دائمی حساب کاربری، تمامی اطلاعات شما برای همیشه از فیس بوک حذف خواهند شد و شما هیچ وقت قادر به بازگردانی اطلاعات نخواهید شد. البته میتوانید قبل از بستن اکانت، مجموعه اطلاعات خود را به صورت فایل فشرده پس از چند ساعت از درخواست، دریاف نمایید.

آموزش بستن موقتی اکانت فیس بوک:
۱٫ وارد حساب کاربری خود شده و در گوشه سمت راست و بالا برروی Account کلیک کنید و در منوی باز شده Account Settings را انتخاب کنید.
۲٫ در پایین صفحه جدید، در مقابل عبارت Deactivate Account، بر روی deactivate کلیک کنید.
– در حرکتی جالب، فیس بوک با نمایش عکسهایی از دوستانتان آخرین تلاشش را بکار خواهد گرفت تا شمارا از تصمیم ترک فبس بوک منصرف کند.
۳٫ در صفحه جدید سوالی درمورد علت بستن اکانت از شما پرسیده خواهد شد. یکی از پاسخ ها را انتخاب و تیک گزینه Email opt out را نیز برای عدم دریافت ایمیل از طرف فیس بوک بزنید. سپس بر روی عبارت Confirm کلیک کنید.
۴٫ پایان؛ حساب کاربری شما به طور کامل بسته شده و البته در صورت تمایل به بازیابی اطلاعات، تنها کافیست مجددا وارد حساب کاربری شوید.

آموزش بستن دائمی اکانت فیس بوک:
توجه: با استفاده از روش زیر، حساب کاربری شما و تمامی اطلاعات اعم از عکسها، یادداشت ها و… به طور کامل و برای همیشه از فیس بوک حذف خواهد شد.
تنها کافیست بر روی این لینک کلیک کنید و با تایید (Confirm) درخواست، منتظر ایمیل فیس بوک برای حذف اکانت خود باشید.

تذکر:
با بسته شدن اکانت شما، ایمیل تحت فیس بوک نیز بسته خواهد شد و در حالت حذف دائمی، به هیچ وجه امکان بازگردانی آن وجود نخواهد داشت.

No votes yet.
Please wait...

درباره ی ابوالقاسم شم آبادی

(حقوق عمومی) -مدرس دانشگاه-صاحب امتیاز انتشارات حقوقی عدلیه-ارتباط با ابوالقاسم شم آبادی: shamabadi.abolghasem@yahoo.com تلفن: ۰۲۱۶۶۹۲۱۰۰۲ ۰۲۱۶۶۵۸۱۷۴۸

همچنین ببینید

نقد حقوقی فیلم عدالت برای همه

اگه وجدان نداشته باشی هیچی نداری                         ال پاچینو در نقش یک وکیل شرافتمند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *